Shoutbox ;-)

Miejsce na luźne rozmowy niezwiązane z NZJ. Miejsce gdzie każdy pokocha Cię za emotki i dobre słowo.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Re: Shoutbox ;-)

Post autor: Anette28 » 23 mar 2017, 22:12

Baby pisze:Pandziaak super. Napisz jakie projekty wymyślasz - czyżby grafika? Gratulacje i zdrowia Ci życzę :)
dziękuję :roll: jak to zwykle ze mną bywa robię coś innego niż moje wykształcenie, jestem współwłaścicielem firmy, która projektuje dekoracje okienne czyli firany, zasłony, rolety itd, trzy lata pracowałam nad projektem, który został opatentowanym i teraz w końcu na tym zarabiam, mam jeszcze mnóstwo pomysłów, tak bardzo chcę żyć, chcę życie wykorzystać na maxa.
Baby pisze:Dziś wychodzę z mężem do kina - mamy zaproszenia na pokaz przedpremierowy. Cieszę się i martwię bo nie mogę zejść z WC. Biorę Xifaxan, Endiex, Entocort, Pentase, Vivomix i nic nie pomaga. Oczywiście standardowo Loperamid bo inaczej jest masakra. Dziś wzięłam więcej i modlę się abym mogła wyjść z domu i nie zawieść męża.
życzę Ci udanej zabawy i samych przyjemności, nie wiem jak to jest biegać ciągle na toaletę, gdy sobie to wyobrażę to pewnie koszmar do milionowej potęgi, ja za to nie na widzę mojego cichego zabójcy, bo nigdy nie daje objawów, a mnie wykańcza :smutny:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Post autor: S_Gosia » 23 mar 2017, 22:28

A mogę spytać lub ewentualnie prosić o zmianę (bo gdy ja zmieniam nic nie pomaga) CU u rodzica na CU u dziecka w profilu?

Może nie tu powinnam pisać ale.... :aniolek: :help:
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 24 mar 2017, 14:42

Pandzia znaczy można się do Ciebie uśmiechnąć po rolety? :wink: A na serio, to muszę mojemu Pawłowi przypomnieć, by w końcu zamówił resztę rolet, bo kupiliśmy na 1 okno dla sprawdzenia takie z szynami po bokach i z jednej strony z materiałem, a z drugiej z odblaskiem (w ogóle ile to to zabiera ciepła słońca w lecie!), bo cały rok mamy słonko w mieszkaniu (okna na południe i wschód), już nie mówiąc o tym, że czeka mnie tak czy siak cały remont mieszkania i prawdopodobnie przeprowadzka i parę innych atrakcji.
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 27 mar 2017, 17:24

w pracy, taka ładna pogoda, jeszcze 20min.

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 02 kwie 2017, 21:57

jak tam niedziela??? u mnie jak zwykle nadrabianie obowiązków domowych :lol:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

HaSam
Debiutant ✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Gdańsk

Post autor: HaSam » 02 kwie 2017, 22:13

Ooo...a może tak z rozpędu i u mnie byś nadrobiła;-) Sterta prasowania już dość długo czeka na lepsze czasy...

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 02 kwie 2017, 22:18

HaSam pisze:Sterta prasowania już dość długo czeka na lepsze czasy...
eeee nie prasuje, chyba, że muszę mam system rozwieszania, aby naprawdę prasować jak najmniej albo wcale :wink:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

HaSam
Debiutant ✽

Post autor: HaSam » 02 kwie 2017, 22:23

Dobre rozwieszenie to połowa sukcesu. Nawet męża udało mi się przekonać, że warto choć z grubsza rozprostować pranie przy rozwieszaniu:-) Ot taki mały sukces...po 12 latach związku:-)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 03 kwie 2017, 15:51

HaSam pisze:Dobre rozwieszenie to połowa sukcesu. Nawet męża udało mi się przekonać, że warto choć z grubsza rozprostować pranie przy rozwieszaniu:-) Ot taki mały sukces...po 12 latach związku:-)
bez obrazy, ale kobiety mają to do siebie, że zawsze wiedzą lepiej,zawsze pouczać i udawadniać, no bo przecież kobieta w domu ...wszystko wie lepiej ;).
Przez kilka lat ja prasowałem, bo byłem w domu, a żona pracowała...ale skończyłem z tym, no bo zawsze źle, zawsze coś nie tak.No bo przecież musiała by uznać że....i tu każda cos sobie dopisze.
Fakt, kiedyś przypaliłem jakąś bluzkę, ale tylko dlatego, że żona wycieła metkę z instrukcją :lol:
Tak więc przywołując temat "męża", nie zawsze białe jest białe, a czarne jest czarne, a wychodzi szarość dnia.
Jak to w życiu...ktoś musi być winny ;)
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 03 kwie 2017, 20:50

Kobiety maja to do siebie ze wiedza lepiej zawsze pouczaja i udowadniaja !?
Sory, spotkalem kiedys jedze, ale mimo to, i tak uwazam ze kobiety (ogol) to lepsza czesc swiata. I pisze nie dlatego ze chce uniknac roBienia prania :D

Awatar użytkownika
eliszka
Początkujący ✽✽
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: eliszka » 03 kwie 2017, 21:36

Chciałam powiedzieć , że mój mąż chciał się dzisiaj wykazać, odciążyć mnie w domowych obowiązkach i zabrał się za mycie okien. Zaopatrzony w akcesoria perfekcyjnej pani domu przystąpił do działania i...złamał klamkę :shock: Mycie okien skończyło się zanim się zaczęło. A miało być tak pięknie :roll:

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 03 kwie 2017, 21:50

eliszka mój mąż to beztalencie w gotowaniu, no nie ma chłopak daru, jak raz zrobił jajecznice to :wc2: , zatrułam się :lol:

a najlepiej jak dla facetów pralka to czarna magia, niby takie sprzęty obsługują, a przy pralce wymiękają- a jakiej instrukcji potrzebuję, a jak są trzy szuflady do proszku, to dopiero zadanie, mój mąż zawsze do mnie dzwoni, a jakiej szczegółowej instrukcji udzielam jakbym rakietę wysyłała w kosmos, wszystko dokładnie ile stopni, w która szufladkę proszek itd. ROTFL rotfl2, ale za to jak filter zapcham to kochany wyczyści także wyrównuje się :roll:
jeszcze zmywarkę opróżni bo włączenie to moja działka, odkurzacza i mopa się nie boi- więc siły się wyrównują :roll:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 03 kwie 2017, 22:23

dobrze że chociaż doceniacie starania facetów ;)
U mnie to jest tak, że ja w domu zrobię wszystko i żadnych problemów.
Za to żona w ogrodzie nic nie zrobi...
I gdzie tu równość płci ?
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

HaSam
Debiutant ✽

Post autor: HaSam » 03 kwie 2017, 22:40

obyty...nie chciałam, żeby moja wypowiedź kogokolwiek uraziła i wcale nie miałam na myśli, że faceci są w domu do niczego. Mój mąż akurat dużo robi i w domu i przy dziecku, ogrodu nie mamy, ale kwiaty w doniczkach podlewa. Jedyne co...to nie karmił piersią;-) Zresztą do niedawna sam prawie wszystko prasował. Jak się pojawiły ubranka dziecięce, to zaczęłam go "ścigać" z rozwieszaniem i zobaczył, że części rzeczy można w ogóle nie prasować, a te, które trzeba jest dużo szybciej, więc teraz też uważniej rozwiesza. A równość płci - moim zdaniem - to fikcja i modne slogany. Ja raczej stawiam na elastyczność...ja umiem jedno, mąż drugie i jakoś ciągniemy ten wózek, a czy te role są typowo kobiece, czy męskie, to rzecz zupełnie nieistotna.

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 03 kwie 2017, 22:50

HaSam pisze: A równość płci - moim zdaniem - to fikcja i modne slogany. Ja raczej stawiam na elastyczność...ja umiem jedno, mąż drugie i jakoś ciągniemy ten wózek, a czy te role są typowo kobiece, czy męskie, to rzecz zupełnie nieistotna.
no tak...
wiecie, to jednak troche dołujące z ta elastycznościa..
Przed chwilą leciała w TV reklama z tekstem:
-Zygmunt, Ty już nie pijesz i przestałeś mnie bić !
-Ty już chyba mnie nie kochasz ? :shock:
...
Nawet steoretypy wykorzystuje się dla zachowania tradycji, a tu elastyczność i równowaga w modzie :lol:
Kiedyś było wszystko prostsze, facet szedł na piwo, a kobieta do ....znaczy szła po niego :lol: i było czułe przepraszanie ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Shoutbox”