Witam. Przedstawiam moją historię CU

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Witam. Przedstawiam moją historię CU

Post autor: Noelia » 16 sty 2018, 03:01

Izunia65 pisze:
11 sty 2018, 14:35
Neolia Dziękuję, że pytasz :*
Synek ma się dobrze. W sierpniu skończył dwa latka i jest małym urwisem :)
Najgorszy był początek. Zaraz po porodzie (35tc) w drugiej dobie był po resuscytacji i musiał być podłączony do respiratora. Miał wrodzone zapalenie płuc, nadciśnienie płucne, odmy lewo i prawo płucne, niewydolność oddechową, krążenia, nerek, niedokrwistość, dysplazję oskrzelowo płucną. Pod respiratorem 2 tygodnie, następnie 1,5 miesiąca tlenoterapia. Urodził się 13.08.2015, pierwszy raz przytuliłam go 13.09.15 a do domu wyszliśmy 09.10.2015. W ciąży wszystkie badania były dobre, miał robione badania prenatalne i echo serca. Wszystko w normie. Nic nie wskazywało, że po porodzie będą takie problemy. Został ochrzczony w szpitalu.
Te wydarzenia ujawniły moją chorobę.
Bardzo mi przykro, że mieliście takie okrutne przeżycia... - ale najważniejsze, że to już za Wami! :)
Wcale się nie dziwię, że po takim stresie ujawniło się u Ciebie CU :(
Z całego serca życzę Wam zdrówka :przytul:

Spróbuj może tego sposobu wielocytowania - będzie czytelniej - tutaj jest instrukcja
Jeszcze skopiuję moją wypowiedź z innego posta - może coś pomoże: :roll:
"Ja klikam "ODPOWIEDZ" na dole po lewej (ze strzałką), a potem po kolei zaznaczam fragmenty (normalnie myszką), do których chcę się odnieść i cytuję (przycisk "Cytuj" w prawym górnym rogu każdego posta) - a moje zdania dopisuję dopiero później, po kolei pod każdym cytatem."

PS Noelia ;) - chociaż Neolia też całkiem fajnie :mrgreen:
stripped pisze:
11 sty 2018, 21:39
Hihi, czytałam w Twoim temacie o tym :mrgreen:
Taaa, w moim wątku było sporo przypadkowych, "pobocznych" tematów :lol:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Izunia65
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
miasto: Włocławek

Post autor: Izunia65 » 16 sty 2018, 15:12

Noelia pisze:
16 sty 2018, 03:01
Z całego serca życzę Wam zdrówka

Spróbuj może tego sposobu wielocytowania - będzie czytelniej - tutaj jest instrukcja
Jeszcze skopiuję moją wypowiedź z innego posta - może coś pomoże:
"Ja klikam "ODPOWIEDZ" na dole po lewej (ze strzałką), a potem po kolei zaznaczam fragmenty (normalnie myszką), do których chcę się odnieść i cytuję (przycisk "Cytuj" w prawym górnym rogu każdego posta) - a moje zdania dopisuję dopiero później, po kolei pod każdym cytatem."

PS Noelia - chociaż Neolia też całkiem fajnie
Bardzo dziękuję :) i sorry za przekręcenie Twojej nazwy :oops:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 16 sty 2018, 23:44

Izunia65 pisze:
16 sty 2018, 15:12
Bardzo dziękuję :) i sorry za przekręcenie Twojej nazwy :oops:
No coś Ty, przecież to tylko nazwa ;)
Tak napisałam dla sprostowania :roll:
Oczywiście nie jest to moje imię - na imię mam Pola (pełnej wersji nie lubię), a jako trzecie (podczas bierzmowania) wybrałam sobie właśnie Iza - zawsze mi się podobało :D
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Izunia65
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
miasto: Włocławek

Post autor: Izunia65 » 17 sty 2018, 15:11

Noelia pisze:
16 sty 2018, 23:44
Oczywiście nie jest to moje imię - na imię mam Pola (pełnej wersji nie lubię), a jako trzecie (podczas bierzmowania) wybrałam sobie właśnie Iza - zawsze mi się podobało
Oooo a ja miałam dać mojej córeczce (która okazała się synkiem :lol: ) na imię Pola :roll:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 01 lut 2018, 00:04

Izunia65 pisze:
17 sty 2018, 15:11
Oooo a ja miałam dać mojej córeczce (która okazała się synkiem :lol: ) na imię Pola :roll:
Za moich "okołoszkolnych" czasów nie znałam żadnej Poli.
Obecnie to imię stało się bardzo popularne, często je słyszę na jakichś placach zabaw itp. ;)
W przedszkolu córki są 2 Pole - i o dziwo w dokumentach mają wpisane Pola - jako samodzielne imię - a nie Apolonia.
Też bym tak wolała, bo pełnej wersji to w ogóle nie używam ani nikt tak do mnie nie mówi, na szczęście :razz:
Za to reaguję też na drugie imię, które uwielbiam - Zosia :mrgreen:
Doradca CU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”