Napisz coś neutralnego

wszystkie inne troski i radości, które nie pasują do działów powyżej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Re: Napisz cos neutralnego

Post autor: Noelia » 24 maja 2017, 01:28

obyty.z.cu pisze:Trzeba jednak przyznać, że papierowa książka to ma coś w sobie...niewytłumaczalnego, wciągającego.
Urok i czar - też tak uważam.
Mój już wiele razy chciał mi kupić jakiś fajny czytnik (sam używa od lat i uwielbia), ale jakoś wolę papierowe książki i przerzucanie prawdziwych kartek :roll:
A żeby nie było OT: nie mogę usnąć, bo sama jutro idę na badanie, które mnie mega stresuje, ale to tylko beta hCG, więc raczej to neutralne niż dołujące ;) (pozytywne akurat zdecydowanie nie)
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
S_Gosia
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU u dziecka
województwo: dolnośląskie

Post autor: S_Gosia » 24 maja 2017, 22:14

Noelia pisze:Urok i czar - też tak uważam.
Mój już wiele razy chciał mi kupić jakiś fajny czytnik (sam używa od lat i uwielbia), ale jakoś wolę papierowe książki i przerzucanie prawdziwych kartek
To prawda ale mój mąż kupił mi czytnik kilka lat temu gdy na wakacje chciałam zabrać papierowe wydanie serii "Millenium" :twisted: Na początku też podchodziłam do niego sceptycznie ale teraz jaka to wygoda i jaka lekka torebka a książka zawsze jest ze mną :roll:
Noelia pisze:jutro idę na badanie, które mnie mega stresuje, ale to tylko beta hCG,
Gratulować :?: :?: :?:
Gosia - mama Krzysia (ur. 2004r.)
diagnoza: 12.01.2017r. - CU u dziecka
Asamax 500mg 2x3, Imuran 1x50mg, D-Vitum Forte 4000j.m., Ecomer, Vivomixx kapsułki, Sanprobi ibs - czekamy na remisję

Wygrana majowa i czerwcowa Lista Naszych Przebojów 2017 :)

Lolcia_Karolcia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie

Post autor: Lolcia_Karolcia » 25 maja 2017, 12:29

Ciągle pada, ale za to w chwilowej przerwie pięknie pachnie :D
Ochroń mnie, gdy znowu zapomnę co mam i nie wahaj się wstrząsnąć mną najmocniej jak się da... !

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 25 maja 2017, 18:33

a u mnie słoneczko :slonce: :slonce: :slonce: :slonce:
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
Luki36
Aktywny ✽✽✽
województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Luki36 » 25 maja 2017, 18:35

Pandziaak pisze:a u mnie słoneczko :slonce: :slonce: :slonce: :slonce:
Proszę pisać w temacie napisz coś pozytywnego,by nie robić bałaganu.
;)
Pozdrawiam
Na razie, bez leków

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 25 maja 2017, 18:46

nadużywanie emotek które razi oczy jest nie zalecane ;)
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: deth » 25 maja 2017, 18:48

Trzeba szanowac starszych ;)

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 25 maja 2017, 18:59

Luki36 pisze:Proszę pisać w temacie napisz coś pozytywnego,by nie robić bałaganu.
;)
Pozdrawiam
zawsze możesz zgłosić swoją kandydaturę jeśli masz chęć niesienia pomocy :wink:
pozdrawiam
obyty.z.cu pisze:nadużywanie emotek które razi oczy jest nie zalecane ;)
Emotek i wielkich obrazków, kilku użytkowników w tym Mamcia prosili o ograniczenie w tematach merytorycznych, ze względu na problemy ze wzrokiem, a także zdrowotne-nie myślałam, że dla Was to temat do żartów
deth pisze:Trzeba szanowac starszych ;)
starszych i młodych :wink:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 25 maja 2017, 19:06

Skrajnosci nie sa dobre. Zbytnie poblazanie niektórym i teraz nadgorliwosc w luznych tematach :(

post edytowany

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 25 maja 2017, 21:05

S_Gosia pisze:mój mąż kupił mi czytnik kilka lat temu gdy na wakacje chciałam zabrać papierowe wydanie serii "Millenium"
Znam to - kiedyś zabrałam całe wydanie "Gry o tron", czyli 8 całkiem grubych książek :lol:
S_Gosia pisze:Gratulować ? ? ?
Na szczęście nie :slonce:
Od chyba 2 tygodni mam PMS, zwariować można, wszystko mi się rozregulowało przez te stresy, a nie biorę żadnych anty i już się pogubiłam w końcu :doh:
Tych sikanych testów to nigdy nie robię, bo przyprawiają mnie o zawał - jakoś zawsze widzę tam ślad tej drugiej kreski :lol:
Ale akurat A. i tak jechał do laboratorium, więc zabrałam się z nim i wynik negatywny, czyli pozytywny :cool:
Pandziaak pisze:Emotek i wielkich obrazków, kilku użytkowników w tym Mamcia prosili o ograniczenie w tematach merytorycznych, ze względu na problemy ze wzrokiem, a także zdrowotne-nie myślałam, że dla Was to temat do żartów
Nie wiem, o jakie inne zdrowotne problemy może tu chodzić :roll:, ale mi emotki i wielke gify nie przeszkadzają, a idę o zakład, że mam jedne z największych problemów ze wzrokiem na tym forum - dwie spore wady, a słońce mnie zawsze tak razi, że nawet w pochmurne dni noszę duże ciemne okulary przeciwsłoneczne (niektórzy pewnie myślą, że dla lansu heh...).
Swoją drogą nawet lubię te wady - dzięki nim mogę mieć wszystkie kolory tęczówek (np. teraz mam szarofioletowe ;)) i różne fajne oprawki.
Z każdej niedogodności można coś pozytywnego wyciągnąć.

A co do żartów, to mimo, że jest mi czasem mega ciężko i smutno, to staram się nie podchodzić do życia śmiertelnie poważnie - i tak nie wyjdę z niego żywa przecież ;)
Deth, zaśmieciłam Ci wątek na amen :ups: Gniewasz się? :razz:
Doradca CU

CU u męża - diagnoza 13.04.17

https://jelito.net - ważne informacje o chorobach zapalnych jelit (NZJ)

https://astheria.pl - polecam! 🖤

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind.
Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 25 maja 2017, 22:11

Noelia pisze:Nie wiem, o jakie inne zdrowotne problemy może tu chodzić :roll:
dla pewnych grup odbiorców, zwłaszcza tych mających problem ze skupieniem uwagi, migające elementy mogą być bardzo rozpraszające. Mogą one sprawić, że użytkownik będzie miał problem ze skupieniem się na innych częściach strony czy wypowiedzi :wink:

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 26 maja 2017, 01:54

Noelia pisze:Nie wiem, o jakie inne zdrowotne problemy może tu chodzić :roll:, ale mi emotki i wielke gify nie przeszkadzają, a idę o zakład, że mam jedne z największych problemów ze wzrokiem na tym forum - dwie spore wady, a słońce mnie zawsze tak razi, że nawet w pochmurne dni noszę duże ciemne okulary przeciwsłoneczne (niektórzy pewnie myślą, że dla lansu heh...).
Noelia, ja także mam astygmatyzm i duże "minusy" , więc wiesz.. sama nie jesteś :lol:
Pandziaak pisze: dla pewnych grup odbiorców, zwłaszcza tych mających problem ze skupieniem uwagi, migające elementy mogą być bardzo rozpraszające. Mogą one sprawić, że użytkownik będzie miał problem ze skupieniem się na innych częściach strony czy wypowiedzi :wink:
Chyba dla osób mających padaczkę, a nie wady wzroku Pandziu :wink: chociaż ogólnie każde zmęczone oko, wystawione dłużej na działanie ekranu monitora może mieć różne reakcje :)

Z neutralnych rzeczy: wróciłam do grania w Wowa i nie wiem czy się cieszyć czy martwić :grin:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 26 maja 2017, 09:00

Kto mi tu edytuje posty. Wyraznie napisalem poblazanie Jackxowi a nie niektorym !

Pandziu, bardziej od rozpraszajacych elementow, przeszkadzaja niektore dzialania OF.

Noelia, tu mozna bylo pisac co sie chce. Czyli z emotkami i o chorobach tez :p

Co do czytnikow ebkuf, fajna sprawa. Mam taki raczej sredni i trzeba sporo cierpliwosci, jezeli przeskakuje sie miedzy ksiazkami. Zwlaszcza wieeelostronicowe. Chyba trzeba patrzec na szybkosc procesora i wielkosc pamieci, o czym nie wiedzialem wczesniej :p

Poprzedni post edytowany na prośbę usera, osobiste wycieczki nie są potrzebne tylko pogarszają sytuację.

Awatar użytkownika
Tubisia
Doradca CD
województwo: małopolskie
Kontakt:

Post autor: Tubisia » 26 maja 2017, 14:37

Deth, ja mam ebooka od Amozona - Kindle - to są najlepsze czytniki do czytania. Co do Ramu i procesora no tu już kwestia jakie ma oprogramowanie, jeśli na androida, to rzeczywiście trzeba na to patrzeć.
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
A jak ktoś będzie chciał, to mam cały arsenał narzędzi do tortur :bicz:

Życie jest jak jajko - trzeba je znieść.

Zawiodły już: immunosupresja Aza i MTX, operacja, sterydy,3 biologie i inne leki, ale jeszcze żyję na złość innym :cool2:

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 26 maja 2017, 18:25

Najlepsze. W moim chcialem by mial podswietlanie :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”