Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

Post autor: Szaraja » 14 sty 2011, 14:00

Jak co roku oprócz turnusu nad morzem organizujemy równiez turnus w górach. Tym razem wybór padł na Kluszkowce - Pensjonat " Szarotka" http://www.kluszkowce.pl/.
Cena za tygodniowy pobyt w terminie 20-27.08.2011r. to 525 zł.
Dzieci do 3 lat - bez łóżka i wyżywienia gratis
Dzieci do 7 lat, nie mające odrębnego łóżka( śpią z rodzicami) płacą 40 zł/ doba- 280 zł turnus.
Pokój jednoosobowy 840 zł

Zaliczka płatna do 30 kwietnia 200 zł od osoby na konto pensjonat ( po wczesniejszym ustaleniu mailowo lub telefonicznie z p. Sylwią( 48 22) 597 07 82 (do 17.00, mail j-elita@iimcb.gov.pl), nr konta 57881700003002020613170102 Pensjonat ** Willa Szarotka
Krystyna i Marek Bednarczyk ul. Pienińska 16 34-440 Kluszkowce

W tym roku nie planujemy dofinasowywania dla człnków " J-elity" , gdyz nie mamy żadnych sponsorów, ani dofinansowania z PFRON. Jednak osoby w szczególnej sytuacji materialnej, mogą się zwrócić do ZG o pomoc i uzyskać dopłatę w ramach kwoty przeznaczonej na turnus. Jednak nie będzie to zbyt wiele osób, z uwagi na to , ze chcemy, aby był z nami lekarz i psycholog oraz wolontariusz do pomocy w opiece nad dziećmi.
W planie oczywiście wycieczki- Trzy Korony, wąwóz Homole, rowery po słowackiej stronei wzdłuż przełomu Dunajca, Aquapark w Bukowinie Tatrzańskeij, plaża nad zalewem Czorsztyńskim w odległości 1 km, rowerki wodne i kajaki. Zrerszta co komu do głowy przyjdzie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoszenia najlepiej na maila j-elita@iimcb.gov.pl . Jak zwykle zaliczka na konto pensjonatu, celem potwierdzenia rezerwacji. Dokładną kwotę zaliczki podam w najbliższych dniach.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu- indywidulanie do dogadania z włascicielami, np. do 31.08.
W ramach opłaconej kwoty mamy
-noclegi,
śniadania ( stół szwedzki) i obiadokolacje,
raz grill w pięknej wiacie i
raz zamiast obiadokolacji biesiadę z kapelą ludową.
W ramach śniadania będzie można oczywiście przygotowac sobie kanapki.
Ośrodek obejrzeliśmy i jestesmy pod wrażeniem, gdyż zdjęcia nie oddają całego uroku pensjonatu położonego na wzgórzu, zaś z okien pokoii roztacza się przepiękny widok na Tatry. Właścicielka obiecała, ze nic do jedzenia " z proszku " nie będzie. Zresztą nie parktykują tego.
Uzupełnienie
Na przelewie trzeba podać imię nazwisko i informację, że chodzi o turnus J-elity

Doba zaczyna się o godz. 15:00 i jest prośba, aby nie przyjeżdżać wcześniej, ponieważ wyjeżdża wcześniejsza grupa i muszą zdążyć posprzątać. Obiadokolacja będzie najprawdopodobniej o 17:00. Jak ktoś musi przyjechać wcześniej, to prosimy o informację.

Ponadto, jeżeli jeszcze ktoś jest chętny na wyjazd, to w okolicy jest sporo domów oferujących noclegi. Ten jest w odległości 100m http://www.willajaroszowka.pl/ , można zapytać o wolne miejsca noclegowe, a wyżywienie wykupić u nas.

Na terenie Szarotki jest boisko do siatki, także piłka miło widziana! :D
Ostatnio zmieniony 24 cze 2011, 19:44 przez Szaraja, łącznie zmieniany 6 razy.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

Post autor: Golfi » 15 sty 2011, 12:38

zaczyna mi się to podobać... :D
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 sty 2011, 15:09

To taniej niż 2 lata temu w Zawoji i niż rok temu w Cisnej. Mniej niż połowa nad morzem. Takie są ceny za przyzwoite warunki.
Jak ktoś ma coś lepszego to chętnie skorzystamy.
Wybieram się i nasz Dottore też.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 15 sty 2011, 18:30

Nigdy jeszcze nie byłam na takim turnusie i mam wielką ochotę zapisać się. Powiedzcie mi tylko czy cena jest jednakowa dla wszystkich (mam na myśli osoby dorosłe oczywiście) 525zł -to cena bez zniżek. Poza tym czy mogę zapisać osobę towarzyszącą, która jest zdrowa?
Mam na myśli pierwszeństwo aby nie odbierać miejsca osobie takiej jak ja.
Mam nadzieję, że wiecie o co pytam i o co mi chodzi, bo dziś jakoś wysłowić się nie umiem.
Wydaje mi się, że cena w/w biorąc pod uwagę fakt wliczenia posiłków nie jest wygórowana.
Wzrost 167cm, waga 64kg, ASAMAX 500mg 3x2tabl. AZATHIOPRINE 75mg

Leczenie: MSWiA Warszawa

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Golfi » 15 sty 2011, 18:43

elwirka pisze:Golfi, to jedź z Nami ;)
jeszcze nie mam dokładnie sprecyzowanych planów na wakacje , ale chętnie bym się przejechał bo termin fajny no i biorąc pod uwagę że wyżywienie zawarte jest w cenie to tworzy to ciekawa oferta :D
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 15 sty 2011, 18:55

Ciekawe jaką kwotę będzie trzeba wpłacić w ramach zaliczki?
magdalene, dziękuję za odpowiedź. Pozostaje jeszcze kwestia dojazdu.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 15 sty 2011, 19:23

wysokość zaliczki ustalimy w ciągu najbliższych dni. co do dojazdu to są autobusy i pociągi (Nowy Targ) oraz "dobrzy ludzie" zabierający podróżnych po drodze.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 15 sty 2011, 21:03

Wiem wiem...było napisane, ze w ciągu najbliższych dni. Mam nadzieję, że nie będzie to duża kwota ewentualnie termin wpłat nie za bardzo bliski... . Nie jestem przygotowana, a bardzo chciałabym pojechać.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 15 sty 2011, 21:32

Pewnie coś około tego. Ucieszyłam się bardzo, ze z wyżywieniem. To bardzo wygodne i bezpieczne jak dla mnie ponieważ w tym roku na wakacjach omal nie wykończyłam się jadąc na kebabie i zapiekankach... . Nie lubię improwizować z gotowaniem, a już na wyjeździe to dla mnie byłby kłopot. Tak więc to, że w cenie jest jedzonko ucieszyło takiego leniucha jak ja...

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 15 sty 2011, 23:27

Miejsc jest ok 55( w zależności od ilości pokoii 1-osobowych), max. 60. Każde łóżko jest osobno, można je łączyć, lub rozdzielać, co pozwoli na optymalne zagospodarowanie miejsc.
Co do spływu Dunajcem, to wycieczka rowerowa jest alternatywą dla spływu jak dla mnie, ale zawsze można to i to :razz:
Ja na dzień dzisiejszy się wybieram, a choć byłąm w Pieninach wiele razy, wiem, że trudno tam się nudzić.
Co do ceny to w 2009 za dobę płąciliśmy 80 zł, w 2010 90 zł, a teraz 75 zł, wydaje mi się , że cena jest bardzo atrakcyjna, miejsce również.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Marky » 16 sty 2011, 11:52

Marlenko,

Ośrodek super, jak go znaleźliście ?
Przynajmniej na podstawie pierwszego wrażenia myślę, że stosunek jakości do ceny bije wiele innych na głowę :)

Co prawda planujemy urlop w innym terminie, ale tak jak w Bieszczadach myślę że uda nam się pogodzić oba wyjazdy tak by nasi "chlebodawcy" nie czuli się pokrzywdzeni :wink:

Zapowiada się na to że turnus w Kluszkowcach, będzie co najmniej tak udany jak Bieszczady :razz:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 16 sty 2011, 18:56

Właśnie namawiam córkę do wyjazdu z nami....

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 16 sty 2011, 21:37

A ile ma lat, moje mają 12. Jak starsza, to na pewno znajdzie również towarzystwo. Co do ośrodka, to chyba postawili na ilość - mają duże obłożenie, a nie na szybkie zyski. Bardzo symatyczni właściciele, otwarci na nasze potrzeby. W zeszłym roku mieli grupę z zespołem jelita drażliwego. Mam nadzieję, ze uda im sie sprostać wymaganiom naszych diet, bo jak na razie to mam już 4 rodzaje diet :wink:
Jak wspomniałąm, zdjęcia nie są w żaden sposób naciągane, łązienki robią niesamowite wrażenie, a pokoje są duże i przestronne.

Awatar użytkownika
mgiełkaa
Doświadczony ❃

Post autor: mgiełkaa » 16 sty 2011, 21:46

Moja córka ma 22 lata i synka 2,9 m-cy. Dlatego pytałam o osoby towarzyszące czy cena jest dla nich taka sama, bo nie mają chorych jelit. Jednak mój wnuczek jest alergikiem (leczony w CZD w Międzylesiu) i w Pieniny mógłby pojechać. Czy mogę ich też zapisać?
Jutro mam zamiar to uczynić ale nie wiem czy rezerwować tylko 1 miejsce czy 3. Wnuczek w sierpniu będzie miał już 3 latka.

[ Dodano: 16-01-2011 ]
Ja decyduję się bankowo.

[ Dodano: 16-01-2011 ]
Szaraja, 4 rodzaje diet?

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 16 sty 2011, 23:59

Zapisać możesz wszystkich. W wieku Twoej córy będzie chyba jak zwykle dużo osób. 3-ylatek może spać z mamą, więc koszty spadają. 4-y diety: chorzy na nzj, na cukrzycę, celiakię i wegetariańska. Chyba dość. Najgorzej z bezglutenową, ale tym jestem sama zainteresowana, aliśmy radę w Cisnej, damy i teraz.
Cena jest dla wszystkich jednakowa, dla dzieci do 7 lat zniżka jak śpiąbez łóżka np. z mamą

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”