Napisz coś neutralnego

wszystkie inne troski i radości, które nie pasują do działów powyżej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eliszka
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Napisz cos neutralnego

Post autor: eliszka » 07 cze 2017, 19:41

obyty.z.cu pisze:..pada sobie deszczyk, pada sobie równo,
raz spadnie na ziemię,
a raz mnie pokryje równo ...
Ja znam trochę inną wersję tego wierszyka, ale nie powiem jaką, bo ... się wstydzę :oops:

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 07 cze 2017, 20:37

Luki36 pisze:Nie wiem o jakim wejściu piszesz. Ale niezależnie o którym - nie
Czasem to jakbym własnego męża słyszała :lol: :roll: :mrgreen:
eliszka pisze:To jeśli moja będzie w tym roku wełniana, to mam sobie majcioch wełniane kupić, czy wydziergać na drutach?
We dwoje będziecie dziergać :tak:

Moja w tym roku była gliniana, hmm...? ;)
Koronkowa dopiero za 4 lata, ale na taką bieliznę to mąż za mało subtelny czasami :smiech: :shy:
Na szczęście na AliExpress ogromny wybór ładnych koronek za 1-2 $ - akurat na jeden wieczór :cool:
Droższych nie opłaca mi się kupować, ale bynajmniej nie jest mi z tego powodu przykro ;)
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17 💔

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 10 cze 2017, 16:01

eliszka pisze:Ja znam trochę inną wersję tego wierszyka, ale nie powiem jaką, bo ... się wstydzę
e...tę Twoją wersję znają wszyscy ;) rajdowcy
Noelia pisze:Moja w tym roku była gliniana, hmm...?
Koronkowa dopiero za 4 lata
no to gratulacje..
życzę Wam abyście w zgodzie doczekali takich rocznic jak u mnie będzie w Sylwestra, ale ja to z innej epoki jeszcze jestem . Pewnie i jakiś medal mi za kilka lat dadzą :idea:

Więc tak: OGŁOSZENIE
mam do umycia auto, "moją" myjnię zlikwidowali bo wybudowali tam market z rowerami.
Na innych jakieś chorobliwe kolejki, jakby ludzie w taka pogodę nie mogli wyjechać na wycieczki ..
Pozostaje albo kogos wynajść do mycia, albo wyjąć wąż i brać się za robotę.
Wstępnie już Tramal przyjąłem, ALE ale się rozleniwiłem po nim :grin:
Przyjmę więc każdą pomoc w tym temacie !!
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 11 cze 2017, 08:41

obyty.z.cu pisze:no to gratulacje..
Dzięki :)
obyty.z.cu pisze:życzę Wam abyście w zgodzie doczekali takich rocznic jak u mnie będzie w Sylwestra, ale ja to z innej epoki jeszcze jestem . Pewnie i jakiś medal mi za kilka lat dadzą
Moi rodzice i teściowie też ponad 30 lat po ślubach - fajnie się świętuje takie rocznice :roll:
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Post autor: S_Gosia » 11 cze 2017, 12:03

A ja mam dziś Urodziny, kończę dokładnie i równo 44 lata :) ło matko ile to już lat stąpam po tym świecie :lol: :omg:
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 11 cze 2017, 12:14

no to ślę życzenia , zdrowia dla Ciebie i rodziny,
dużo spokojności i życzeń które się będą spełniać,
a marzeń takich które nosisz gdzieś tam głęboko ukryte i czekających na realizację.
No i wakacji pełnych wrażeń !!
Załączniki
15232343_1822244984685766_1392108970475694614_n.jpg
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Bizonik
Moderator
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Bizonik » 11 cze 2017, 12:24

Najlepszego S_Gosia przede wszystkim cierpliwości.
Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Kwietniu 2016
Jeden z najlepszych gustów muzycznych w lipcu, sierpniu i październiku 2016

Moja pasja moją pracą, moja praca moją pasją:)
http://blog.aquamagic.nazwa.pl

Www.wedkarskiemazowsze.pl

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator

Post autor: Noelia » 11 cze 2017, 14:11

S_Gosia pisze:A ja mam dziś Urodziny
Czyli dobrze kojarzyłam :roll:
To jeszcze raz wszystkiego naj i przede wszystkim zdrówka dla całej rodziny :flowers:
I wesołego świętowania, słoneczna niedziela Ci się trafiła :slonce:
obyty.z.cu pisze:No i wakacji pełnych wrażeń
Obyty, ale fajne palemki, dzięki za inspirację - córce zrobię dzisiaj coś takiego :lol:
Doradca CU

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Luki36 » 11 cze 2017, 19:09

Stówka , Gosia!
Na razie, bez leków

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽

Post autor: S_Gosia » 11 cze 2017, 21:01

Dziękuję wszystkim za życzenia :)
wirtualnie zapraszam Was na:
Załączniki
215597.jpg
215597.jpg (23.29 KiB) Przejrzano 159 razy
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 12 cze 2017, 17:02

neutralnie, ...czyli coś pozytywnego i coś dołującego to wyjdzie średnio ;) neutralnie :?:

no to pozytyw dzisiaj : właśnie ukończono układac chodnik na mojej ulicy, a do końca tygodnia będzie cała droga gotowa :roll: czyli fajnie jest..po 40 latach..ech te terminy na cito ..

a dołujące: cóż,...chyba przesadziłem z tramalem dziś..za mocno mnie kotłuje po nieprzespanej nocy. :oops:

a neutralne: przynajmniej w nocy mam działający nowy TV :neutral: tylko żeby było jeszcze coś ciekawego tam...

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽

Post autor: S_Gosia » 12 cze 2017, 18:33

obyty.z.cu pisze:neutralnie, ...czyli coś pozytywnego i coś dołującego to wyjdzie średnio ;) neutralnie :?:

no to pozytyw dzisiaj : właśnie ukończono układac chodnik na mojej ulicy
A tak odnośnie Leszna to w piątek będę przyjeżdżać przez Twoje miasto :) trasą z Głogowa do Poznania, tyle, że na pierwszym dużym skrzyżowaniu zamiast jechać prosto na obwodnicę, my skręcamy w lewo do centrum i wtedy szybko mijamy Leszno :)
A w niedzielę powrót :)
Kiedyś pojechaliśmy obwodnicą wg znaków tak na próbę i jechaliśmy jechaliśmy.... i końca Leszna nie było widać ;)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 12 cze 2017, 19:09

S_Gosia pisze:trasą z Głogowa do Poznania, tyle, że na pierwszym dużym skrzyżowaniu zamiast jechać prosto na obwodnicę, my skręcamy w lewo do centrum i wtedy szybko mijamy Leszno :)
A w niedzielę powrót :)
Kiedyś pojechaliśmy obwodnicą wg znaków tak na próbę i jechaliśmy jechaliśmy.... i końca Leszna nie było widać ;)
no bo to przelotówka wschód - zachód dla Tirów..a Wasza trasa to najkrótszy skrót dla osobówek. Jeszcze półtora roku i będzie obwodnica Leszna "5", więc w ogóle Leszno pozostanie z boku .
Będzie spokój, teoretycznie, bo niedaleko mnie jest węzeł południowy, czyli wyjeżdżając z Leszna zrobi się u mnie tłok i hałas, a teraz to spokój, cisza..no, oprócz dzwonów kościólka ...
Cóż.. biednemu wiatr zawsze w oczy wieje ;)
A na tym skrzyżowaniu uważaj, bo to w piątek miejsce stłuczek i wjeżdania na czerwonym.
U mnie w niedzielę wróci żona...czyli będę mocno zajęty ..sprzątaniem domu :grin:
W ogóle te sprzątanie jest przereklamowane,..po co sprzątać jak i tak usłyszę, " że wystarczy jak wyjedzie z domu to od razu bałagan"...kobiety mają w tym zakresie jakieś chyba zboczenie :idea:
Po co więc się starać, jak kobieta musi zawsze pokazać kto w domu rządzi :wink:

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽

Post autor: S_Gosia » 12 cze 2017, 21:59

obyty.z.cu pisze:Jeszcze półtora roku i będzie obwodnica Leszna "5"
tak, ale my jedziemy z Głogowa, to i tak przez Leszno przejedziemy :)
obyty.z.cu pisze:A na tym skrzyżowaniu uważaj, bo to w piątek miejsce stłuczek i wjeżdania na czerwonym.
jeśli będziemy jechać przez Rawicz to wtedy tak, ale dojazd z Lubina do Rawicza jest nie bardzo, czyli....

A tak w ogóle to te obwodnice niby fajne, bo omijają miasta, w których jest przez to spokojniej, ale za to, żadna przyjemność jechać polami i za oknem monotonny krajobraz :( a gdy jeszcze tunel z ekranów wokół :(
obyty.z.cu pisze:A na tym skrzyżowaniu uważaj, bo to w piątek miejsce stłuczek i wjeżdania na czerwonym.
o dzięki - ale ja jadę jako pasażer :) w trasie kierowcą jest mój mąż :)

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 12 cze 2017, 22:34

S_Gosia pisze:tak, ale my jedziemy z Głogowa, to i tak przez Leszno przejedziemy
ano właśnie nie. Przed Lesznem , w Strzyżewicach wjedziesz na obwodnice, czyli "5" , po prawej będzie Leszno i dalej na Poznań. Albo na lewo na Wrocław też poza miastem.
S_Gosia pisze:jeśli będziemy jechać przez Rawicz to wtedy tak, ale dojazd z Lubina do Rawicza jest nie bardzo, czyli....
można i przez Górę, przez nowy most na Odrze, ale tam też jest kawałek wąskiej drogi przed samym mostem, taka powiatowa. Za to droga pusta. .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”