LDN lek na choroby autoimmunologiczne

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mosterdziej
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --

Re: LDN lek na choroby autoimmunologiczne

Post autor: mosterdziej » 18 lip 2018, 19:40

Dobra, doczytałem w komentarzach, że nawet w Aptece Tilia potrzebna jest już recepta. :( (nie moge edytować).

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: deth » 23 lip 2018, 11:06

Tak izo, miedzyinnymi Twoj blog mnie przekonal. W necie latwo rozbudzic nadzieje, ale dla mnie Twoje wpisy sa wiarygodniejsze.
U mnie z Naltexem jest taki problem, ze termin waznosci tego leku w aptekach w ktorych sie pytalem jest do pazdziernika i podobno takie tylko maja dostepne w hurtowniach. Adepend do 2020. Takze u mnie z tanszej wersji nici. Ogolnie w aptece w gdyni, siec Gemini, dziela na dawki jakie trzeba, ale na zlecenie lekarza. I tylko na recepte.

Awatar użytkownika
mosterdziej
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: mosterdziej » 23 lip 2018, 16:13

A jaki lekarz moze wypisac recepte? ZTylko psychiatra? I wylacznie na problemy alkoholowe? Udalo sie komus skontaktowac z apteka Tilia?
A gdyby rodzinny przepisal,to moze miec jakies problemy z tego tytulu?

Awatar użytkownika
izo.sim
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: izo.sim » 23 lip 2018, 19:27

mosterdziej pisze:
23 lip 2018, 16:13
A gdyby rodzinny przepisal,to moze miec jakies problemy z tego tytulu?
Nasza rodzinna jak poczytała o LDN powiedziała, że jak zaczniemy używać, będzie mocno trzymała kciuki, ale recepty nie wypisze, bo mogłaby miec z tego powodu problemy.

Z tego co wiem, lek może przepisać wyłącznie psychiatra osobie uzależnionej od alkoholu, ale zdaje się, że również uzależnionemu od narkotyków (to jest info nie sprawdzone na 100%, ale gdzieś czytałam).

deth pisze:
23 lip 2018, 11:06
Tak izo, miedzyinnymi Twoj blog mnie przekonal. W necie latwo rozbudzic nadzieje, ale dla mnie Twoje wpisy sa wiarygodniejsze.
U mnie z Naltexem jest taki problem, ze termin waznosci tego leku w aptekach w ktorych sie pytalem jest do pazdziernika i podobno takie tylko maja dostepne w hurtowniach. Adepend do 2020. Takze u mnie z tanszej wersji nici. Ogolnie w aptece w gdyni, siec Gemini, dziela na dawki jakie trzeba, ale na zlecenie lekarza. I tylko na recepte.
Cieszę się, że mogłam pomóc - po to właśnie udostępniam wpisy.

Spróbuj poszukać Naltrexone Accord - może będzie miał dłuższą datę.

Ja będę załatwiała receptę za 1,5 - 2 miesiące. Jak uda mi się mieć więcej leku przepisanego, pewnie będę mogła odstąpić - od razu uprzedzam, że mnie wychodzi sporo drożej, niż w samej aptece (ze względu na sposób zdobycia recepty).
02.05.2011 - 25.01.2012 Humira

REMICADE:
05.06.2012, 19.06.2012, 16.07.2012,
11.09.2012, 6.11.2012, 2.01.2013, 27.02.2013 po kilku minutach odłączony z powodu reakcji alergicznej czyli wykluczenie z programu lekowego

Operacje Marcina:
I. 6.01.2012 uchyłek Meckela
II. 10.02.2012 resekcja ileo-cekalna
III. 27.04.2012 resekcja zespolenia z II operacji i wstępnicy

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: deth » 24 lip 2018, 10:24

Kupilem Adepend jednak, cena 260 zl, ale byl od reki. Wczoraj pierwsza dawka 1ml . Mialem klopot by usnac ale to chyba bardziej z powodu napiecia i oczekiwania jak ten specyfik zadziala, a nie z faktycznego zadzialania przeciez malej ilosci jednak :p.

Procz lekow narkotycznych , stomatolog moze wystawic kazda recepte. Takze inni lekarze mysle moga miec te uprawnienia jeszcze bardziej rozszerzone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”