czy crohn przebiega w ukryciu?

Miejsce dla wszystkich co mają ochotę prowadzić dziennik czy swój temat, opisując jak na co dzień zmagają się z chorobą.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
atabe
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Re: czy crohn przebiega w ukryciu?

Post autor: atabe » 02 cze 2019, 16:36

Pojawiły się wymioty, ale wtedy był już zamknięty żołądek i konieczność operacji . Był też spadek wagi ,ale niewielki , więc nie niepokoił mnie . Tym bardziej ,że starałam się trochę schudnąć . Dopiero z wymiotami waga zaczęła lecieć . Do diagnozy 15 kg , ale dlatego ,że nic się nie przedostawało poza żołądek . A wcześniej nic, zupełny spokój . Zero biegunek, zaparć , bóli czy innych atrakcji

Dorota1973
Debiutant ✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Post autor: Dorota1973 » 03 cze 2019, 18:04

atabe pisze:
02 cze 2019, 16:36
Pojawiły się wymioty, ale wtedy był już zamknięty żołądek i konieczność operacji . Był też spadek wagi ,ale niewielki , więc nie niepokoił mnie . Tym bardziej ,że starałam się trochę schudnąć . Dopiero z wymiotami waga zaczęła lecieć . Do diagnozy 15 kg , ale dlatego ,że nic się nie przedostawało poza żołądek . A wcześniej nic, zupełny spokój . Zero biegunek, zaparć , bóli czy innych atrakcji
To znaczy ze dopiero podczas operacji okazało się co Ci dolega? Długo trwały te wymioty zanim trafiłaś do szpitala? Bo rozumiem ze to trochę trwało skoro schudłaś piętnaście kg.

atabe
Aktywny ✽✽✽

Post autor: atabe » 05 cze 2019, 16:18

CD zdiagnozowano przed operacją Trafił mi się lekarz/ niestety trzeci do którego trafiłam/ ,który w trakcie gastroskopii rozpoznał dziadostwo i potwierdził w wycinkach . Przedtem myślano ,że to zwykłe wrzody żołądka /z racji umiejscowienia/ . Trwało długo/ ok. pół roku/ , bo trochę się broniłam przed gastroskopią /mam silny odruch wymiotny/ , a potem przed operacją . Ale może i na dobre wyszło , bo dostałam w końcu prawidłową diagnozę .

Dorota1973
Debiutant ✽
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
miasto: Kętrzyn

Post autor: Dorota1973 » 05 cze 2019, 18:27

atabe pisze:
05 cze 2019, 16:18
CD zdiagnozowano przed operacją Trafił mi się lekarz/ niestety trzeci do którego trafiłam/ ,który w trakcie gastroskopii rozpoznał dziadostwo i potwierdził w wycinkach . Przedtem myślano ,że to zwykłe wrzody żołądka /z racji umiejscowienia/ . Trwało długo/ ok. pół roku/ , bo trochę się broniłam przed gastroskopią /mam silny odruch wymiotny/ , a potem przed operacją . Ale może i na dobre wyszło , bo dostałam w końcu prawidłową diagnozę .
.Dziękuję za informacje. Cieszy mnie że teraz w remisji jesteś. Liczę po cichu że mój syn chyba wcześnie rozpoznany może nie będzie miał jakiś olbrzymich zaostrzeń. W sumie jakby coś się działo niepokojącego to już wiemy gdzie leży przyczyna.
Dzięki raz jeszcze.

atabe
Aktywny ✽✽✽

Post autor: atabe » 06 cze 2019, 20:19

Powodzenia i długiej remisji :))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja Historia”