SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM W KRAKOWIE 14 I 17 MARCA

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Kontakt:

SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM W KRAKOWIE 14 I 17 MARCA

Post autor: Szaraja » 05 mar 2007, 18:06

Szanowni Państwo
Zarząd Oddziału Małopolskie go uprzejmie informuje, że w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu przy ul. Wielickiej 265 w sali B 328, odbędzie się spotkanie z psychologiem klinicznym dr Alicją Widera
Ze względu na różnice w problemach poszczególnych grup wiekowych zostaną zorganizowane trzy spotkania

14 marca /środa/ w godzinach od 17 do 19 zapraszamy dzieci do 14 roku ( ze względu na prośbę p. Alicji Widera prosimy aby rodzice pozostawili dzieci pod Jej opieką, mając 2 godziny na własne spotkanie , np. piwo)

17 marca / sobota/ w godzinach od 10 do 12zapraszamy wszystkich powyżej 14 roku

również 17 marca /sobota/ w godzinach od 14 do 16 zapraszamy bliskich osób chorych na nzj, szczególnie rodziców dzieci/
Każde spotkanie po ma trwać ok. 2 godziny zegarowych. Liczymy ze na spotkaniu z jedną grupą będzie ok. 20 osob.

W celach informacyjnych prosiła bym o potwierdzenie przybycia na spotkanie na adres jszajer@poczta.onet.pl, nie jest to jednak warunkiem uczestnictwa w spotkaniu
Organizatorem spotkania jest Gosia, niestety jest w szpitalu, mam nadzieję, że niedługo powróci na forum i nie tylko.

Szaraja
Ostatnio zmieniony 15 cze 2007, 11:10 przez Szaraja, łącznie zmieniany 2 razy.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Gośka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM W KRAKOWIE 14 I 17 MARCA

Post autor: Gośka » 07 mar 2007, 15:07

Szaraja! Bardzo dziękuję ze mnie wyręczyłaś.Jestem już w domu.Mogę teraz jeszcze raz osobiście zaprosić wszystkich.A więc!

Zarząd Małopolskiego Oddziału J-elity pragnie serdecznie zaprosić na spotkania z psychologiem -Panią Dr Alicją Widera z Pracowni Psychologii I Kliniki Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Zaplanowane są trzy spotkania w grupach :

A - dzieci chore do lat 14 14.03.2007 /środa/ godzin17.00
B - dorośli chorzy od lat 14 17.03.2007 /sobota/ godzin10.00
C - rodzice i opiekunowie 17.03.2007 /sobota/ godzina 14.00

Przewidywany czas spotkania - około 2 godziny zegarowe

Wszystkie spotkania odbywać się będą w :
Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu
30-663 Kraków
ul. Wielicka 265
sala : B-328

/UWAGA! Prośba Pani Doktor, aby w spotkaniu dzieci [ grupa A] nie uczestniczyli rodzice; w tym czasie rodzice są wolni i idą na kawę/

Zachęcamy do licznego udziału w spotkaniu. Jest to okazja, aby skorzystać z bezpłatnej porady psychologicznej, której Pani Doktor zechciała nam udzielić, poświęcając swój wolny czas.

W imieniu
Zarządu Małopolskiego Oddziału J-elity
Małgorzata Tylman

Bardzo prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres mtylman@wp.pl lub jszajer@poczta.onet.pl

Awatar użytkownika
funia
Aktywny ✽✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: funia » 08 mar 2007, 22:43

eeee
a w jakim celu Gosia powtorzyla w swoim poscie wszystko to, co wczesniej napisala juz szaraja?

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 08 mar 2007, 22:45

funia pisze:a w jakim celu Gosia powtorzyla w swoim poscie wszystko to, co wczesniej napisala juz szaraja?
w celu wyeliminowania ewentualnych pomyłek?

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 09 mar 2007, 08:21

tom-as pisze:
funia pisze:a w jakim celu Gosia powtorzyla w swoim poscie wszystko to, co wczesniej napisala juz szaraja?
w celu wyeliminowania ewentualnych pomyłek
Szaraja poinformowała.Ja zaprosiłam.Od nadmiaru informacji jeszcze nikt nie "umarł"!
Ale skoro uważacie , że nie jest to potrzebne - "ze mną jak z dzieckiem" - można post usunąć.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 09 mar 2007, 17:05

Gośka pisze:
tom-as pisze:
w celu wyeliminowania ewentualnych pomyłek
Szaraja poinformowała.Ja zaprosiłam.Od nadmiaru informacji jeszcze nikt nie "umarł"!
Ale skoro uważacie , że nie jest to potrzebne - "ze mną jak z dzieckiem" - można post usunąć.
chyba się nie zrozumieliśmy
Gośka! ja nie mam nic przeciwko tym postom - przynajmniej wiadomo, że nie ma błędu.

:)

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 mar 2007, 19:17

Kto wybiera sie na spotkanie 17.03 z psychologiem, odezwijcie się.
Okazuje sie , że rodzice dzieci młodszych nie są zainteresowani aby ich dzieci spotakły sie z psychologiem, w każdym razie w Krakowie, allbo wszyscy korzystają z tej pomocy i nie potrzebuja takich spotkań. mam nadzieję , ze w przypadku starszych jest inaczej, a najblizsi równiez nie zawiodą.
Dzisiaj na spotkaniu było tylko jedno dziecko ponizej 14 roku zycia, smutne? nieprawdaż?

Szaraja
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Devil
Początkujący ✽✽

Post autor: Devil » 14 mar 2007, 19:28

Ja nie będę
[you] cześć :))

Awatar użytkownika
senior Martinez
Początkujący ✽✽

Post autor: senior Martinez » 14 mar 2007, 19:36

"Smutne" to mało powiedziane, ciekawe czy takie stawianie sprawy przez rodziców jest celowym działaniem, czy tylko przejawem braku świadomości. Na sobotnie spotkanie zgłaszam swój i nie tylko swój :wink: udzial.

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 14 mar 2007, 19:53

Szkoda Grzesiu , ze nie będziesz o ile pamiętam to Ty nie tak dawno miałes jakies problemy.Ale trudno - nic na siłę.A jak ważną rolę w naszych schorzeniach odgrywa psychika to nie trzeba nikomu chyba udowadniać i o tym przekonywać.Tak na marginesie osobiście, ostatnio, się właśnie o tym poraz kolejny przekonałam . Jestem tego namacalnym dowodem. Ale oczywiście wybór należy do Was. Ja będę na spotkaniu i wydaje mi się , ze to nie będzie moje ostatnie spotkanie z psychologiem.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 mar 2007, 20:04

Jestem w stanie zrozumieć, że rodzice nie chcieli przyjść z dzieckie, ale sami??? Czyżby yły to tyko osoby o niezwykłej sile, które radzą sobie z tymi problemami. Nam zajęło ty 1,5 roku, a pomc psychologa Panna miała i jeśli zechce nadal może mieć w szpitalu. Należy pamiętać, że stan psychiczny rodziców ma wpływ na stan dziecka
mamcia
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 mar 2007, 20:15

Myslę, że wielu chorym i ich najbliższym wydaje się, że zdiagnozowanie zwalnia z innych działań, biore leki, jest lepiej, a że innym nie jest dobrze ze mną, albo ja sam nie potrafie siebie zrozumieć , to nieważne, przecież jestem chory. Sama szukam dobrego psychologa, niestety, w ciągu 6 lat trochę ich spotkała moja córa i ja w najbliższej nam okolicy, na właściwego nie udało sie Jej trafić.
pozdarwiam
Szaraja

Awatar użytkownika
Devil
Początkujący ✽✽

Post autor: Devil » 14 mar 2007, 21:17

Gosia jestem pod opieką takiego lekarza
Ostatnio zmieniony 17 mar 2007, 22:33 przez Devil, łącznie zmieniany 4 razy.

Szaraja
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 14 mar 2007, 21:38

a co mozna namieszać?, nie rozumiem,
Spotkaj sie w koncu z nami, najwyższy czas
Pozdrawiam
Szaraja

danuta
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
Kontakt:

Post autor: danuta » 15 mar 2007, 20:10

Ja bardzo bym chciała przyjechac, ale wyjezdzam i nie moge, jezeli bedzie jeszcze kiedys takie spotkanie to przyjade, długo szukam dobrego lekarza , ale w moim miescie nie ma kogos zaufanego. Byłam kiedys u jednej pani psycholog to zapytała mnie jakie mozna miec problemy jako pracownik urzedu, wiec nie miałam jej juz nic do powiedzenia. To głupia kobieta była.
danka

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”