Blablacz v. 2.

Miejsce na luźne rozmowy niezwiązane z NZJ. Miejsce gdzie każdy pokocha Cię za emotki i dobre słowo.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Blablacz v. 2.

Post autor: obyty.z.cu » 07 lut 2014, 21:01

loczek pisze:ależ postów zeście dzisiaj natłukli
sytuacja jest poważna,powiem więcej,jest krytyczna.
:wink:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

McCarty

Post autor: McCarty » 12 lut 2014, 12:41

To życie, z każdym dniem, coraz bardziej czyni mnie pesymistą... :smutny: Samotność nie pogodzenie, się z losem... Co dalej będzie? Nie wiem.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 16 lut 2014, 17:03

ale sie tu dzieje,
ruch jak na olimpiadzie.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Goga
Początkujący ✽✽
Choroba: CD u partnera
województwo: małopolskie

Post autor: Goga » 19 lut 2014, 21:10

"....Są takie dni w tygodniu
gdy Bóg wie na co czekam
a każdy szelest spędza z oczu sen.
Za drzwiami nocny program
miękko się sączy w ciemność
i niby wiem i nie wiem czego chcę

Bo są dni
gdy w ciszy tonie dom
i miejsca sobie w nim
nie mogę znaleźć dość. ...."
poproszę o tytuł piosenki :D

A ja sobie dziś podśpiewuję....
"Jestem szalona mówię Ci
Zawsze taka byłam bla bla bla.....

Kolega w pracy zabił mnie takim tekstem
- Bij ale nie śpiewaj...

:zastanawia: :zastanawia: :zastanawia:

McCarty

Post autor: McCarty » 19 lut 2014, 21:20

Urszula Sipińska > Są takie dni w tygodniu...

Awatar użytkownika
Goga
Początkujący ✽✽

Post autor: Goga » 21 lut 2014, 18:47

Ależ tu się dzieje :D
Zaprzyjaźniona z Crohnem u męża i z celiakią u siebie ...

Choroba to nie problem to wyzwanie...

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 21 lut 2014, 21:47

....Oh Ziuta, dziś życie me przegrane jest
Przegrane jest przez jedną noc
Oh Ziuta, naprawdę nie wiem jak się pozbyć
Jak się pozbyć ciebie stąd
...
:wink:

Awatar użytkownika
Goga
Początkujący ✽✽

Post autor: Goga » 22 lut 2014, 15:30

Moje hasło na dziś " COCO JAMBO I DO PRZODU" :lol: :lol: :lol:
Zaprzyjaźniona z Crohnem u męża i z celiakią u siebie ...

Choroba to nie problem to wyzwanie...

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie

Post autor: Baby » 09 mar 2014, 23:10

Już dawno nie miałam tak udanego dnia :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
iza121
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: iza121 » 14 mar 2014, 11:53

Hej

Jako, że czytałam wątek o inulinie, a potem o niej m.in w wikipedii narodziło mi się pytanie nie pasujące do innych działów i trochę oderwane od rzeczywistości :razz: . Moją ciekawość wzbudził wpis, że inulina dodawana jest do środków czystości.... wie ktoś może po co :neutral: :?:

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 15 cze 2015, 13:04

Dziś poniedziałek,czyli nowy tydzień czas zacząć.
Ja zacząłem od oprysku choinek na przędziorka.,a przedemną w tym tygodniu naprawa dachu.
No i operacja żony...czyli napięty grafik.

Ale....jakoś nikt nie zauważył,że WYGRALIŚMY mecz w piłkę nożna,
a przegraliśmy w siatkową...ale to jeszcze rozumiem,nie wszyscy uprawiają sport "na kanapie" :wink:
Zdobyliśmy kilka medali i miejsc na podium,choćby w żużlu (Leszno to żużel :oops:

Ale że nikt nie skomentował OPOLE,CZYLI KONCERTY POLSKIEJ PIOSENKI TO JUŻ CHYBA PRZESADA.
Wczoraj było pięknie...sentymentalnie czasami,bo gwiazdzy sprzed lat,a niektóre ciągle na topie.
I nie chodzi wcale o Maryle R...czy Halinę Kunicką,itd..to wiadomo - super Jedynka.
Pięknie pokazał się duet Majewskiej - Korcz..to potęga piosenki.
Skaldowie... i wielu innych super....

Ale najbardziej zaskoczyła mnie SŁAWA PRZYBYLSKA,,,to niewiarygodne,mając 82 lata dać taki popis dobrej piosenki !!
Ukłony...
https://www.google.pl/search?q=S%C5%81A ... 3&ie=UTF-8 gdyby ktoś nie wiedział KTO to jest.
No tak,,,widać że ja już datowany jestem wiekowo,bo wspominam muzykę z tamtych lat.
Ale...ile w niej piękna...w tej współczesnej nie liczy się linia muzyczna i tekst,a podrygiwanie pod hasłem "energetyczna".Czyli takie słowo wytrych dla tych,co nie potrafią się przyznać,że najbardziej się bawią przy disco-polo...
ech...

Swoją drogą jaka muzyka takie zachowanie,czyli jak Donowan pobił się na festiwalu...
(pobił menadżera Michała Szpaka-laureata konkursu).Pobił bo przegrał...bidulek.
Jak się nie umie pokazać inaczej,,to robi się rozróbę,no bo trzeba zaistnieć :mad:
Nie wystarczy pisać muzykę o wielkim biuście i rozpijaniu Słowian...no ale skąd o tym może wiedzieć :wink: jaki pan,taki kram.Wstyd.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 15 cze 2015, 13:57

obyty.z.cu pisze:Ale....jakoś nikt nie zauważył,że WYGRALIŚMY mecz w piłkę nożna,
no wiesz u nas był kanaping i teqiling więc widzieliśmy piękny mecz, oby we wrześniu z niemcami tak poszło :jupi: :brawo:
obyty.z.cu pisze:le że nikt nie skomentował OPOLE,CZYLI KONCERTY POLSKIEJ PIOSENKI TO JUŻ CHYBA PRZESADA.
Wczoraj było pięknie...sentymentalnie czasami,bo gwiazdzy sprzed lat,a niektóre ciągle na topie.
I nie chodzi wcale o Maryle R...czy Halinę Kunicką,itd..to wiadomo - super Jedynka.
Pięknie pokazał się duet Majewskiej - Korcz..to potęga piosenki.
Skaldowie... i wielu innych super....

Ale najbardziej zaskoczyła mnie SŁAWA PRZYBYLSKA,,,to niewiarygodne,mając 82 lata dać taki popis dobrej piosenki !!
Ukłony...
wczorajsze Opole było piękne :roll: :roll: :roll: w porównaniu z sobotą
obyty.z.cu pisze:Swoją drogą jaka muzyka takie zachowanie,czyli jak Donowan pobił się na festiwalu...
(pobił menadżera Michała Szpaka-laureata konkursu).Pobił bo przegrał...bidulek.
Jak się nie umie pokazać inaczej,,to robi się rozróbę,no bo trzeba zaistnieć :mad:
Nie wystarczy pisać muzykę o wielkim biuście i rozpijaniu Słowian...no ale skąd o tym może wiedzieć :wink: jaki pan,taki kram.Wstyd.
na serio...nic nie wiem co za obciach!!! :mrgreen:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

"Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Styczniu"

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 22 paź 2015, 10:40

dawno nikt tu nie pisał,a we mnie narasta .."wkurzenie" czytając niektóre teksty.
czas zrozumieć, że teraz "rządzi" pokolenie niedouczone...
To nie to co "za naszych czasów":)))
to zdanie z neta, blogu
http://moje-ponad50.blogspot.com/2015/1 ... mment-form
i muszę się zgodzić z tym tekstem,szczególnie gdy czytam i denerwuję się błędami,
wszelkiego typu..
a nie wspomnę o odlocie niektórych piszących.
Bo o tym, że polszczyznę zmienia się w jakiś ciąg słów nowomodnych, które rozumieją tylko grupy wtajemniczonych, albo wciskanie np. angielskich tekstów czy słówek.
Po co ?

Inna sprawa, że działa to w dwie strony.
Zabawne jest, gdy "starsi" wczuwają się w tę nowomodne określenia, wychodzą wtedy niezłe teksty w powiązaniu z doświadczeniem autorów.

No tak, istnieje jednak wytłumaczenie,bardzo modne ,słowo wytrych medyczne (?) - dyslekcja.
Dla wielu niestety tak jest, ale dla innych to wytłumaczenie lenistwa.
To jak z omijaniem lekcji WF przez młodych...no bo po co ćwiczyć, oni przecież są tacy zmęczeni życiem.

Powinno "zobowiązać" się każdego do przeczytania przynajmniej jednej dobrej polskiej książki
bo o słowniku ortograficznym to nie wszyscy niestety pamiętają. Wolą grać "pozę"cwaniaka netowego niż pisać porządnie i z sensem.

No tak, ale trudno poprawiać błędy w poście, kiedy ciągle widzi się "komunikat" o błędzie w edycji posta. Oby już niedługo.

Myślę, że nie ma z tym problemu. Żaden błąd nie wyskakuje.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2015, 13:53 przez obyty.z.cu, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Mamcia » 28 paź 2015, 20:37

Edytory czytanie, sprawdzanie i tak wyjdzie jakiś kwiatek. We wniosku składanym do PFRON (życzcie nam powodzenia) mimo poprawek zamiast "obchody Światowego Dnia NZJ" wyskakiwało "odchody Światowego Dnia NZJ" niby niedaleko od prawdy. Zamiast "wiele placówek" było "wiele palcówek". To nie wynika z braku dbałości, ale braku czasu, zbyt wielu zadań i niestety niedoskonałości naszych mózgów.
To piszę ja dysgrafik, dyslektyk i chyba ukryty dyskakulik, bo liczyć umiem tylko szacunkowo.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 19 lis 2015, 18:40

"nasze" forum wolne jest od polityki...
więc tylko napiszę oglądając i słuchając "Waszą i Naszą " ELITĘ -....
- naiwni myślą, że to wybrańcy narodu -
...bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...
tyle ,że są w niej tacy bardziej kochani,lizusy i ci rodzinni nieudacznicy.
Punkt zależności zależy od przynależności...
Naiwni myślą ,żę miłość jest najważniejsza,a tu okazuje się że ważniejsze są rozkazy,kasa,udawadnianie swojej służalczości.
Władze się zmieniają,ale ich działanie nie.
Wszyscy uprawiają piłkę nożną ,czyli jak dokopać innym :mad:

a dla naiwnych hasła w stylu : darmowe leki.
Już się ich boję,bo to oznacza że znów w aptekach zostawimy więcej.

A do neurologa na NFZ zapisano mnie na nastęny rok w grudniu.
Zabiegi mogę mieć za rok w listopadzie...
A rezonans :mad:

Jak nie kochać naszej ....ech....
Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli.
-Jan Zamoyski
Jaka edukacja,takie Elity...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Shoutbox”