Przetoka odbytu

Kiedy jelita idą pod nóż.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aleksandra_ff
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Przetoka odbytu

Post autor: aleksandra_ff » 17 paź 2010, 21:47

No.. ja mimo crohna miałam operację dwóch przetok "za jednym zamachem". Wcześniej też nasiadówki, antybiotyki, leki przeciwzapalne,chwilowa ulga a później znowu niekończące się nawroty ropni :cry: Dlatego mimo strachu teraz uważam, że operacja była dla mnie najlepszym wyjściem. Teraz już zapomniałam, co to za ból a mój komfort życia jest nieporównywalny z tym co było wcześniej. :roll:
Jednak rzecz jasna tak jakZenobius, mówisz każdy jest osobnym przypadkiem :wink:
Jeśli uważasz, że kobiety to słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę.

FRYTKA
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: Przetoka odbytu

Post autor: FRYTKA » 24 paź 2010, 14:20

masz racje aleksando że każdy przypadek jest inny, też miałam operacje przetok kilka lat wstecz. Było super,przybrałam na wadze ,zero bólu brzucha. Niestety od roku mam kolejną przetokę,ropsko leci paskudnie.Badanie rezonansem wykazalo liczne przetoki, tydzień temu miałam kolo i niestety mam zwężenie i to na duzym odcinku. W listopadzie mam operacje, po której zostanie mi stomia, boje sie jak diabli.Ale cóz żyje się dale. najwazniejsze nie poddac się !
FRYTKA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Leczenie operacyjne”