Spotkanie w czerwcu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Gośka
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Re: Spotkanie w czerwcu

Post autor: Gośka » 25 kwie 2007, 09:29

Kochani! Przypominam,/ bo czas szybko biegnie / wszystkim chętnym na wyjazdowe spotkanie o zgłoszenia j.w i wpłacanie przynajmniej zaliczki.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 05 maja 2007, 09:04

Mam prosbe czy mozna jeszcze wpłacac zaliczke. Prosiłam rodziców, musieli sie zagapic...bardzo mi zalezy :)

Pozdrawiam

P.s proponuje dac liste osób jadacych ;]

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 06 maja 2007, 19:34

Mikrusiu wiesz już, ze można!Lista? Doborowe Towarzystwo.Mam jeszcze kilka wolnych miejsc, gdyż udało się załatwić, ze mamy zarezerwowany cały jeden domek.Więc jeśli są jeszcze chętni to bardzo proszę o zgłoszenia i wpłaty, bo w czwartek 10 maja chciałabym definitywnie zamknąć listę.A więc jeszcze raz zapraszam i zachęcam.Niektórzy z jadących juz tam byli, oglądnęli i podobnie jak ja uznali , ze jest tam fajnie.A jeszcze do tego ta "ekipa"!
Niki i Tequilla a co z Waszymi zgłoszeniami?

exa
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 06 maja 2007, 23:00

Gośka pisze:Spotkanie 15-17 byłoby naszym takim prywatnym , integracyjnym piknikiem, którego koszty musimy ponieśc sami.
a to nie lepiej byłoby u Zena sie spotkac...termin w sumie zbliżony..i tak trzeba się tam jakoś dojechac...to moze zamiast na domek lepiej wydac na pociąg lub benzynę?....też byłby to piknik rekreacyjny i integracyjny......koszty zblizone albo mniejsze.....szkoda... :smutny:
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

danuta
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: danuta » 08 maja 2007, 20:05

Chciałabym zapytac czy mozna byłoby przyjechac tak np tylko na jeden dzien np na sobote aby sie spotkac z wami bo mąz nie ma urlopu a w niedziele musi juz jechac do pracy, wiec nie wiem czy bede mogła przyjechac na te dwa dni. :help:
danka

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽

Post autor: Niki » 08 maja 2007, 20:57

Niki i Tequilla a co z Waszymi zgłoszeniami?[/quote]

Niestety nie bede mogla przyjechac mimo ze bardzo bym chciala. Maz musi byc w pracy a corce rozpoczynaja sie sesje egzaminacyjne i musi sie uczyc. Mam jednak nadzieje ze kiedys sie spotkamy. Goraco pozdrawiam
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 09 maja 2007, 08:32

Danuta - oczywiście , ze można.Proszę tylko o informację co z posiłkiem, gdyż będę to musiała ustalić.A sama nie możesz przyjechać.Tak się składa, ze i ja chyba będę sama bo mąż wyjeżdza wtedy do Koninna w ważnych sprawach.Z Krakowa najprawdopodobniej pociągiem pojedzie więcej osób, więc będzie raźniej.A więc przemyśl jeszcze sprawę.Tymbardziej, ze wieczorem planujemy ognisko więc szkoda bys na nim nie była.Zachęcam - przyjedź - będzie fajnie.
Niki wielka szkoda , ze nie zdecydowałaś się na wyjazd, będzie nam smutno bez Was.A córce "daj oddetchnąc" od nauki :wink: .A może sama zdecydujesz się przyjechać.?Będzie miło!

Awatar użytkownika
Niki
Początkujący ✽✽

Post autor: Niki » 09 maja 2007, 19:20

Niestety nie przyjadę. :smutny: Bardzo bym chciała wszystkich zobaczyć i poznac. Myślę że co ma wisieć nie utonie i się kiedyś spotkamy. Bardzo dobrze się czuję w Waszym gronie
Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi

izabela
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: izabela » 09 maja 2007, 20:21

Słyszałam ze jedzie nas trosze z Krakowa. Rozmawiałam z Gosią i mówiła żebyśmy byli tak koło 10 godz. Wiec poniżej dam propozycje i może razem pojedziemy wszyscy. W pociągu się przyokazji zapoznamy;-)

Kraków płaszów 16.06.07 --------Stronie(tam gdzie mamy wysiąść)
Odjast 07.58 przyjast na miejsce 08.54
lub
Odjast 11.34 przyjast 12.20

Kraków Główny 16.06.07--------Stronie
Odjast 07.42 przyjast 08.54
lub
Odjast 11.20 przyjast 12.20

Stronie ---- Kraków płaszów 17.06.07 POWRÓT
Odjast 14.29 przyjast 15.29
Odjast 16.44 przyjast 17.42
Odjast 19.36 przyjast 20.36

Bilety 2 kl. 10 zł a 1 kl.15zł

Moze ja będzie bilizej wyjazdu to ustalim skond dokładnie i okturej.Co wy na to?

danuta
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: danuta » 17 maja 2007, 14:03

Gosiu- czy można jeszcze zgłosić sie na zjazd na 16-17, 06 w Zakrzowie - jeżeli tak to gdzie należy wpłacić zaliczke. troche późno sie zdecydowałam, danuta
danka

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 18 maja 2007, 11:54

Oczywiście , ze można.Będzie bardzo miło - spodziewaj się e-maila jak wpłacic pieniążki.Napisz tylko czy jedziesz sama czy z rodzinką i ile osób.

Awatar użytkownika
Pasiaczek
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: Pasiaczek » 20 maja 2007, 21:37

Gosia to zrób już listę kto jedzie dobrze ??
Wyleczony??
Nie raczej źle zdiagnozowany na począdku ;/

Wsyzscy lekarze zgodnie ??
Nie. Pół na Poł

I co Robić ??

To co sie chce . :)

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 22 maja 2007, 08:48

Oczywiście mogę to zrobić, ale nie wszystkie te osoby są związane z forum więc niewiele to Wam powie.Są one natomiast związane z Małopolskim Oddziałem J-elity.Jeśli jest takie życzenie to podaję:
Szaraja z cała rodzinką /5 osób/
Mikrusia i Emi z Mama /3 osoby/
Ilona z cała rodzinką /5 osób/
Pasiaczek z osobą towarzyszącą /2osoby/
Izunia 2 osoby
Marta z synem
Basia z synem
Ja sama lub z Markiem
Dojadą prawdopodobnie osoby które mieszkaja w pobliżu
Mam nadzieję ze nikogo nie pominęłam.Jeśli ktoś jeszcze chciałby pojechać to nie ma przeszkód, gdyż jak pisałam cały domek /40 osób/ jest dla nas zarezerwowany.Chodzi tylko o wcześniejsze zamówienie posiłków/ok. tydzień przed 16 czerwca/

Gośka
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Gośka » 11 cze 2007, 11:13

Moi Drodzy! Zbliża się 16 czerwiec. Dzień, w którym Cudaki z małopolski i nie tylko piknikują.
Noclegi zaklepane.
Jadłospis ustalony
Gril i ognisko się szykuje.
Pozostaje tylko kwestia dojazdu. Iza przedstawiła możliwość dojazdu PKP. Ja natomiast dowiedziałam się jak można dojechać BUS-em.Pierwszy przystanek przy dworcu lub Politechnice – to powinno się sprawdzić bo w związku z remontami mogą być jakieś zmiany. Trasa Kraków – Stronie-Zakrzów -Stryszów

Trasa: Kraków - Libertów - Gaj - Mogilany - Włosań - Głogoczów - Krzywaczka - Biertowice - Izdebnik - Jastrzębia - Lanckorona - Leśnica - Stronie – Z a k r z ó w – Stryszów
Koszt przejazdu do Zakrzowa 6zł
Odjazd busu o godz. 10.00 z dworca lub politechniki
W Zakrzowie meldujemy się między 11.00 i 12.00 . O godzinie 14.00 planowany jest obiad.
Można sobie przyjechać wczesniej, ale pokój będzie udostępniony dopiero około 12.00.

Pogoda zamówiona, ma być upalnie ok. 34 st. Pozostaje tylko zabrać dobry humor.
Pozdrawiam i spotykamy się w Zakrzowie
http://www.vadis.pl/ to link do strony z rozkładem Busów

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 14 cze 2007, 12:32

Myślałam o przyjeździe, ale się nie rozerwę (konferencja w Warszawie). Będę za to w Krakowie we srodę i chętnie wybiorę się na piwko wieczorem - okolice teatru Bagatela.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”