STUDENT II

Dyskusje dotyczące programów pomocowych instytucji takich jak PCPR, PFRON dla osób uznanych za niepełnosprawne.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Olimpijka

Re: STUDENT II

Post autor: Olimpijka » 05 lut 2009, 13:27

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

Chyba zadzwonie do Olsztyna i zobacze co oni na to, bo i tak chce przedzwonic porozmawiac. U mnie nie ma oddzialu i musze wniosek wysylac to wole sie upewnic, ze jest bez bledow itp.

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 25 lut 2009, 20:43

[Wie ktoś może, w jakich godzinach jest czyny mazowiecki oddzial pfron?? tzn ten w warszawie na ul Grójeckiej?[/i]

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 25 lut 2009, 21:09

Kasia22, na stronie PFRONu sa numery i godziny otwarcia.
Ja wyslalam wniosek, dostalam juz oczywiscie do poprawek cos tam i wyslalam braki. Mam nadzieje, ze juz jest ok.

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 25 lut 2009, 21:11

na stronie jest tylko telefon :( a godziny to sie chyba bede musiała jutro przez telefon dowiedziec.. bo mam tylko 2 dni na złozenie wniosku..
Chora na Crohna od zawsze.

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 25 lut 2009, 21:15

Kasia22, no tak bedzie najlepiej.

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 27 lut 2009, 22:39

Złozyłam wniosek wczoraj i zobaczymy, czy cos dostane..

w ogole zaskoczyło mnie, ze podnieśli kwotę o prawie 2 tys na polrocze.. :mrgreen:

a tak nawiasem, to okazało sie, ze w internecie sa informacje w jakich godzinach jest otwarty oddzial w warszawie.. ja nie wiem, jak ja to patrzyłam :)

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 28 lut 2009, 12:27

Kasia22 pisze:w ogole zaskoczyło mnie, ze podnieśli kwotę o prawie 2 tys na polrocze.. :mrgreen:
Ja wnioskowalam tylko o 1.650 zl. bo nie wiedzialam o co jeszcze moge tam "prosic" ;)

Awatar użytkownika
Anita
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Anita » 02 mar 2009, 18:47

ja mam dofinansowany również internet i faktury przychodzą na moją mamę. Pan w PFRON powiedział że jak najbardziej :)

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 02 mar 2009, 19:10

Anita pisze:ja mam dofinansowany również internet i faktury przychodzą na moją mamę. Pan w PFRON powiedział że jak najbardziej :)
O kurde widzisz to moglam jednak wnioskowac :evil:

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 24 mar 2009, 01:38

a ja mam takie pytanie, w jaki sposób oni zawiadamiają o decyzji? listownie jakoś, czy ja mam sie z nimi skontaktowac? bo cos cicho jest.. choc 21 dni juz mineło w ubiegły czwartek..

Awatar użytkownika
podblond
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: podblond » 24 mar 2009, 07:02

U mnie w Gdańsku zawsze listownie. Ale czasem dzwonią jak domyślają się, że list nie doszedł albo jak termin do podpisania umowy jest krótki albo jak czegoś zapomnisz donieść...
Sama też możesz zadzwonić i zapytać czy już są decyzje. Ale 21 dni, to w przypadku PFRONu wcale nie jest długi okres ;)
Miłego dnia :)
Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło...

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 24 mar 2009, 10:10

Jesli chodzi o przyznanie kasy to babka mi powiedziala, ze dycyzje beda nie szybciej niz w maju.

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 24 mar 2009, 14:42

ja czekam na rozpatrzenie wniosku, bo ja sie dopiero staralam na ten semestr, bo na poprzedni nie zdazyłam, bo rente dostalam w listopadzie.

nie na rozliczenie, bo jeszcze nie ma czego rozliczac :) gdzies cos wyczytałam, ze maja 21 dni na zgłoszenie ewentualnych braków, ale nikt sie nic nie odzywa, wiec nie wiem, czy to znaczy, ze nie dostane? :(

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 30 maja 2009, 12:12

Chcialam sie pochwalic, ze pare dni temu dostalam decyzje o przyznaniu calej kwoty, o ktora wnioskowalam :)

Awatar użytkownika
Kasia22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Kasia22 » 05 cze 2009, 00:18

ja nie dostałam całej kwoty. nie dostałam nawet 1/3 bo przeciez ja za studia nie płace, to mi nie dali. w dodatku nie wiem teraz, czy mam teraz ta 1/3 sumy rodzielac na te wszystkie koszty ktore wpisywałam? mieszkanie, internet, ksiazki czy moge dac np faktury internetu i jeden miesiac mieszkania?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowania”