noni pomaga

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
aga26
Debiutant ✽
Choroba: CD
Kontakt:

noni pomaga

Post autor: aga26 » 04 mar 2007, 19:11

:roll: Witam wszystkich. Przeczytałam kilka opinii na temat noni i niektóre są śmieszne ( wstrętny smak, że nie pomaga itd.) A ja jestem żywym dowodem na to, że pomaga. Choruję na Crohna już 2 lata - wiecie bóle, biegunki itd. Od roku piję regularnie mój soczek i na dzień dzisiejszy nie mam bóli,biegunek, nie mam diety - jem wszystko na co mam ochotę, mój stan psychiczny też sie poprawił, zeszłam z leków o połowę. Mój prowadzący lekarz gastroenterolog zaleca mi picie noni, ponieważ jego żona też go pije.
Nie zamierzam zrezygnować z picia noni, wydam ostatnie pieniądze na niego.
Regularnie jeżdze na spotkania zdrowotne odnośnie noni. Spotykam tam wielu ludzi z poważniejszymi chorobami, którym noni też pomaga.
Z tego względu, że piję sok regularnie i kilku moich znajomych też, zarejestrowałam się w firmie w Stanach i sprowadzam go bezpośrednio od producenta. Mam pewność, że otrzymuje i piję oryginalny sok, gdyż na rynku pojawiły sie podróbki, które zamiast pomagać mogą zaszkodzić. W razie pytań dzwońcie 606 - 872 092, gg,email.

Tamara
Debiutant ✽
Choroba: CU u rodzica
województwo: mazowieckie

Re: noni pomaga

Post autor: Tamara » 05 mar 2007, 10:05

Czy jestes w CaliVita? Z tego co napisane na stronach tej firmy to mangostan ma silniejsze dzialanie???????
Pozdrawiam.
Zastanawiam sie czy nie kupic dla syna. Ale to pierunsko drogie!!!!
Pozdrawiam.
Musia30

aga26
Debiutant ✽
Kontakt:

noni

Post autor: aga26 » 05 mar 2007, 18:42

Nie napisałam tutaj o noni, żeby robić biznes poprzez piramidę sprzedawców. Ja jestem chora i wiem, co to znaczy Crohn, więc chciałam sie podzielić się tym, co mi pomaga.
Sprowadzam sok dla siebie i moich znajomych bezpośrednio ze Stanów, ponieważ na początku nacięłam się na tzw. podróbki. Ludzie od których kupiłam sok zapewniali, że jest oryginalny, a dostałam bebeluchę w plastiku. Owszem tańszą, ale nadawała się do wyrzucenia. Owszem, jeżeli ktoś chciałby sok mogę sprowadzić dla niego, ale robię to z serca a nie dla biznesu. Pieniędzy mam dość, więć nie muszę dorabiać tym sposobem, zresztą nie mam na to czasu. A jak zamawiam dla siebie - to moge zamówić dla innych, gdyż chcę pomóc innym, bo Crohn to wielkie cierpienie dobrze mi znane. Nie chcę aby osoby tak cierpiące jak ja kiedyś natknęły sie na popapranych oszustów, których w internecie jest pełno. Gwarantują oryginał a przysyłają coś co nawet nie jest podobne do noni.

aga26
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: aga26 » 05 mar 2007, 23:39

Do Musi 30. Ja nie jestem zarejestrowana w jakiejś CALIVITA, nie wiem nawet co to jest. Jestem zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych w firmie Thanitian Noni, która jest bezpośrednim producentem noni. Tylko z tego źródła sok jest oryginalny.Z ciekawości sprawdzę, co to jest za firma calivita.

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
Kontakt:

Post autor: Maciek » 06 mar 2007, 08:17

aga26 !
Cieszę się, że Tobie Noni pomaga. NIestety większość z nas uważa, że pomaga on głównie tym...którzy go sprzedają :lol:
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

aga26
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: aga26 » 06 mar 2007, 08:58

Ja nikmou nie proponuje zakupu,jeżeli nie jestem dla was wiarygodna to wasza sprawa.
Chciałam tylko opowiedzieć o swojej historii i podpowiedzieć jaki wpływ na moje zdrowie ma noni. Tylko tyle. Pozdrowienia.

Maciek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
Kontakt:

Post autor: Maciek » 06 mar 2007, 09:06

aga26 !
Nie obrażaj sie. Po prostu niektórzy z nas próbowali i nie pomogło. Może to były te podróby, o których pisałaś.

Pozdrawiam,
Maciek
czasowa kolostomia - 22.12.06-29.03.07, 8.05.07-23.01.08

bemik
Debiutant ✽

Post autor: bemik » 06 mar 2007, 11:00

Ja tam święcie wierzę w efekt placebo preparatów takich jak noni, wyciag z torfu Tołpy czy Vilcacora. To naprawdę działa :)
Zawsze mi sie przypomina historia pacjenta, który się kiedyś leczył w poradni bólu - miał koszmarne bóle, które przechodziły po wstrzyknięciu... soli fizjologicznej. Albo historia autystycznego dziecka koleżanki, które trafiło do takiej szemranej poradni, gdzie niemiecka dr sprzedaje za ciężką forsę preparaty rzekomo leczące z autyzmu. Jak się im bliżej spojrzeć, okazuje się, że są to multiwitaminy, tyle, że podawane w końskich dawkach. A jak skutkują! Matka po tygodniu widziała różnicę...

Zablokowany

Wróć do „Inne”