Czy to NZJ

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: Czy to NZJ

Post autor: Alis » 30 maja 2012, 19:40

A ja mam znowu grzyba :smutny: :smutny: :smutny: po co wydawałam kase na probiotyki, provagi, lactovaginal, szczepionke przeciwko grzyba, jak ja dalej to diabelstwo mam. Do tego boli mnie brzuch, ale już przywykłam, 2 lata mnie boli więc gdyby mnie nie bolał to by było dziwne. Ponadto mam zakarzenie układu moczowego i yersinie prawdopodobnie, powinnam brac antybiotyk, który na bank podrazni mi jelita i po którym wzrośnie ilość grzyba. Nie ma to jak z deszczu pod rynne. A no i głowa, nie ma dnia żeby mnie głowa nie bolała, bez przeciwbólowych nie jestem w stabnie dnia wytrzymać, bo tak boli że aż mdli.
Ale zarejestrowała się do gastrologa- na grudzień, czyli jeszcze w tym roku :wink: jupi! Niestety do rodzinnego musze czekac do poniedziałki, gdzie na głowę pewnie da mi skierownaie do neurologa i może załapie się jeszcze w tym roku, kto wie
Leki: Pentasa granulat 2x1 g/Sanprobi Super Formuła 1x1/wcześniej Remicade

monika1985
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: opolskie
Kontakt:

Post autor: monika1985 » 30 maja 2012, 19:49

Ja też aktualnie leczę grzybicę. Rodzinna oceniła ją jako,,wybitną''. Szczerze nie specjalnie się nią przejęłam. Wkurzał mnie ból jęzora i ten ohydny biały nalot. Z resztą dostałam flukonazol w tabletkach i w syropie, w tabletkach już pożarłam , został mi syrop ale jakoś efektu nie widzę. Alis spokojnie. Mi nawalają stawy. Nie tylko bolą ale są i czerwone i podnosi się w nich temperatura. Mam grzybicę jamy ustnej, dopiero wyleczyłam zapalenie oskrzeli a już się duszę. Że nie wspomnę o tym że zapomniałam już jak wygląda miesiączka. A i w kichach jakoś mi się buja. Uważam że nie wolno być nadpobudliwym. Troszkę spokojniej i będzie ok , a może i obejdzie się bez neurologa :wink:

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 30 maja 2012, 20:26

Nie sądze że obejdzie się bez neurologa, 2 miesiace bólu głowy....

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Post autor: noodle » 30 maja 2012, 20:42

Alis pisze:Nie sądze że obejdzie się bez neurologa, 2 miesiace bólu głowy....
Ja miałam długotrwałe bóle głowy. Poszłam do neurologa i okazało się, że zrobiło się jakieś zapalenie żyły/tętnicy i miałam leki, które sprawiły, że wszystko jest już cacy :) A bolała mnie głowa kilka razy dziennie.

Awatar użytkownika
Alis
Doświadczony ❃

Post autor: Alis » 30 maja 2012, 21:45

noodle pisze:Ja miałam długotrwałe bóle głowy. Poszłam do neurologa i okazało się, że zrobiło się jakieś zapalenie żyły/tętnicy i miałam leki, które sprawiły, że wszystko jest już cacy A bolała mnie głowa kilka razy dziennie.
A po czym to stwierdziła? Na wizycie, czy jak?

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Post autor: noodle » 31 maja 2012, 08:37

Alis pisze:
noodle pisze:Ja miałam długotrwałe bóle głowy. Poszłam do neurologa i okazało się, że zrobiło się jakieś zapalenie żyły/tętnicy i miałam leki, które sprawiły, że wszystko jest już cacy A bolała mnie głowa kilka razy dziennie.
A po czym to stwierdziła? Na wizycie, czy jak?
Tak, miałam badania. Szyja była też lekko usztywniona itede. Pomogło po paru dniach.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 31 maja 2012, 12:07

Alis pisze:A po czym to stwierdziła?
są badania,np. Doplerowskie .
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”