Moja Remisja

Miejsce dla wszystkich co mają ochotę prowadzić dziennik czy swój temat, opisując jak na co dzień zmagają się z chorobą.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kam1
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Moja Remisja

Post autor: Kam1 » 22 mar 2018, 06:32

Cześć Wszystkim,

chciałbym w skrócie opisac mją historię, chorowałem jak Wy, tylko jak wychodziłem z domu szukałem łazienki gdzies na mieście itd, zjadłem to musiałem leciec do łazienki i wszystko to co znacie dobrze.
Aż pewnego dnia ktoś mi polecił srebro koloidalne i stał sie cud. Przed srebrem koloidalnym odrzuciłem wszystkie sterydy, sulfasalazyny itp i byłem na samej diecie któa pomagała ale tylko gdy coś zjadłem nie odpowiedniego znowu była lipa więc to jednym słwoem tez była masakra.
I tak jak wspomniałem wyżej wtedy za namową kupiłem srero koloidalne. I jak wielkie było moje żdziwienie kiedy juz następnego dnia czułem się o niebo lepiej a po kilku praktycznie przestałem krwawić i latać do łazienki.
Piszę Wam o tym nie żeby nabić komus kabzy gdyz nawet nie podam żadnj firmy właśnie po to żeby nie byc o to posądzonym tylko żebyście spróbowali bo skoro mi pomogło to mam ogromną nadzieję że i Wam pomoże.

W razie pytań pozostaje do dyspoycji i powodzenia życzę bo naprawdę szkoda się męczyć
Ja po kilku miesiącach picica teraz od półtora roku nie piję już nawet srebra bo nie muszę, o lekach nie wspominam nawet a wręcz czasami piję wódeczkę bez żadnych problemów dla jelit chociaż tylko czystą żadnych kolorowych:)

temat poprawiony
zgodnie z regulaminem
Anette28

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: WYLECZONY!!!:)

Post autor: Anette28 » 22 mar 2018, 15:36

Kam1 pisze:
22 mar 2018, 06:32
I tak jak wspomniałem wyżej wtedy za namową kupiłem srero koloidalne. I jak wielkie było moje żdziwienie kiedy juz następnego dnia czułem się o niebo lepiej a po kilku praktycznie przestałem krwawić i latać do łazienki.
na co chorujesz bo w opisie nic nie ma na ten temat, a pod avatar jest "choroba nie ustalona"
podejrzewam, że Cu bo najczęstszym objawem są biegunki z krwią
jak powszechnie wiadomo z chorób typu CU i CD nie idzie się wyleczyć bo nie zna się przyczyny choroby, ten czynnik jest domniemany, a my tylko leczymy objawy choroby więc możesz napisać że masz REMISJĘ
rozumiem, że jest to remisja pełna potwierdzona kolonoskopią z wycinkami i jesteś w stanie nam to potwierdzić?
Kam1 pisze:
22 mar 2018, 06:32
Piszę Wam o tym nie żeby nabić komus kabzy gdyz nawet nie podam żadnj firmy właśnie po to żeby nie byc o to posądzonym tylko żebyście spróbowali bo skoro mi pomogło to mam ogromną nadzieję że i Wam pomoże.
oczywiście fajnie, że masz remisję i znalazłeś swój sposób na nią, a ja dla przestrogi przypomnę, że nadużywanie srebra koloidalnego może prowadzić do choroby nerek, wątroby oraz stwardnienie tętnic. Pamiętajmy też, że człowiek jest poddawany działaniu srebra codziennie, głównie poprzez oddychanie, picie wody, spożywanie żywności.
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Kam1
Debiutant ✽

Re: Moja Remisja

Post autor: Kam1 » 22 mar 2018, 16:49

Tak Anette, moja historia jak najbardziej dotyczy CU
To że lekarze piszą że się nie da wyleczyć powiem Ci szczerze że nie wiele to dla mnie znaczy gdyż to że oni nie mają na to leku nie zmienia tego że ja od półtora roku jem co chcę, chodzę gdzie chcę itd
Ale ok trzymajmy sie tej toerii skoro tak cię to kuje w oczy:)
Remisja jest potwierdzona tylko tym że nie mam żadnych biegunek, boleści w dole brzucha, krwi w kale itd
Do lekarzy nie chodze od ok. 4 lat, kolonskopii i pobrania wycinków nie miałem od ok. 9 lat czyli od momentu kiedy z apomoca tego badania wykryto mi CU właśnie.
Ostatnia moja wizyta u Pani gastrolog (ok. 4 lata temu) skończyła się tym że jak przepisała mi lek Asamax500 po którym rozrywało mi brzuch, krwawiłem straszliwe itd gdy wróciłem do niej opisując te objawy była wielce wzburzona że to niemozliwe bo to lek nowej generacji itd i że wymyślam.
Jakby ktoś chciał moge wysłać komuś za darmo 5 opakowań z terminem przydatności luty 2019 jeśli chce się tym szprycować dalej.

Co do srebra i jego nadużywania to nie wiem czy kieliszek czy dwa dziennie można nazwać nadużywaniem:)
Ja piłem 2-3 miesiące na wszelki wypadek ale spokojnie jakbym odstawił po 3 tygodniach tez by było ok i tak jak pisałem od półtora roku nei wypiłem ani kropli srebra
A co do rzekomej szkodliwości srebra dla nerek to jakoś nikt mi nie mówił żebym zrobił badania moczu po wypiciu srebra a po jedzeniu Sulfasalazyny przez kilka lat pare razy dostawałem dyspozycję żeby zrobić badanie moczu pod kątem poziomu szczawianów:) hehe (sick)

Jesli uważasz że to srebro o którym piszesz czyli "Pamiętajmy też, że człowiek jest poddawany działaniu srebra codziennie, głównie poprzez oddychanie, picie wody, spożywanie żywności. jest srebrem nanokoloidalnym to gratuluję:)

Ja tylko opisałem swoją historię i dałem możliwośc wyboru żeby chociaz sobie spróbować kupic jedną butelkę dobrego srebra i popić sobie kieliszek rano conajmniej 15 minut przed jedzeniem i na noc przed spaniem a szprycowaniem się lekami, sterydami itp a Wy zróbcie z tym co chcecie, Wasze życie
Mi pomogło, koleżance na nadwrażliwośc jelita również a Wy dzrodzy chorzy zorbicie z tym co zechcecie.
Ja byłem już w takim stanie że próbowałem wszystkiego i natrafiłem wkońcu na to co mi pomogło.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
alex0101
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: alex0101 » 22 mar 2018, 18:33

U mnie srebro zupełnie nie pomogło.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 22 mar 2018, 18:43

Kam1 pisze:
22 mar 2018, 16:49
Ale ok trzymajmy sie tej toerii skoro tak cię to kuje w oczy:)
po pierwsze mnie nie kłuje to w oczy stwierdzam tylko fakt :wink:
Kam1 pisze:
Remisja jest potwierdzona tylko tym że nie mam żadnych biegunek, boleści w dole brzucha, krwi w kale itd
remisja bez potwierdzenia kolonoskopii to tylko remisja objawowa, nie piszę tego, aby się z Ciebie nabijać, czy śmiać się każdy ma swoje sposoby, szuka swoich metod, ale dla własnego bezpieczeństwa sprawdź czy masz pełną remisję, bo często organizm nie daje objawów, a w środku toczy się stan zapalny i później może być za późno na ratowanie czegokolwiek
Kam1 pisze:
Ja tylko opisałem swoją historię i dałem możliwośc wyboru żeby chociaz sobie spróbować kupic jedną butelkę dobrego srebra i popić sobie kieliszek rano conajmniej 15 minut przed jedzeniem i na noc przed spaniem a szprycowaniem się lekami, sterydami itp a Wy zróbcie z tym co chcecie, Wasze życie
Mi pomogło, koleżance na nadwrażliwośc jelita również a Wy dzrodzy chorzy zorbicie z tym co zechcecie.
Ja byłem już w takim stanie że próbowałem wszystkiego i natrafiłem wkońcu na to co mi pomogło.
fajnie jak najbardziej pisz
alex0101 pisze:
22 mar 2018, 18:33
U mnie srebro zupełnie nie pomogło.
też słyszałam od wiele osób, że to nie pomaga, ale fajnie że na kolegę działa

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Kam1
Debiutant ✽

Post autor: Kam1 » 22 mar 2018, 21:12

to mi naprawdę przykro i szczerze jestem zawiedziony bo byłem pewien że skoro mi z takiego tragicznego stanu pomogło to już chyba każdemu pomoże:(
no nic jak ktoś spróbuje i mu pomoże, nawet 1 osobie, to warto było napisać ale jestem mega zawiedziony:(

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 22 mar 2018, 21:20

Kam1 pisze:
22 mar 2018, 21:12
no nic jak ktoś spróbuje i mu pomoże, nawet 1 osobie, to warto było napisać ale jestem mega zawiedziony:(
no przerabialiśmy już ten temat w sumie to jesteś pierwszą osobą, której to pomogło; wiem, że niektórzy lepiej czują się po tym, ale ogólnie takich efektów nie było jak u Ciebie, jeszcze chyba na FB na grupach też ludzie pisali, że nie widzą efektów :smutny:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
alex0101
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: alex0101 » 23 mar 2018, 19:12

U mnie żadne leki nie pomagają a co dopiero srebro ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja Historia”