Reklama probiotyku

W tym miejscu możesz zareklamować swoją stronę, blog, a także inne ciekawe miejsca w sieci

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
annaso
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie

Reklama probiotyku

Post autor: annaso » 12 mar 2019, 09:02

Witam serdecznie

Weszłam tu dziś po kilku dobrych latach , ponieważ chorowałam na WZJ . Miałam ciężkie i lżejsze momenty . Nawroty , górki i dolinki . Ze względu na to , że jestem lekarzem weterynarii ,bardzo dużo czasu spędzałam lecząc się sama. Przechodziłam również przez fazę asamaxu czy pentasy , które to już od dawna nie goszczą w mojej apteczce. Znajomi mikrobiolodzy zaproponowali mi ,abym przetestowała ich nowy probiotyk . Dziś, jestem zdrowa. A oni produkują już ten preparat i sprzedają . Jeśli mogę komuś pomóc , proszę o kontakt annaso@o2.pl
Więcej do poczytania o preparacie tej firmy na https://naturescience.eu/

Chętnie udzielę wielu informacji . Mam dostęp do badań potwierdzających skuteczność PANu. Od kilku lat obserwuje osoby testujące produkt i jestem przekonana ,że działa. Nie jesteśmy w stanie ustabilizować flory bakteryjnej bez odpowiedniej ilości bakterii w probiotyku . Również mogę pokazać badania porównywalne z innymi preparatami dostępnymi na rynku . Produkt jest młody , dlatego jeszcze niedoceniony . Ale to jak działa i jak mocno jest naturalny wygrywa ze wszystkimi na rynku .
Niepodważalne i najbardziej przekonujące są wyniki , potwierdzające że produkt w ciągu 48H bije Candidę! ( nie wiem czy nie jedyny na świecie).
Mam nadzieję , że komuś pomogę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Reklama probiotyku

Post autor: Noelia » 12 mar 2019, 09:33

Edytowałam tytuł i przeniosłam do działu Reklamy.
annaso pisze:
12 mar 2019, 09:02
Dziś, jestem zdrowa.
Jeśli miałaś kiedyś zdiagnozowane CU (czy jakiekolwiek inne NZJ), to zdrowa na pewno nie jesteś, co najwyżej masz remisję - gratulacje ;)
annaso pisze:
Mam dostęp do badań potwierdzających skuteczność PANu.
annaso pisze:
Również mogę pokazać badania porównywalne z innymi preparatami dostępnymi na rynku .
Gdyby to były prawdziwe i niezależne badania kliniczne, to KAŻDY by miał do nich dostęp.

Fakt, że odpowiednie probiotyki są w stanie wprowadzić w remisję CU, a potem ją podtrzymać, jest znany od dawna.
Z niezależnych badań wynika, że w przypadku CU jest to szczep Escherichia coli Nissle 1917 (np. preparat Mutaflor) oraz VSL#3 (np. preparat Vivomixx firmy Pharmabest czy VSL#3 firmy Ferring).

Ten temat jest zwyczajną reklamą, także zamykam.
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17 💔

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Reklama probiotyku

Post autor: Noelia » 15 mar 2019, 10:35

A tak dla pełnego wyjaśnienia dodam jeszcze tutaj moją odpowiedź na PW, które otrzymałam po zamknięciu tego tematu:
Wszystko byłoby ok, gdyby nie zdanie "Dziś jestem zdrowa".
NZJ to nieuleczalne choroby przewlekłe, także takie zdanie jest jawnym wprowadzaniem ludzi w błąd, co może skutkować np. odstawieniem przez nich leków na rzecz tego właśnie reklamowanego probiotyku.

Oraz zdanie "Przechodziłam również przez fazę asamaxu czy pentasy , które to już od dawna nie goszczą w mojej apteczce." - te leki zapewniają chemoprewencję w CU, czyli chronią przed RJG, a akurat ten probiotyk tego nie zapewni, więc nie można tego błędnie sugerować nowo zdiagnozowanym osobom, które nie mają wystarczającej wiedzy o tych chorobach, by od razu mieć pewność, że to tylko reklama, a nie prawdziwe informacje.

Wystarczyło napisać np. "ten probiotyk bardzo mi pomógł, złagodził objawy i przyspieszył osiągnięcie remisji w moim CU".

Na Forum dbamy o to, by wszelkie informacje były poprawne merytorycznie.
Stąd takie potraktowanie tego tematu.

Pozdrawiam,
Noelia
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17 💔

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Zablokowany

Wróć do „Reklamy”