Jak dobrać puder do cery ?

W tym miejscu możesz zareklamować swoją stronę, blog, a także inne ciekawe miejsca w sieci

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
AdaK
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: lubelskie

Jak dobrać puder do cery ?

Post autor: AdaK » 07 paź 2018, 10:22

Hej wszystkim forumowiczom.
Mam dość dziwną i specyficzną cerę i niestety nie każdy puder mi będzie odpowiadał. Czy któraś z was ma może jakiś swój ulubiony puder, któy mogłaby mi zarekomendować? Bedę z góry wdzięczna za pomoc.

EmiliaW
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: świętokrzyskie

Re: Jak dobrać puder do cery ?

Post autor: EmiliaW » 07 paź 2018, 14:43

Wszystko oczywiście zależy również od tego jaką masz cerę. Ja osobiście zazwyczaj staram się używać pudrów z http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudry.html gdyż akurat na moją twarz działają całkiem dobrze. Nie mam żadnych niemiłych wysypek i moja cera się po prostu nie wysusza. Myślę, że warto spróbować przecież to niewiele kosztuje :) W każdym razie życzę powodzenia...

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Jak dobrać puder do cery ?

Post autor: Noelia » 07 paź 2018, 14:55

Temat zamykam.
I tak btw - widać, że piszesz z tego samo IP ;) (załącznik)
Obecnie, przy tak często zmieniających się IP (gdy korzysta się np. z LTE w telefonie) to bardzo łatwo jest mieć to samo IP, co inna osoba, ale tutaj ewidentnie nie jest to zwykły przypadek, tylko jawna reklama.
Załączniki
1.jpg
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17
REMISJA!
:serce:

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Zablokowany

Wróć do „Reklamy”