CU a duży wysiłek fizyczny?

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Re: CU a duży wysiłek fizyczny?

Post autor: anusia » 19 sie 2010, 12:11

David pisze:jak ktoś ma prof. przed nazwiskiem wcale nie znaczy, że potrafi leczyć (podejście do pacjenta też jest ważne).
i tu mój drogi nie zgodzę się z Tobą ,bedę bronić się jak lwica,otóż prof Radwan jest świetnym specjalistą wizyta u niego trwa 30-40 min,podejście do pacjenta ma takie ,że niejeden lekarz i prof mógłby się od niego uczyć i uspokoić też potrafi.Niestety współpraca z lekarzem też być musi ,jeżeli nastawisz się na to że ma być dobrze ,przyjmujesz leki ,przestrzegasz diety i mówisz o swoich obawach i obserwacjach lekarzowi to i on coś zdziałać może.Ja leczę się u Niego już przeszło 2 lata ,drugi raz jestem w programie biologicznym (humira)bo sterydy i immunosupresja same nie pomogły ,także zawdzięczam wiele temu lekarzowi i niech nikt nie waży sie mówić ,że On nie ma podejścia do pacjenta .Zawsze mogę do niego zadzwonić po poradę ,nigdy nie odmówił pomocy chociaż pacjentów ma naprawdę dużo ,ale jezeli coś się dzieje niedobrego np.jak miałam zaostrzenie w kwietniu to przyjmie w dnia na dzień nie trzeba zapisywać się w kolejkę i co najważniejsze POMAGA :roll:
Przepraszam za Ot ale nie mogłam tego spokojnie przełknąć :neutral:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Misia

Post autor: Misia » 19 sie 2010, 12:22

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

Awatar użytkownika
anusia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: anusia » 19 sie 2010, 13:42

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Święte słowa Misia, dziękuję :roll:
imuran ,asamax ,kontracept
HUMIRO OBYŚ JUŻ NIGDY NIE BYŁA MI POTRZEBNA !Znów będziesz ze mną :) Jesteśmy razem od 18 marca (ja i humira )

Misia

Post autor: Misia » 19 sie 2010, 14:16

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”