Strona 1 z 1

medycyna alternatywna

: 14 lut 2012, 13:39
autor: wesoly_kaputek
Szukałam tego w tematach ale nie znalazłam: czy ktoś ma za sobą doświadczenia w leczeniu tradycyjnym (tj. niefarmakologicznym)dal uzupełnienia kuracji. Mówię o rzeczach typu: med. chińska (ćwiczenia chi-kung), hinduska (ajurweda), ćwiczenia tybetańskie, akupresura itd. Zastanawiam się nad tym i chciałabym poczytać info od doświadczonych. Z góry dziękuję.

Re: medycyna alternatywna

: 14 lut 2012, 13:49
autor: Natalka
Coś tam by się znalazło:
viewtopic.php?t=643&highlight=alternatywna
viewtopic.php?t=255&highlight=alternatywna
niewiele tego, ale możesz rzucić okiem.

Re: medycyna alternatywna

: 15 lut 2012, 10:35
autor: Alis
Jeżeli chodzi o medycyne alternatywną to korzystałam. Chodziłam do homeopaty, dawał mi na ból różne kulki ale bez rezultatu, a był to lekarz, bardzo madry i znał się na wynikach, no ale cóż mi te kulki nie pomogły. Chodziłam tez na akupunkture, bańki i inne dziwactwa, drogie to było bo zabieg 200 zł plus zastrzyki w kręgosłup z lignokainy, przeciwbólowe i też wykonywał to lekarz chirurg i też nie pomogło, dosłownie nic po tym nie odczułam, może na krągosłupy pomaga ale na brzuch nie bardzo, przynajmniej w moim przypadku.

Re: medycyna alternatywna

: 07 sie 2012, 12:52
autor: Dziq
Recall Healing - lub tłumaczona na j. Polski jak Biologia Totalna. Podstawą tego jest to, ze choroba jest informacją od organizmu że coś jest nie tak. że Ciało chce, abyśmy coś zmienili w swoim życiu. Poczytaj i wygoogluj.
Ja przestałem brać leki i mam reemisje od dłuższego czasu (w zasadzie nie odczuwam choroby, o ile nadal jest).
Osobiście spotkałem się tylko z jedną osobą specjalistą od Recall Healing - Rafałem Danilukiem z Firmy GRMG.pl. Nie musisz od razu szarpać się na kurs, czy spontanie (są drogie, ale działają). Możesz zacząć od książki za 30-40 pln, albo od poczytania za darmo na forum społecznosc.grmg.pl.

Od razu powiem, że Recal Healing/ Biologia Totalna, to NIE jest alternatywa dla medycyny konwencjonalnej. To jej uzupełnienie. Bo wszyscy wiemy jak bardzo niepełna jest obecna służba zdrowia.

Re: medycyna alternatywna

: 07 sie 2012, 20:51
autor: Mamcia
Posikałam się ze śmiechu po przeczytaniu paru zdań na temat Recall Healing. W pierwszym rzucie przeczytałam Rectal Healing, co może sugerować,że chodziło o mucosal healing czyli wygojenie śluzówki - a to ma sens.

Re: medycyna alternatywna

: 21 wrz 2012, 01:08
autor: Dzięciolinka
Mi pomogły zioła , jeździłam do irydologa..faktycznie byłam zdziwiona ze szpital zawodzi a ziółka pomagają:) Krew ustąpiła ale bóle brzucha były...( przy tych ziółkach zalecono mi dietę np. ogórek surowy i codziennie duzo cebuli w roznych postaciach itp ale mysle ze to akutat zaszkodziło...) przestałam pic zioła i krew wróciła wiec muszę znowu zacząć to robic!!

Pozatym brałam duzo suplementow diety i jedym z niewielu ktory moge polecic to VIANESSE do picia ( poczytajcie w googlach) Ogolnie nie wyleczył mnie z mojej choroby ale dał duużo siły, po prostu wzmocnił moj organizm co wydaje mi sie tez bardzo istotne!! Szczeze mowiac mysle nawet ze gdyby nie Vianesse to bym sie poddała i poszła pod nóż..

dostałam tez Immunocal - białko wiec miałam biegunki i nie mogłam brac ale podobno działa " budulcowo " na organizm i na jelitka...

teraz testuję kropelki ziołowe i wodę utlenioną na razie nie widzę wielkich efektów , moze mineło zbyt mało czasu? w każdym razie człowiek od ktorego dostałam te kropelki pomógl równiez w chorobie moim znajomym wiec moze i mi pomoże ? Trzema mieć nadzieję!:D

Re: medycyna alternatywna

: 22 sie 2017, 09:34
autor: daria12
tutaj masz ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o medycynę alternatywną.
Jest to leczenie za pomocą informacji

Post edytowany. Twój watek jest tutaj http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?f=56&t=19995
jeśli zobaczę jeszcze w innym poście ten link uznam to za reklamę i wątek zostanie usunięty zg. z reg.
pandziaak