Koncert charytatywny

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
tomtols
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Koncert charytatywny

Post autor: tomtols » 05 lut 2009, 09:45

Cześć,

kilka dni temu lekarz wręczył mi kwartalnik J-elita. Zobaczyłem tam, że organizowane są różne spotkania, zloty itp.

Zapoznajcie się z twórczością mojego zespołu Lemon Grass, bo być może na kolejnym spotkaniu, zagralibyśmy koncert charytatywny, dzięki któremu można byłoby wspomóc Stowarzyszenie.

tu można posłuchać naszych utworów:

http://www.myspace.com/lemongrasspoland

Tomek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Re: Koncert charytatywny

Post autor: obyty.z.cu » 05 lut 2009, 13:53

calkiem fajna muza...podoba mi sie !
:brawo: :spoko:

zycze wielu sukcesow i plyty !
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 05 lut 2009, 21:34

Nie wiedziałam, że ty krajan jesteś. Z Ciechanowem wiążą mnie wspomnienia sentymentalne. Możemy coś zrobić tam np we współpracy ze Szpitalem i szkołą. Co do muzyki, to głucha jestem i lubię słuchać tylko tego, co znam, bo jak nie słyszę to się domyślę.
Czy macie swój sprzęt? Czy też na koncert posa miejscem trzeba coś wynajmować?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: Szaraja » 07 lut 2009, 19:40

Podoba mi się, a pomysł jest z serii tych nie do odrzucenia. Sama w tym na codzień nie pracuję, myslę, ze Masz większe doświadczenie w organizacji takich imprez, ale służe moją wiedzą , myśle, że i magdalene z tolą też coś podpowiedzą. Po przerobieniu koncertu Kroke w Alchemii, już cos wiemy. Jak pisze Mamcia, dobrze by było zoprganizować to wraz ze szpitalem, moze być ten w którym się leczysz. Jak cos odezwij sie na pw.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

tomtols
Debiutant ✽
Kontakt:

koncert

Post autor: tomtols » 09 lut 2009, 17:15

Poza Ciechanowem oczywiście, możemy wziąć sprzęt. Koncert charytatywny przy współpracy szpitala ok, ale co spotkanie tu zrobimy?

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 09 lut 2009, 18:52

Och...Ciechanów tam spędziłam dwa najwspanialsze lata swojego życia . Jako zaznajomionemu z kulturą pewnie nie obca Ci szkoła potocznie zwana KO...a oficjalnie 'Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury" ... tańczyłam też w Waszym LZA .
Zdaje się, że w zeszłym tygodniu graliście u mnie w mieście... :)

Myślę, że idea koncertu to wspaniała sprawa !!
Ukłony za pomysł ;)

...ajjj....przecież ja z Marta - waszą wokalistką studiowałam !!
- świat jednak maleńki jest :D ...ależ się cieszę ...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 09 lut 2009, 19:31

A czy tam nadal jest ta fabryka papieru toaletowego?? jacyś włosi?? Mnie się nie udało znaleźć dojścia, ale może będąc na miejscu. To taki wymarzony sponsor.
A spotkanie w Ciechanowie - czemu nie?
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 09 lut 2009, 20:05

Spotkanie w Ciechanowie - dla mnie BOMBA...już trzy tygodnie temu miałam tam być, aby spotkać się ze stara ekipą ukochaną, ale grypsko mi pokrzyżowało plany...

Ja mogłabym porozmawiać z prowadzącymi LZA Ciechanów czy mogliby wziąć udział w koncercie ... tyle, że to zespół tańca ludowego - zaznaczam ;)
I może jeszcze uda mi się nawiązać kontakt ze znajomymi z kabaretu...i z dziewczynami z tańca nowoczesnego... :)
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

tomtols
Debiutant ✽
Kontakt:

Haha

Post autor: tomtols » 14 lut 2009, 14:06

Ad.1 (Cinimini)
No mały ten świat. Ta wokalistka to moja Marta:) Mieszkamy razem w Ciechanowie, więc zapraszam w wolnej chwili w odwiedziny. KO przekształciło się w Wydział Kulturoznawstwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Kabaret? Chodzi o Marzenkę i Zajdę? Dziewczyny z tańca nowoczesnego? Kasia K, Kasia J? Wszystkich tu jeszcze znajdziesz.

Moje GG a zarazem Marty 7251445, odezwij się, pogadacie sobie:)

Ad.2 (Mamcia)
Fabryka papieru jest. Rozwija się:)
Załączniki
Lemon Grass band.jpg

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”