Marihuana

wszelkie dylematy związane z używkami tej kategorii

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Re: Marihuana

Post autor: Gottii » 30 sie 2011, 12:34

podkablować na policyje i zamknąć bez zbędnego gadania !!

http://www.youtube.com/watch?v=cRNH4PyJ0So

kochani tolerancja przede wszystkim i dystans. ja jestem tak tolerancyjny ze aż się z tym nie mogę zgodzić i wciąż się o to kłócę :):D
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Vasudanin
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie

Post autor: Vasudanin » 30 sie 2011, 14:03

Tak, najprościej było usunąć post. Więcej na tym forum nie podziele się z wami niczym, widzę, że nie można wam ufać. cześć

Vasudanin
Początkujący ✽✽

Post autor: Vasudanin » 30 sie 2011, 14:40

A do picia alkoholu nic nie macie, prawda? A w uzaleznieniu dziala równie jak kokaina, natomiast trawa jak zwykła kawa, i co? Lepiej palic i byc spokojnym, niz pic i byc agresywnym, bic zone, bic dzieci, potem zostac wyrzuconym z domu, nie miec pracy, grzebac po smietnikach i proscic pod monopolowym o 2zl, bo na wino brakuje. Ludzie, opanujcie się.
Prosil was ktos kiedyc o 2 zl na trawke? Oczywiscie ze nie. Wedlug mnie powinni CALKOWICIE zdelegalizowac alkohol, a trawka powinna byc legalna(oczywiscie w granicach)

Wracajac do NAZWY tematu.

Mozna sie faszerowac lekami, sztuczna chemia, i niszczyc watrobe, ale dlaczego zabraniacie "doleczac" sie naturalnie?

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Drug_ ... ndence.png
Polecam przestudiowac te tabele :)

I jeszcze cytat z wikipedii

"Do uzależnienia fizjologicznego nie prowadzą amfetamina (zdania badaczy są podzielone), LSD, THC ani wiele innych substancji psychoaktywnych stosowanych rekreacyjnie."

Vasudanin
Początkujący ✽✽

Post autor: Vasudanin » 30 sie 2011, 15:01

Głupie polskie prawo, gdzie za gwałt można dostać 2 lata, a za posiadanie maryski 3 lata. Gdzie tu sens?

Vasudanin
Początkujący ✽✽

Post autor: Vasudanin » 30 sie 2011, 15:08

Jasne.
Mysle, ze czas skonczyc ten temat, bo wyszlismy juz na spory OT i zasmiecanie, ktore nie wnioslo nic.
Peace? Hm? :wink:

Iceman
Początkujący ✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: Iceman » 30 sie 2011, 15:14

Czyli kota jak bedziesz miala 18 to bedziesz dorosla? Za dziesiec lat sama bedziesz sie smiala ze swojej doroslosci w wieku 18 lat.
A tak w ogole to na wlasne szczescie zyje w kraju gdzie medyczna marihuana jest stosowana i nikt mnie nie zamknie za posiadanie worka i pisanie o tym na forum.
gottii swietny kawalek. Stopro rulez

Tyle ode mnie.kazdy ma swoj rozum.ide na blanta a potem op..le jakis kebab czy cos takiego bo dzieki m moge jesc absolutniie wszystko.moze kiedys to zrozumiecie a narazie to sie leczcie konwencjonalnie na nieuleczalna chorobe.

Pozdro
Live fast, die young !

Iceman
Początkujący ✽✽

Post autor: Iceman » 30 sie 2011, 15:58

juz Ci udowadniam.doroslosc to samodzielnosc- zarabiasz na siebie, placisz czynsz podejmujesz samodzielnie decyzje dot. swojego zycia itd.

jesli spelniasz powyzsze warunki to jestes dorosla a jesli mieszkasz z rodzicami i kupujesz sobie cukierki za kieszonkowe a tatus czy mamusia placa Ci rachunki za tel to dorosla nie jestes chocbys miala i 100lat.

proste
Live fast, die young !

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: cordo » 30 sie 2011, 17:12

j/w

Nawet jak ktoś wdycha maryśkę i jak ktoś wspomniał działa to na niego dobrze, to git. Niech pali dalej. No i co z tego, że może placebo ? Liczy się efekt :)

a co do polskiego prawa to jest porządnie na bakier

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Gottii » 30 sie 2011, 18:00

se ktoś przeczyta i se będzie gadał że ci z J-elity to narkomany, to się marihuaną leczą wg mnie nie odpowiednie miejsce na takie dyskusje (można temat błędnie zinterpretować) se gadajta na priv :):P

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: Gottii » 31 sie 2011, 06:18

Torvik pisze:Bez przesady - jeden dwa wątki o marihuanie na całe forum nie robią nic strasznego. Tak samo jak by kktoś uznał, że to forum dla gejów, bo jest wątek o seksie analnym
złe porównanie gej nie jst zakazany (powiem więcej jest w modzie) a maryska jest

Iceman
Początkujący ✽✽

Post autor: Iceman » 04 wrz 2011, 12:07

Polecam film superchwast (super weed) wyprodukowany przez national geographic a dostepny na youtube.
film zawiera wiele info m.in. o medycznym zastosowaniu marihuany a poza tym jesli piszecie w tym watku to warto wiedziec o czym sie pisze
Live fast, die young !

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU

Post autor: obyty.z.cu » 04 wrz 2011, 16:10

Corleone pisze:Jeśli chodzi o rodziców to jeśli ktoś nie jest w stanie się zorientować, że jego dziecko pali marihuanę to znaczy, że albo to zły rodzic nieinteresujący się dzieckiem albo z uzależnieniem jeszcze nie jest tak źle.
mój boże,jakie to dosadne stwierdzenie osoby 20 letniej.
Mogę ciebie po informować,że rodzice to widza w swoich dzieciach dobro,zawsze, nawet wtedy,gdy "dziecko" ma 40 lat i jest recydywista kryminalista.
U chorego dziecka rodzic widzi jak on cierpi i chce pomagać.

Wiesz co ,nazywanie rodziców złymi tylko dlatego ...
a zresztą,nie wiem czemu tak palnąłeś,może masz jakieś swoje powody.

Tyle,.... że żeby się te słowa kiedyś nie sprawdziły u Ciebie ,
żeby tobie dzieciak nie powiedział,że jesteś złym rodzicem,bo nie widzisz co on wyrabia.
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

sihill
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie

Post autor: sihill » 23 lis 2011, 16:00

nie odnotowałem negatywnego wpływu marihuany ani przy remisji ani przy zaostrzeniu CU. Słyszałem o dobroczynnym działaniu, ale to chyba bardziej znieczuleniowo rozluźniającym

Pzdr.
Jak nie urok, to sraczka...albo rzadkie nazwisko...:)

milan240
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Post autor: milan240 » 02 sty 2012, 23:19

o widze dobry temat znalazłem :) widze ze wszyscy palcze dobrze znosza u mnie jakos srednio to idzie po paleniu wiadomo gastrofaza jesc sie chce a nie zabardzo mozna sie opychac ..;p i nawet jak daruje sobie jedzenie to i tak bol jest wiec nie wiem czy przez palenie czy poprostu bo jak narazie nie pale 1,5 miesiaca i bole nadal sa wiec nie koniecznie musi to byc chyba przez palenie ;p ale na wszelki wypadek jeszcze kilka tygodni odstawie zobaczymy;p

milan240
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Post autor: milan240 » 03 sty 2012, 00:20

no tak wpisalem zapisujac sie tu na forum nie wiedzialem co to za skroty ;p no zalezy jak kto pali nie zawsze sie miesza z tytoniem. czy mieszane czy nie gastro dopada i jelita szaleja ;/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narkotyki”