Przedłużone Swiadczenie

Tu piszemy o wszystkim, co dotyczy: rent, orzeczeń o niepełnosprawności, odliczeń za leki i dofinansowań do sanatoriów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Koliberek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie

Przedłużone Swiadczenie

Post autor: Koliberek » 02 kwie 2008, 12:54

Chcę podzielic sie z wspaniałą nowinką.Właśnie wróciłam ż komisji ZUS i przedłużyli mi świadczenie rechabilitacyjne na 7 miesięcy.Tak się cieszę bo nie spałam całą noc tak bardzo się denerwowałam.Ale już po wszystkim Uf!! :jupi: Mam pytanie Czy będąc na świadczeniu rechabilitacyjnym mogę starać się o stopień niepełnosprawności??Z góry dzięki.

psycholinka
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Przedłużone Swiadczenie

Post autor: psycholinka » 02 kwie 2008, 14:24

Odpowiedzi na pytanie nie znam, ale ciesze sie razem z Toba z dobrej nowiny :D

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 02 kwie 2008, 14:42

Koliberek pisze:Chcę podzielic sie z wspaniałą nowinką.Właśnie wróciłam ż komisji ZUS i przedłużyli mi świadczenie rechabilitacyjne na 7 miesięcy.Tak się cieszę bo nie spałam całą noc tak bardzo się denerwowałam.Ale już po wszystkim Uf!! :jupi: Mam pytanie Czy będąc na świadczeniu rechabilitacyjnym mogę starać się o stopień niepełnosprawności??Z góry dzięki.
Gratuluje, starać się możesz w każdej chwili absolutnie nie koliduje to ze świadczeniem rehabilitacyjnym.

pozdrawiam
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
Koliberek
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Koliberek » 03 kwie 2008, 16:43

Przepraszam,ale nie za bardzo wiedziałam gdzie przykleić wątek.Dziękuję za podpowiedz.Pozdrawiam. :papa:

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 21 lip 2008, 08:21

Podczepię sie do tego tematu :):)

07.08 mam komisję w sprawie przedłużenia świadczenia rehabilitacyjnego..
Stres rośnie.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 21 lip 2008, 13:33

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

No jestem jestem tylko że teraz stawka wysoka bo "być albo nie być"......jak bedzie "nie być" to tragedia.... zostanę bez pracy i bez dochodów :smutny:
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Shima » 21 lip 2008, 14:53

z dniem 13.o8 wylatuję :/
Niezależnie od tego czy mi przyznają dalszą część świadczenia.

Zablokowany

Wróć do „Porady Prawne”