Spadek formy.

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: Spadek formy.

Post autor: deth » 26 lut 2011, 17:02

trzymam kciuki za pierwszą opcje bedzie dobrze tak czy inaczej - dużo wytrwałości i sił życze

Awatar użytkownika
lidkabarcelona
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: lidkabarcelona » 26 lut 2011, 17:03

Nie znamy się, nowa tu jestem, ale chciałabym Cię wesprzeć. Już nawet gadałam w Twojej sprawie z Jezusem i mam jeszcze kilka innych osób w zanadrzu :) Dzielna bądź. Przesyłam wielką chmurę ciepłych myśli.

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: anusia » 26 lut 2011, 17:13

Trzymam kciuki aby lekarze znależli dla Cebie jak najlepsze wyjście z tej sytuacji,ale sami nic nie wskurają bez Twojej siły .A więc trzymaj się mocno i dzielnie ,dasz radę bo musisz i innej opcji nie ma :roll:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 26 lut 2011, 18:08

Cinimini, zanim cokolwiek będą ciąć, to jeszcze leć do MSWiA.
Ja oczywiście trzymam kciuki, żeby nic nie wycieli, a dali Ci coś co zadziała. No ale jeśli już ("tfu tfu") to oby jak najmniej i bez żadnej stomii.
Trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą :przytul:
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 28 lut 2011, 20:50

RĘCE OPADAJĄ...
Wróciłam właśnie z konsultacji ginekologicznej w CZMP (pojechałam tam na dyżur do znajomej mojej cioci-szkoda mi czasu i nerwów aby czekać do ustalonego terminu na 09/03). I cóż usłyszałam??? "Kto, jaki lekarz wystawił pani skierowanie na 'natychmiastowa konizację 'wyłącznie na podstawie badania cytologicznego???, chce wierzyć, że to 'przejęzyczenie' (zamiast kolposkopia to konizacja) bo jeśli to było świadome to nie wiem co to jest za lekarz...". Pani doktor uspokoił mnie, że nim dojedzie do ew. konizacji to najpierw muszę mieć przede wszystkim badanie kolposkopowe. Które zalecono z reszta na wyniku cytologicznym, ale jakoś lekarz, który wystawił skierowanie na konizację w ogóle to pominął... W każdym razie plan działania jest taki, że 09/03 mam normalnie zgłosić sie na odział do Matki Polki, zrobią mi badania diagnostyczne i dopiero później dalsze decyzje, ale nawet jeśli będzie potrzeba konizacji to najpierw mam sie zajac jelitami i ta 'ważniejszą' operacją.
Trochę mi ulżyło i jest szansa, że nie jest z ta szyjką tak źle...szkoda tylko moich nerwów które straciłam... Brak mi słów na kompetencje dr Nowakowskiego...jak można wystawiać tak pochopną diagnozę... Jakbym mało miała atrakcji to jeszcze muszę sie borykać z takimi akcjami...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: anusia » 28 lut 2011, 21:36

Cinimini pisze:RĘCE OPADAJĄ...
no to rzeczywiście ,zwroty akcji jak w jakiejś tragikomedii,szkoda tylko ,że nam nie do śmiechu i odbywa się to kosztem Twojego zdrowia Cinimini, co dzień co innego chcą wycinać :neutral: Skąd nabrać sił i nerwów na przetrzymanie tego czasu eh...pozdrawiam :smutny:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Raysha » 28 lut 2011, 21:42

Cinimini, szczęście w nieszczęściu, że konsultowałaś to z innymi lekarzami. Widzisz! Nie dasz sobie w kasze dmuchać, także ja na miejscu Twojego Crohniaka bym się obawiała... :D

atabe
Aktywny ✽✽✽

Post autor: atabe » 01 mar 2011, 16:58

Popieram wszelkie konsultacje . Próbuj jeszcze i z jelitem , może jednak zdecydują się na tę humirę zanim będą kroić. Trzymam kciuki . Zdrówka

AnKa007
Debiutant ✽
Choroba: CU

Post autor: AnKa007 » 01 mar 2011, 21:52

Hej Cinimini! Właśnie skończyłam czytać Twój wątek..wiele przeszłaś i z tego co piszesz wiele przed Tobą ALE mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Cinimini pisze:jak można wystawiać tak pochopną diagnozę
mi lekarz w 3klasie LO chciał usunąć (jak się później okazało) zdrowy jajnik ..więc warto konsultować :) Szpital na Hallera też jest,że tak powiem "moim" szpitalem bo leżałam tam kilka razy (ostatnio w grudniu) i też leczę się u pani dr ..nie wiem może mamy tą samą(?) :) w każdym razie chciałam napisać,że mam nadzieję,że wytrwasz i przejdziesz cały ten nawał >zdrowotnych perypetii<.. Kurcze ..no zdrowia życzę :)

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 01 mar 2011, 22:30

AnKa007 pisze:też leczę się u pani dr ..nie wiem może mamy tą samą(?)
Ja jestem pod opieka dr Stec-Michalskiej i Jarosińskiej-Wiśniewskiej, ale właśnie zamierzam je zmienić, bo niestety do nieczego dobrego mnie nie doprowadziły. Ewidentnie statystyki i wyniki terapii były dla nich ważniejsze niż moje dobro...
Miło 'spotkać' kogos z Łodzi :)
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Miska Ryżu » 02 mar 2011, 07:33

Cini, no ja mam nadzieje że jednak nie będą Cię ciąć. Ty też tak się nastawiasz prawda? :)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 02 mar 2011, 09:42

Miska Ryżu pisze: Ty też tak się nastawiasz prawda?
Niestety będą...jednak perspektywa ciąży jest wskazaniem do cięcia.

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

bella82
Debiutant ✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: świętokrzyskie

Post autor: bella82 » 02 mar 2011, 11:31

Cinimini ja też śledzę twoje losy.Wiem jak dla kobiety ważne są dzieci,sama mam dwóch synków. Nawet jeśli trzeba ciąć to dla dzieci naprawdę warto.Trzymam kciuki aby wszystko się udało po twojej myśli :roll:
Biorę Pentasa 2*2 tabl.

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 02 mar 2011, 11:31

Cinimini :przytul:
Wszystko się poukłada, zobaczysz :*
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
magda281
Znawca ❃❃

Post autor: magda281 » 02 mar 2011, 12:18

Cinimini, trzymaj się tam :przytul:
Kto nadzieje w innych pokłada,celu nie osiąga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”