czyżby zaostrzenie - pomocy

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tomba78
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

czyżby zaostrzenie - pomocy

Post autor: tomba78 » 21 gru 2010, 18:02

Od pewnego czasu piszę na forum, ale zamiast odpowiedzi, otrzymuje prześmiewcze wstawki, że to już omawiane było. Tak więc jak wszystko było omówione to po co te forum? Proszę o pomoc w odpowiedzi na moje pytania. Jeśli komuś to wadzi niech nie czyta. Jeśli nie piszę gdzie należy proszę o przekierowanie. Mam CD. Powtarzam się biorę Pentasę i Azatopirynę. Kłuje mnie w prawym boku z uczuciem jakby krwawienia czy przelewania a potem pieczenia. Czy ktoś wie co to się dzieje, czy to zaostrzenie? Ktoś może zamieniał Pentasę na coś innego? Biorę 3X2 Pentasę 2X1 azatopirynę. Może za dużo biorę czegoś, bo bolą mnie jakby nerki , a może korzonki.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 18:12 przez tomba78, łącznie zmieniany 1 raz.
tomba

tomba78
Debiutant ✽
Kontakt:

Re: czyżby zaostrzenie - pomocy

Post autor: tomba78 » 21 gru 2010, 18:37

prosiłem jak kogo razi to niech nie czyta. proszę tylko o pomoc m in o podanie podpowiedzi może nie umie szukac co mi zrobisz?
tomba

tomba78
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: tomba78 » 21 gru 2010, 18:39

Czy forum do pogawędek czy wymiany problemów z jelitami? Sami esceci tu piszą a może nie chorzy?a może lekarze, którzy za kasę od ręki cię przyjmą? a za darmo szukaj wiatru w polu?
tomba

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 21 gru 2010, 22:47

z uczuciem jakby krwawienia
jeśli czytam coś takiego, to niestety nie mogę nic odpowiedzieć. Nigdy nie słyszałam o uczuciu krwawienia. Poza tym zmień chorobę w profilu i grzeczniej proszę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”