Spotkanie " J-elity " w Krakowie - 8.06

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Spotkanie " J-elity " w Krakowie - 8.06

Post autor: Szaraja » 13 cze 2006, 18:38

Co prawda Zenobius umiescił zdjecia ze spotkania w dziale ogłoszenia, ale mimo wszystko postanowiłam zmienić miejsce moich wspomnień ze spotkania i nie tylko- może więcej osób zaglądnie i skomentuje, może będą jakieś uwagi osób które były na spotkaniu, a może ktoś miał całkiem inne odczucia niż ja.
Piszę ponieważ już kilka osób przysłało maila- jak było, a że jestem osobą leniwą - to odeślę do forum.
Spotkanie miało kilka wątków
Dzień wczesniej 7.06 ( o czym poinformowała Gosia ) w Dzienniku Polskim ukazał się artykuł- notatka na temat stowarzyszenia i choroby nzj- była to wypowiedz dr Małgorzaty Sładek- członka stowarzyszenia.
Na spotkanie przybyła liczna grupa osób- myślę, że około 40 może więcej . Przyjechała niezawodna Mamacia jak również odwiedził nas Piotr z Gdańska z Zenobiusem ( Warszawa/ Gdynia).Zaglądnął na chwilę również dr Kłęk ( żywienie pozajelitowe) Wykład poprowadziła dr Sładek ( Marky na stronach oddz. małopolskiego zamieścił prezentację ) , dr Kossowski, niestety nie mógł być obecny.
Dla zainteresowanych i ciekawych odsyłam do postu Markyiego.
Pojawiło się również kilka osób z forum, Zastanawiam się ile z tych osób znam , a ile nie dane mi było niestety poznać, a szkoda. Stąd mam propozycję, aby zrobić może kiedyś spotkanie bez wykładu, jako towarzysko- poznawcze. Może jakieś identyfikatory z pseudo forumowym? A może sa inne propozycje. ja jestem spragniona wiedzy kto z forum przychodzi i czego oczekujemy od takich spotkań.
Kolejny wątek to pomysły jakie pojawiły się po spotkaniu Markyiego i Piotra- czyli równoległa ( w Gdańsku i Krakowie ) aukcja darowanych przez sponsorów rzeczy z przeznaczeniem do sprzedaży. Marky wspomniała o tym na spotkaniu- szukamy sponsorów, dla nas wszystkich, ponieważ, mam nadzieję, wszyscy chorzy skorzystają z tej akcji. Aukcja ma być połączona z koncertem. Co prawda trwa dogrywanie szczegółów, więc tylko w tym momencie apel- znacie kogoś, kto ma kontakty w środowiskach artystycznych, firmach. Rozejrzyjcie się wokół siebie, może ktoś ze znajomych , lub rodzinki. Zależy nam na tym by ściągnąć ludzi którzy potrafią coś zrobić . jeśli nie możesz tak , to pomóż inaczej.
Jest jeszcze kilka pomysłów, ale może też inni coś poddadzą.
Ciekawe , czy ktoś się poświęci i przeczyta? Chyba to za długie, no ale zobaczymy.
Kontakty można zdobyć wszędzie - nawet w pociągu :lol: :lol:
Pozdrawiam i czekam na szeroki odzew
Szaraja
Mam nadzieję , ze nie wyszłam bardzo przed orkiestrę, najwyżej mnie dogoni :wink:
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Re: Spotkanie " J-elity " w Krakowie - 8.06

Post autor: Szaraja » 13 cze 2006, 22:40

Dobrze że sam napisałeś o tym , bo mnie korciła, ale to nie mó kontakt. Ale na spotkaniu tez były osoby, które mają kontakty w różnych środowiskach - może inni sie jeszcze odezwą, bo stworzymy towarzystwo wzajemnej adoracji, a nie o to chodzi.
:razz:
Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Agnesis
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Re: Spotkanie " J-elity " w Krakowie - 8.06

Post autor: Agnesis » 16 cze 2006, 11:25

Hej. Byłabym bardzo chętna na takie spotkanie w Krakowie. Ale niestety tylko w sobotę lub w niedzielę. Właściwie w soboty też pracuję, ale gdybym wiedziała wcześniej, to spróbowałabym załatwić sobie zastępstwo.

Narazie niestety nie mam żadnych takich kontaktów, ale kto wie, w sumie codziennie spędzam sporo czasu w autobusie, więc może ... :wink:

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”