turnus rehabilitacyjnyNZJ.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: turnus rehabilitacyjnyNZJ.

Post autor: langusta » 04 sie 2010, 22:02

hej Wszystkim - tym co byli na turnusie i tym co nie byli (mają czego żałować).

Nie mogę chwalić turnusu, który zorganizowałam ale mogę chwalić osoby, które na nim były i tak:
Mały Piotryś - to jest cudowne dziecko tak jak napisała Meggi. Całuśnik niesamowity. Tańcowało mi sie z nim wspaniale. W Zieleniewie na pokazie Kaskaderskim swoim uroczym śmiechem rozczulił mnie do łez. Gratuluje tak wspaniałęgo syna!
'Młodsza młodziez' tzn: Edyta , Marcin, Klaudia, Monika, Ania, Michał,Tymek,Natalia, Karolina,drugi Michał , Martynka z siostrą jesteście super zgraną ekipą. Patrzyłam z zafascynowaniem na Wasze psoty i zabawy zawsze potrafiliście sie dogadać i nie było miedzy Wami żadnych nieporozumień wręcz przeciwnie nawiazały sie przyjaźnie - i właśnie o to mi chodziło organizując turnus.
Starsza młodzież tj : Olga, Gabrysia, Ula, Małgosia, Łukasz,Piotrek,Przemek, Robert bardzo mi się podobało Wasze zaangażowanie w turnus w pomoc w zajęciach z maluchami i młodszą młodzieżą. Z waszą pomocą "młodsza młodzież " i dzieciaki bardzo sie ze soba zgrały .
Nasze kochane maluchy :dwie Zuzie, które swoimi pomysłami potrafiły nas nieraz nieźle zaskoczyć. Mała Ola , mała Karolinka, Bartuś , Piotruś miło było potrzeć jak hasacie po ogrodzie i bawicie się z uśmiechem na twarzy po mimo swoich przezyć związanych z chorobą.

Patrząc na Was mam dużą satysfakcje i werwę do organizowania turnusu w przyszłym roku. Dzięki Wam widze jak bardzo jest potrzebny taki turnus.

A teraz napisze troche do rodziców.
Bardzo wam dziekuje za miło spędzony czas. Dzięki naszym wspólnym rozmowom dowiedziałam sie wiecej o chorobie i wiem że nie jestem sama - wiem że zawsze moge na Was liczyć a Wy na mnie. Byliście WSPANIALI.
Magda dzięki za wszystko. Marlena dziekuję za ciepłe słowa.

Czekam na Was Wszystkich za rok w Niechorzu!
Ostatnio zmieniony 05 sie 2010, 16:10 przez langusta, łącznie zmieniany 1 raz.
langusta
dwie córki chore na CD

Awatar użytkownika
zaranin
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: zaranin » 04 sie 2010, 22:05

Szkoda, że z moją Gosią spędziliśmy w Niechorzu tylko niecałe trzy dni, ale naprawdę obowiązki zawodowe nie pozwoliły na dłużej. Bardzo żałuję, że nie widziałem jak mój Piotrek tańczy i że nie było okazji pogadać przy ognisku do rana, jak pisze maggie0278. Pierwszą dyskotekę spędziłem na rozmowie z Panią doktor Olą Banaszkiewicz, za co ją bardzo przepraszam, bo przeze mnie straciła prawie całą zabawę, a na drugiej już nas nie było. Najważniejsze jednak, że Piotrek bardzo dobrze się bawił. Mam wielką nadzieję, że na następnym turnusie nie będzie już na sterydach, zrzuci parę kilo i jeszcze bardziej da czadu na dyskotece. Talentu tanecznego z całą pewnością nie odziedziczył po tatusiu, który go nie posiada :-)

Razem z Piotrusiem pozdrawiamy Panią Irenę i Pana Wieśka, Madzię oraz pozostałe osoby, których nie zdążyliśmy poznać. Jesteśmy szczególnie wdzięczni wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji turnusu.

Obrazek

Dla zainteresowanych nieco innych zdjęć tutaj:

http://picasaweb.google.pl/grzesiaczek6 ... rnusJElita#
- CD
- ileostomia 2010.06.07.-2011.04.01.
- subtotalna kolektomia 2010.11.17. (pozostawiono ostatnie 15cm jelita)
- przywrócenie ciągłości 2011.04.01. (usunięcie ostatnich 15cm jelita grubego i 12cm jelita cienkiego)
- 2010.04.12. niedrożność jelita, otwarcie powłok, brak jednoznacznego określenia przyczyny

Infliximab, Loperamid, witaminy, odżywki, stan po całkowitej kolektomii

doro73
Debiutant ✽
województwo: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: doro73 » 04 sie 2010, 23:56

Witam wszystkich!!!
To był wspaniały turnus. Kto był to wie, a kto nie był, niech już planuje wyjazd w przyszłym roku.
Agnieszka należy Ci się Oscar za organizację, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Paweł zgrał już zdjęcia, ale jest ich blisko 1500 i zanim to poprzegląda i posegreguje to mu jescze ze dwa dni zejdzie. Prosimy więc o wyrozumiałość i cierpliwość. Każdy dostanie coś ciekawgo dla siebie.
Nasze dzieciaki już dopytują się o przyszły rok. Dzięki Wam wszystkim w oczach mojej Natalki znów zapaliły się iskierki, a przecież o to głównie nam chodziło. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Bartek to co chwilę pyta kiedy znów będzie mógł się pobawić z Kicusiem :lol:
Dzięki Magda za pozdrowienia.
My również pozdrawiamy wszystkich razem i każdego z osobna.
Do zobaczenia za rok. :przytul:

zaranka
Debiutant ✽
województwo: lubuskie

Post autor: zaranka » 05 sie 2010, 22:20

Pozdrawiam wszystkich uczestników turnusu w Niechorzu.Miło mi było Was poznać i spedzić przyjemnie czas.Dawno nie spotkałam tylu miłych , przyjaznych i opiekuńczych ludzi . Młodzież bardzo grzeczna i zdyscyplinowana. a do tego tak pieknie potrafiaca okazywać sobie przyjażń i uczucia.Do tego ładny Ośrodek z miła obsługa i nienajgorsza pogoda czego można chcieć wiecej.Na długo te wakacje pozostana w mojej pamięci.Babcia Piotusia.

PiEtRaS
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: PiEtRaS » 07 sie 2010, 14:33

Hej! Co tu dużo pisać... było zaje.... : :-) Już nie mogę się doczekać następnego tak wspaniałego turnusu ;) Pozdrawiam wszystkich a w szczególności "Bałtycką" ekipę :roll: :smile:

P.S To ja Foksiak :P

mama Martynki
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono

Post autor: mama Martynki » 09 sie 2010, 13:12

Witam wszystkich forumowiczów!!!
To był nasz pierwszy turnus ale z pewnością nie ostatni. Było bardzo fajnie. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Poznałam wspaniałych ludzi. Chciałabym szczególnie podziękować Agnieszce za czas który mi poświęciła, za zaoferowaną pomoc. Aga bardzo dziękuję.

Martynka i Karolinka już nie mogą doczekać się przyszłego roku.

Pozdrawiamy wszystkich nowych znajomych z turnusu.

marles
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: marles » 09 sie 2010, 20:25

Witamy serdecznie wszystkie znajome buzie z ubiegłego roku i te które widzimy pierwszy raz.Niestety nie mogliśmy być z Wami na turnusie z powodu leczenia mego męża i drugiego syna.(Crohn u dzieci i mężą) Może przyszły rok będzie łaskawszy i ponownie się spotkamy.
Cieszę się,że te turnusy na stałe się wpisują w czas wakacji
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i życzymy dużo zdrowia,siły i cierpliwości.
Marysia,Leszek,Staś i Wojtek

aoviedo
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: aoviedo » 09 sie 2010, 22:29

Witam serdecznie wszystkich znajomych z turnusu!
To był nasz pierwszy turnus ale mam nadzieję, że nie ostatni. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak ważne jest przebywanie dziecka wśród innych dzieci, które mają te same problemy zdrowotne. Mój "dorastający" dziesięciolatek mógł bez skrępowania porozmawiać z innymi dziećmi i był rozumiany. Szczególnie w sercu zapadła mu rozmowa przy ostatnim ognisku-pozdrawiam Martynkę :roll:
To był fajnie spędzony czas z ciekawymi ludźmi!
Pozdrawiam Wszystkich. Do zobaczenia za rok :wink: ? Agnieszka z Tymkiem.

Zablokowany

Wróć do „pomorskie”