znowu sluz w stolcu

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
tomeczek1
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Re: znowu sluz w stolcu

Post autor: tomeczek1 » 11 lut 2010, 08:53

znajduje sie 7 dzien w szpitalu MSWiA na Wołoskiej drugi dzien dostaje jakiś antybiotyk nom i śluzu w stolcu niema

kasinp
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 11 lut 2010, 08:54

a co to za antybiotyk? wiesz czym cie karmią??

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 11 lut 2010, 09:34

u mnie pojawienie się śluzu oznacza dokładnie tyle że przegięłam poprzedniego dnia z niewskazanym jedzeniem. taki wyraz buntu :roll:
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
Bartek
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Bartek » 12 lut 2010, 15:22

W szpitalu miałem przez jakiś tydzień "stolec" złożony właściwie z samego śluzu. Strasznie dziwne to dla mnie było :neutral:.
Kropka, przecinek, wykrzyknik, pytajnik, dwukropek, wielokropek, średnik, apostrof, cudzysłów, nawias tylko czekają abyś użył ich mądrze w swoim poście! Nie czekaj więc! Poświęć pięć minut na naukę interpunkcji...

julia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u partnera
województwo: warmińsko-mazurskie

Post autor: julia » 14 lut 2010, 22:56

Czy zawsze jak pojawi sie krew i śluz w stolcu trzeba iśc do szpitala????? Czy można leczyć sie jakoś domowo? Ponad rok był spokój i znowu to samo.......
Przez chwilę było dobrze :(

Tomy
Doświadczony ❃
Choroba: CU

Post autor: Tomy » 14 lut 2010, 23:45

julia pisze:Czy zawsze jak pojawi sie krew i śluz w stolcu trzeba iśc do szpitala?
Nie zawsze. Ja choruję na CU już ponad 15 lat i jeszcze nigdy w szpitalu nie lażakowałem. Badania typu kolonoskopia, robię zawsze w trybie ambulatoryjnym. A krew w stolcu miałem kiedyś bardzo często, a właściwie to przez pewien długi okres czasu krew była ciągle, bo cały czas było zaostrzenie. Leczenie było źle dobrane a na dodatek w tym okresie bardzo intensywnie pracowałem (hehe jak to się mówi, robiłem karierę :) )

Zmieniłem lekarza, poszedłem na bardzo długie chorobowe, zmieniłem priorytety życiowe i systematycznie brałem leki (dwie serie sterydów, Sulfasalazyna w dawkach maksymalnych, czopki Salofalku, kwas foliowy itp.). Efekt - remisja, która trwa już kilka lat. Oczywiście przynajmniej raz w roku kontrolna kolonka. Czasami zdarzały się jakieś komplikacje typu polipy, ale mój lekarz, do którego chodzę tak średnio raz w miesiącu, w porę na to reagował. Tak więc wychodzi na to, że leczenie domowe jest możliwe. Z tym, że jak wszystko u nas, nie ma jednej reguły, trzeba dostosować się do okoliczności.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”