Witam szanowne grono

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zibi_mx
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: Sochaczew

Witam szanowne grono

Post autor: zibi_mx » 10 lut 2018, 22:51

W ubiegłym roku w wakacje w Centrum Damiana w Warszawie, po badaniu kolonoskopii stwierdzono u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Szukam gastroenterologa w Warszawie który mógł by mnie poprowadzić w mojej chorobie, jeśli to możliwe proszę o sugestie do kogo się zwrócić, kogo polecacie. Z góry dziękuję i życzę dużo zdrowia .

atabe
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD

Re: Witam szanowne grono

Post autor: atabe » 11 lut 2018, 17:29

Cześć. W Warszawie jest Poradnia Chorób Jelit w szpitalu MSWiA na Wołoskiej. Są tam specjaliści od NZJ . Terminy są odległe ,ale warto tam się leczyć . Jest też pododdział naszych chorób, też polecam. Na pewno wielu lekarzy przyjmuje też prywatnie ,jeśli potrzebna jest szybsza wizyta

zibi_mx
Debiutant ✽

Post autor: zibi_mx » 11 lut 2018, 20:46

Polecają wszyscy w Warszawie albo wołoską albo rentgena, od września jestem bez lekarza prowadzącego i muszę znaleść specjalistę. Na pewno w grę wchodzi wizyta płatna nie mogę sobie pozwolić na oczekiwanie. Miło było by gdyby ktoś zaproponował konkretnego specjalistę jestem z poza Warszawy i nie mam nikogo godnego polecenia. Nikt z moich znajomych nie ma takiego schorzenia więc trudno jest mi wybrać kogoś nie mając żadnej wiedzy i doświadczenia. Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 11 lut 2018, 21:24

Na al. KEN w Warszawie przyjmują jacyś lekarze z MSW Wwa, nie pamiętam nazwy przychodni tylko. Praktycznie każdy lekarz pracujący na oddziale w MSW na Wołoskiej jest ok (tu już tylko mamy kwestie, czy ktoś kogoś lubi), bo i tak konsultują się z Panią Profesor Rydzewską.
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 13 lut 2018, 05:38

zibi_mx pisze:
10 lut 2018, 22:51
Szukam gastroenterologa w Warszawie który mógł by mnie poprowadzić w mojej chorobie, jeśli to możliwe proszę o sugestie do kogo się zwrócić, kogo polecacie.
Hej :beer:

Zerknij też tutaj: Lekarze - mazowieckie
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 13 lut 2018, 14:47

Witamy serdecznie na wstępie zapraszam do tego posta i zapoznania się z cennymi informacjami link
jak najbardziej przejrzyj dział z lekarzami, jest tam wielu specjalistów polecanych
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

zibi_mx
Debiutant ✽

Post autor: zibi_mx » 18 lut 2018, 20:08

Dziękuje o to mi chodziło :)