Witam :-)

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Tu też znajduje się lista numerów gg, skype, kont na facebooku itp. Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anmari
Debiutant ✽
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: śląskie
miasto: Rybnik

Witam :-)

Post autor: Anmari » 14 sty 2018, 04:12

Witam, zarejestrowałam się dzisiaj na forum by prosić was o pomoc w badaniach do mojej pracy magisterskiej
Zacytuję sama siebie z wątku z działu z ankietami :arrow:
Anmari pisze:
14 sty 2018, 03:59
Witam, mam na imię Ania i jestem studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, mamą tuż po macierzyńskim i pielęgniarka w klinice w Żorach na Śląsku. Po 5 latach przerwy wróciłam na ostatni rok studiów żeby dokończyć je i napisać wreszcie pracę magisterską. Mam nadzieję że z waszą pomocą mi się to uda :-)

Tematem mojej pracy jest jakość życia chorych z nieswoistym zapaleniem jelit a moim promotorem jest dr Grażyna Bączyk.

I tu moja gorąca prośba o wypełnienie poniższego kwestionariusza (potrzebuje co najmniej 100 osób a im więcej tym lepiej). Kwestionariusz składa się z 40 zamkniętych pytań jednokrotnego wyboru.
Po opracowaniu wyników osobom które na końcu kwestionariusza podadzą swój email udostępnie wyniki badania.

Widze że dość często pojawiają się tu tematy z próbą o udział w ankietach o podobnej tematyce, mam nadzieję że pomimo to poświęcicie trochę swojego czasu na mój kwestionariusz i dołożycie swoją cegiełkę do moich badania.

Z góry Wam wszystkim BARDZO dziękuję! :-)

Link do kwestionariusza:
https://docs.google.com/forms/d/1R6gJ3q ... romeless=1
Bez was to się nie uda :smutny:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”