Strona 1 z 10

Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 14 sty 2011, 14:00
autor: Szaraja
Jak co roku oprócz turnusu nad morzem organizujemy równiez turnus w górach. Tym razem wybór padł na Kluszkowce - Pensjonat " Szarotka" http://www.kluszkowce.pl/.
Cena za tygodniowy pobyt w terminie 20-27.08.2011r. to 525 zł.
Dzieci do 3 lat - bez łóżka i wyżywienia gratis
Dzieci do 7 lat, nie mające odrębnego łóżka( śpią z rodzicami) płacą 40 zł/ doba- 280 zł turnus.
Pokój jednoosobowy 840 zł

Zaliczka płatna do 30 kwietnia 200 zł od osoby na konto pensjonat ( po wczesniejszym ustaleniu mailowo lub telefonicznie z p. Sylwią( 48 22) 597 07 82 (do 17.00, mail j-elita@iimcb.gov.pl), nr konta 57881700003002020613170102 Pensjonat ** Willa Szarotka
Krystyna i Marek Bednarczyk ul. Pienińska 16 34-440 Kluszkowce

W tym roku nie planujemy dofinasowywania dla człnków " J-elity" , gdyz nie mamy żadnych sponsorów, ani dofinansowania z PFRON. Jednak osoby w szczególnej sytuacji materialnej, mogą się zwrócić do ZG o pomoc i uzyskać dopłatę w ramach kwoty przeznaczonej na turnus. Jednak nie będzie to zbyt wiele osób, z uwagi na to , ze chcemy, aby był z nami lekarz i psycholog oraz wolontariusz do pomocy w opiece nad dziećmi.
W planie oczywiście wycieczki- Trzy Korony, wąwóz Homole, rowery po słowackiej stronei wzdłuż przełomu Dunajca, Aquapark w Bukowinie Tatrzańskeij, plaża nad zalewem Czorsztyńskim w odległości 1 km, rowerki wodne i kajaki. Zrerszta co komu do głowy przyjdzie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoszenia najlepiej na maila j-elita@iimcb.gov.pl . Jak zwykle zaliczka na konto pensjonatu, celem potwierdzenia rezerwacji. Dokładną kwotę zaliczki podam w najbliższych dniach.
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu- indywidulanie do dogadania z włascicielami, np. do 31.08.
W ramach opłaconej kwoty mamy
-noclegi,
śniadania ( stół szwedzki) i obiadokolacje,
raz grill w pięknej wiacie i
raz zamiast obiadokolacji biesiadę z kapelą ludową.
W ramach śniadania będzie można oczywiście przygotowac sobie kanapki.
Ośrodek obejrzeliśmy i jestesmy pod wrażeniem, gdyż zdjęcia nie oddają całego uroku pensjonatu położonego na wzgórzu, zaś z okien pokoii roztacza się przepiękny widok na Tatry. Właścicielka obiecała, ze nic do jedzenia " z proszku " nie będzie. Zresztą nie parktykują tego.
Uzupełnienie
Na przelewie trzeba podać imię nazwisko i informację, że chodzi o turnus J-elity


Doba zaczyna się o godz. 15:00 i jest prośba, aby nie przyjeżdżać wcześniej, ponieważ wyjeżdża wcześniejsza grupa i muszą zdążyć posprzątać. Obiadokolacja będzie najprawdopodobniej o 17:00. Jak ktoś musi przyjechać wcześniej, to prosimy o informację.

Ponadto, jeżeli jeszcze ktoś jest chętny na wyjazd, to w okolicy jest sporo domów oferujących noclegi. Ten jest w odległości 100m http://www.willajaroszowka.pl/ , można zapytać o wolne miejsca noclegowe, a wyżywienie wykupić u nas.

Na terenie Szarotki jest boisko do siatki, także piłka miło widziana! :D

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 12:38
autor: Golfi
zaczyna mi się to podobać... :D

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 15:09
autor: Mamcia
To taniej niż 2 lata temu w Zawoji i niż rok temu w Cisnej. Mniej niż połowa nad morzem. Takie są ceny za przyzwoite warunki.
Jak ktoś ma coś lepszego to chętnie skorzystamy.
Wybieram się i nasz Dottore też.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 18:30
autor: mgiełkaa
Nigdy jeszcze nie byłam na takim turnusie i mam wielką ochotę zapisać się. Powiedzcie mi tylko czy cena jest jednakowa dla wszystkich (mam na myśli osoby dorosłe oczywiście) 525zł -to cena bez zniżek. Poza tym czy mogę zapisać osobę towarzyszącą, która jest zdrowa?
Mam na myśli pierwszeństwo aby nie odbierać miejsca osobie takiej jak ja.
Mam nadzieję, że wiecie o co pytam i o co mi chodzi, bo dziś jakoś wysłowić się nie umiem.
Wydaje mi się, że cena w/w biorąc pod uwagę fakt wliczenia posiłków nie jest wygórowana.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 18:43
autor: Golfi
elwirka pisze:Golfi, to jedź z Nami ;)
jeszcze nie mam dokładnie sprecyzowanych planów na wakacje , ale chętnie bym się przejechał bo termin fajny no i biorąc pod uwagę że wyżywienie zawarte jest w cenie to tworzy to ciekawa oferta :D

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 18:55
autor: mgiełkaa
Ciekawe jaką kwotę będzie trzeba wpłacić w ramach zaliczki?
magdalene, dziękuję za odpowiedź. Pozostaje jeszcze kwestia dojazdu.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 19:23
autor: Mamcia
wysokość zaliczki ustalimy w ciągu najbliższych dni. co do dojazdu to są autobusy i pociągi (Nowy Targ) oraz "dobrzy ludzie" zabierający podróżnych po drodze.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 21:03
autor: mgiełkaa
Wiem wiem...było napisane, ze w ciągu najbliższych dni. Mam nadzieję, że nie będzie to duża kwota ewentualnie termin wpłat nie za bardzo bliski... . Nie jestem przygotowana, a bardzo chciałabym pojechać.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 21:32
autor: mgiełkaa
Pewnie coś około tego. Ucieszyłam się bardzo, ze z wyżywieniem. To bardzo wygodne i bezpieczne jak dla mnie ponieważ w tym roku na wakacjach omal nie wykończyłam się jadąc na kebabie i zapiekankach... . Nie lubię improwizować z gotowaniem, a już na wyjeździe to dla mnie byłby kłopot. Tak więc to, że w cenie jest jedzonko ucieszyło takiego leniucha jak ja...

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 15 sty 2011, 23:27
autor: Szaraja
Miejsc jest ok 55( w zależności od ilości pokoii 1-osobowych), max. 60. Każde łóżko jest osobno, można je łączyć, lub rozdzielać, co pozwoli na optymalne zagospodarowanie miejsc.
Co do spływu Dunajcem, to wycieczka rowerowa jest alternatywą dla spływu jak dla mnie, ale zawsze można to i to :razz:
Ja na dzień dzisiejszy się wybieram, a choć byłąm w Pieninach wiele razy, wiem, że trudno tam się nudzić.
Co do ceny to w 2009 za dobę płąciliśmy 80 zł, w 2010 90 zł, a teraz 75 zł, wydaje mi się , że cena jest bardzo atrakcyjna, miejsce również.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 16 sty 2011, 11:52
autor: Marky
Marlenko,

Ośrodek super, jak go znaleźliście ?
Przynajmniej na podstawie pierwszego wrażenia myślę, że stosunek jakości do ceny bije wiele innych na głowę :)

Co prawda planujemy urlop w innym terminie, ale tak jak w Bieszczadach myślę że uda nam się pogodzić oba wyjazdy tak by nasi "chlebodawcy" nie czuli się pokrzywdzeni :wink:

Zapowiada się na to że turnus w Kluszkowcach, będzie co najmniej tak udany jak Bieszczady :razz:

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 16 sty 2011, 18:56
autor: mgiełkaa
Właśnie namawiam córkę do wyjazdu z nami....

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 16 sty 2011, 21:37
autor: Szaraja
A ile ma lat, moje mają 12. Jak starsza, to na pewno znajdzie również towarzystwo. Co do ośrodka, to chyba postawili na ilość - mają duże obłożenie, a nie na szybkie zyski. Bardzo symatyczni właściciele, otwarci na nasze potrzeby. W zeszłym roku mieli grupę z zespołem jelita drażliwego. Mam nadzieję, ze uda im sie sprostać wymaganiom naszych diet, bo jak na razie to mam już 4 rodzaje diet :wink:
Jak wspomniałąm, zdjęcia nie są w żaden sposób naciągane, łązienki robią niesamowite wrażenie, a pokoje są duże i przestronne.

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 16 sty 2011, 21:46
autor: mgiełkaa
Moja córka ma 22 lata i synka 2,9 m-cy. Dlatego pytałam o osoby towarzyszące czy cena jest dla nich taka sama, bo nie mają chorych jelit. Jednak mój wnuczek jest alergikiem (leczony w CZD w Międzylesiu) i w Pieniny mógłby pojechać. Czy mogę ich też zapisać?
Jutro mam zamiar to uczynić ale nie wiem czy rezerwować tylko 1 miejsce czy 3. Wnuczek w sierpniu będzie miał już 3 latka.

[ Dodano: 16-01-2011 ]
Ja decyduję się bankowo.

[ Dodano: 16-01-2011 ]
Szaraja, 4 rodzaje diet?

Re: Tygodniowy turnus w Kluszkowcach

: 16 sty 2011, 23:59
autor: Szaraja
Zapisać możesz wszystkich. W wieku Twoej córy będzie chyba jak zwykle dużo osób. 3-ylatek może spać z mamą, więc koszty spadają. 4-y diety: chorzy na nzj, na cukrzycę, celiakię i wegetariańska. Chyba dość. Najgorzej z bezglutenową, ale tym jestem sama zainteresowana, aliśmy radę w Cisnej, damy i teraz.
Cena jest dla wszystkich jednakowa, dla dzieci do 7 lat zniżka jak śpiąbez łóżka np. z mamą