Strona 1 z 1

Żywica Boswelia

: 03 lut 2018, 12:10
autor: ImmuraN
Witam wszystkich
Czy ktoś z was ma doświadczenie związane z braniem żywicy boswelia? Podobno jest rekomendowana przy chorobie Crohna i swietnie dziala na bóle reumatyczne
Jeśli tak to jakie macie wrażenia po dawkowaniu?
Tutaj krótko o boswelii https://portal.abczdrowie.pl/zywica-bos ... cud-natury

Re: Żywica Boswelia

: 07 lut 2018, 11:48
autor: alate
Podbijam temat bo sama chciałabym spróbować. Nie nam już siły z moimi stawami :smutny:
Znalazłam w necie kapsułki Rumalaya forte firmy Himalaya i chyba je zamówię. Wszelkie glukozaminy Artro-, Reumo- i inne cuda nie dają u mnie nic. Stawy bolą mnie coraz bardziej..

Re: Żywica Boswelia

: 10 sie 2018, 21:33
autor: Endrion
Też czytałem o Boswellii o tym, że działa na stawy a także pomaga w CU. Kupiłem w sklepie z ziołami 100 kapsułek 400mg. Na opakowaniu zaleca się brać jedną kapsułkę dziennie, w Internecie przy CU zaleca sie dwie. Niestety kiedy brałem dwie kapsułki miałem wrażenie, że bardziej i częściej boli mnie brzuch, więc ograniczyłem spożycie do jednej kapsułki dziennie. Czy pomaga ? Trudno powiedzieć bo powoli kończę opakowanie a cały czas jestem w zaostrzeniu. Nie ma tam chemii, więc myślę że profilaktycznie kilka razy w roku można sobie zrobić kurację boswellią, oczywiście nie non-stop :)

Re: Żywica Boswelia

: 03 lis 2018, 12:19
autor: Kocianna
Na YouTube jest dziewczyna która wprowadziła się w stan remisji przy Crohnie między innymi Boswelią, nazywa sie Julia Caban https://www.youtube.com/user/itsxjul
Tylko trzeba tam szukać filmów jelitowych bo ma też sporo innych, sporo o suplementach które stosuje jest też w filmach o stronie iHerb, na ktorej ona kupuje (nie wiem czy moge tu pisać o tej stronie, sama nie jeszcze nie korzystam więc też nie mogę zareklamować 😉 ).

Re: Żywica Boswelia

: 06 lis 2018, 01:56
autor: BlackRose
O znam te youtuberke 🙂 Muszę znaleźć to o Boswelii. Może wypróbuję. Tylko ja na pewno nie odstawię leków , bałabym się nawrotu. A ona w którymś filmiku przyznała, ze odstawiła wszystkie „chemiczne” leki.

Re: Żywica Boswelia

: 06 lis 2018, 11:08
autor: Kocianna
Tak! Nie bierze leków już chyba dość dlugo, ale ja też tego nie popieram...