Solarium i opalanie

Kocham słońce, ale nie wiem czy mogę!?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
podblond
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Solarium i opalanie

Post autor: podblond » 09 sty 2009, 10:39

Ja się nie opalam... Przerażają mnie przebarwienia... Poza tym mam zwiększoną wrażliwość na promienie słoneczne i po chwili jestem już poparzona...Jak byłam na Remicadzie, to nawet zakupiłam specjalne, orientalne bluzki z długimi rękawami tylko po to, by słońce mnie nie dopadło a i żebym nie umarła z gorąca... Bladość jest szlachetna :D Spójrzcie na Kathlyn Morris Obrazek
lub Jennifer Finnigan Obrazek
Nie zauważymy na nich godzin słonecznych, a wyglądają pięknie :)
Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło...

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 09 sty 2009, 10:55

Kathlyn Morris jest piekna to fakt, ale jej akurat ta bladosc pasuje. Ma i wlosy jasne i w ogole taka urode. Ja sobie nie wyobrazam tak jasnej cery i czarnych wlosow np.
Nie mozna generalizowac zreszta, jednemu bladosc dodaje urody, drugiemu zabiera.

Awatar użytkownika
podblond
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: podblond » 09 sty 2009, 11:05

To do takiego typu urody masz całą masę Japonek Obrazek

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 09 sty 2009, 11:48

podblond, taki typ urody akurat mi sie osobiscie juz nie podoba.

elwirka ja sie tez dobrze opalam i nie musze smigac na solar pare razy w tygodniu :mrgreen:

Awatar użytkownika
ranka
Mistrzunio ❃❃❃
Kontakt:

Post autor: ranka » 09 sty 2009, 11:55

podoba mi sie uroda Japonek - niestety , ja mam ciemne oczy i blond wlosy - jakos taki :neutral: nietrafiony typ urody :razz:

opalam sie szybko ale po sloncu czy solarium mam ataki tradziku i zalewajacego mnie sebum
Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 09 sty 2009, 12:32

opalać na słońcu się nie opalam... ale już w domowym solarium jak najbardziej :-)

a domowe solarium tom-as'a wygląda czasami tak ;-)

Obrazek

a czy działa to już niech się wypowiedzą osoby które mnie znają z widzenia :-)

Awatar użytkownika
podblond
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: podblond » 09 sty 2009, 13:12

Ja też mam ciemne oczy i blond włosy... To typowa uroda słowiańska, więc u nas nie jest tak rzadko spotykana.

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 09 sty 2009, 13:40

tom-as pisze:a czy działa to już niech się wypowiedzą osoby które mnie znają z widzenia
można też to sprawdzić na zdjęciu w profilu że działa :wink:
podblond pisze:Ja też mam ciemne oczy i blond włosy... To typowa uroda słowiańska
a ja myślałam że typowa uroda słowiańska to niebieskie oczy i średni blond :wink:

a co do opalania, to kiedyś się smażyłam na plaży, teraz już mi nie zależy na opaleniźnie i w ogóle ciężko tak długo leżeć plackiem. W solarium byłam raz w życiu :lol:
samoopalacze są złe bo się smugi robią, ale już np. takie balsamy brązujące to fajna rzecz, skoro i tak się smarujemy balsamami to można to połączyć z lekką sztuczną opalenizną :]
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Joanna23
Doświadczony ❃
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 09 sty 2009, 14:35

Ja polecam Nawilżająco-rozświetlający krem koloryzujący SPF 20. AVON solutions. Z każdym kremem koloryzującym miałam problem tylko ten był dla mnie najlepszy :)
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 09 sty 2009, 17:16

Żabusia, w katalogu AVON 01-2009 widziałam ten krem :)
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 09 sty 2009, 20:11

Ja tez używam tego kremiku, ale ja szczerze mówiąc średnio go lubię, ale to dlatego,ze nie lubię gdy 'świeci' mi się twarz, a ten krem właśnie takie wrażenie sprawia . Używam go tylko w okresie wiosennym, bo jest lekki i fajnie 'maskuje' jeszcze nieopalona słonkiem twarz.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Elcia
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Elcia » 21 lut 2009, 16:17

Nigdy więcej słonka i solarium! 3 miesiące temu wycięto mi zmianę(ziarniak naczyniowy) czy cosik takiego na szyi, wynik histopatologiczny bardzo mnie zaskoczył rak płaskonabłonkowy kolczystokomórkowy(carcinoma planoepitheliale spinocellulare). Opalałam się przyjmując imuran i taki tego skutek ale pytałam się lekarza czy mogę się opalać przyjmując ten lek odpowiedz brzmiała tak z rozsadnikiem. Niedawno przeczytałam w ulotce imuranu ze nie wolno się opalać ponieważ wzrasta ryzyko raka skóry wcześniej tego nie było na ulotce. 2 tygodnie temu wycięto mi jeszcze 2 pieprzyki z brzucha i reki czekam na wynik mam nadzieje ze wszystko będzie oki :)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ

Post autor: ewkunia » 21 lut 2009, 18:52

stosowałam ten krem z a-won! i żadnego efektu nie widzę:| buuuuu
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Joanna23
Doświadczony ❃

Post autor: Joanna23 » 21 lut 2009, 20:01

Żabusia, skład się nie zmienił kupiłam se go pod koniec grudnia 2008r u Mnie odrazu jest widoczne bo Ja blada jak ściana jestem :)

xAniax
Początkujący ✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: xAniax » 25 lut 2009, 19:29

Moi kochani. Choruje naCD sterydy przestalam brac 2 tyg temu i poltora temu przezstalam brac antybiotyk xifaxan.Obecnie biore penatse i omege3 i moje pytanie brzmi czy moge chodzic na solarium?? chcem isc jutro z kolezanka do solarium ale nie wiem czy moge ??? POZDRAWIAM
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opalanie”