narkotyki

wszelkie dylematy związane z używkami tej kategorii

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: narkotyki

Post autor: obyty.z.cu » 01 gru 2008, 20:23

moze i nie na temat,ale palilem papierosy 30 lat,od dzieciaka,teraz wiem ze to byla najwieksza glupota i wcale nie dlatego ze szkodzily albo i nie....ale dlatego ze bylem uzalezniony ! nie ma nic gorszego ...choc lubie byc uzalezniony od żony :oops: wplywa na mnie ..ech :wink: zawsze kobieco !
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Olek

Post autor: Olek » 01 gru 2008, 23:17

junior pisze:dlatego jestesmy ludźmi, ponieważ wbrew doborowi naturalnemu dajemy szansę na życie każdemu, nawet słabym.
I nie zawsze to jest dobre. Oni sami się skazują na cierpienie, nikt ich nie zmusza zeby brali narkotyki. Wg mnie powinno się ich zostawić samych sobie, a nie przeznaczać pieniądze z naszych podatków na ich leczenie i potem nie ma pieniędzy na leki dla nas w NFZ.

Awatar użytkownika
montan
Początkujący ✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
Kontakt:

Post autor: montan » 02 gru 2008, 09:18

hmmm z jednej strony zielone nie jest złe... bo wprowadza spokój i może być traktowane jako dodatek do życia tak jak np. alkochol, leki przeciwbólowe, oglądanie tv, itd z drugiej strony może to być początek drogi do twardych dragów lub do nadmiernego palenia... jak by nie patrzeć człowiek ma skłoności do uzależnienia w wszystkim co robi np lubi łowić ryby to może myśleć o nich non stop zawalając prace i olewając rodzinne... grunt to umieć złapać równowage a jeśli ktoś nie umie to raczej nie radze zielonego czy innego towaru ponieważ uzależnienie jest bardzije destruktywne niż uzależneni od kopa czy tv itd - lepij sporzytkować swoje skłoności do uzależniej do Panny, jazdy na motorze itd... czegoś co nas tak nie wyniszczy jak proszki bo one wkońcu mają supstancje które nie są obojetne dla organizmu nawet zielone zdarza się z domieszką domestosu... jak sam nie odbierzesz z plantacji to nie wiesz co tam jest... a wszystko po to aby było taniej dla większej jazdy - prawa rynku.
Dolina . . .

exa
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie

Post autor: exa » 21 sty 2009, 20:38

czasem Bodek wyolbrzymia, ale generalnie się zgadzam...........
coś tam miałam z narkotykami, jakąś kilkuletnia przygodę......do żyły na szczęście nie doszłam......ale nie polecam..można piękne drugie życie wieśc....tylko dokąd to prowadzi?
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

katusia_91
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: świętokrzyskie

Post autor: katusia_91 » 28 mar 2009, 14:15

Zielsko rzeczywiscie zle dziala na ludzi
THC zmienia świadomość. Wprowadza w stan nie mający wiele wspólnego z rzeczywistością. Przy regularnym paleniu - silnie uzależnia psychicznie. Trudno jest przyjąć te prawdy, kiedy się nie dostrzega negatywnych skutków palenia. Łatwiej jest wierzyć, że narkoman to wychudzony wrak ludzki ze strzykawką w dłoni. Wiec zarowno zle wplywa na chorych i zdrowych...
Chociaz THC podobniez wykorzystuje sie w medycynie np. do tworzenia preparatów powodujących wzrost apetytu u osób chorych na raka i AIDS...
Najszczerszy jest uśmiech osoby,która dużo przeszła.Zatem...mój chociaż rzadki,to naprawdę szczery

katusia_91
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: świętokrzyskie

Post autor: katusia_91 » 29 mar 2009, 13:03

Mój były był w takim stopniu uzależniony od zielska ,że miał zaniki pamięci.
W moje urodziny rano dzwonił że wpadnie z życzeniami a wieczorem już nie pamiętał czemu na niego czekałam a oczywiście umówił sie z qmplem żeby zajarać.
Mnie to naszczęscie aż tak nie wciągneło :)
Najszczerszy jest uśmiech osoby,która dużo przeszła.Zatem...mój chociaż rzadki,to naprawdę szczery

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Shadowka » 10 kwie 2009, 23:00

ja powiem tak, mam wielu znajomych którzy na imprezie wolą zapalić trawę niż pić wódkę i piwo, są dorośli, robią tak od wielu lat ( przypominam okazyjnie nie na co dzień) i nikt nie zaczął brać "twardych" narkotyków, nikt nie ma problemów z psychiką, ani jeden nie jest na marginesie społecznym , pracują zarabiają, czasem dobrze się bawią. Na żadnej imprezie nie było awantur, nikomu nie stała się krzywda a była zawsze masa śmiechu... samej też mi się zdarzało (wiadomo ciąża to niet) i nie czuję się ćpunką i nie zrujnowało to mojego życia, śmiem twierdzić ,że jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie po różnych używkach, jest to zdrowsze od alkoholu bo nie powoduje agresji
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Olimpijka

Post autor: Olimpijka » 11 kwie 2009, 10:10

Zgadzam sie z Shadowka.
Moi znajomi rowniez czasem popalaja i na co dzien sa normalnymi ludzmi, doroslymi, pracujacymi, studiujacymi itp.
Wszystko zalezy od czlowieka, jaka ma sklonnosc do nalogow, jakie wartosci w zyciu sa dla niego najwazniejsze...

vian
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
Kontakt:

Post autor: vian » 19 maja 2009, 11:37

hmm a dlaczego wątek o marihuanie został zamknięty?? a tak w ogóle to mam propozycję żeby admin założył kącik miłośników marihuany... czy są chętni?? myślę, że moglibyśmy przeciągnąć na naszą stronę kilku alkoholików - w końcu alkohol dużo bardziej szkodzi zdrowiu:)

vian
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: vian » 20 maja 2009, 14:56

magdalene pisze:vian, podejrzewam, że kącik miłośników marihuany mają chociażby tutaj http://www.trawka.org/, nam nie jest on potrzebny"

Magdalene - Tobie nie jest potrzebny! Daj się wypowiedzieć innym. Chciałem tylko sprawdzić na ile jest ten portal ocenzurowany :razz: Skoro założyliście taki wątek to podyskutujmy...

poprawiłam cytowanie
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 14:58 przez vian, łącznie zmieniany 1 raz.

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 20 maja 2009, 20:55

vian pisze:Magdalene - Tobie nie jest potrzebny! Daj się wypowiedzieć innym.
myśmy już się wypowiedzieli....
vian pisze:Skoro założyliście taki wątek to podyskutujmy...
pytanie- o czym tu dyskutować jeszcze ...vian...
vian pisze:Chciałem tylko sprawdzić na ile jest ten portal ocenzurowany
cóż.....vian.....poprawność polityczna i tutaj jest obecna.......jednak cóż nowego można dodać w tym temacie......?
choruję od 96 roku, diagnoza od 98, remisja: od 2004 z 3 miesięczną przerwą:) bez leków (nie polecane)

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 21 maja 2009, 07:25

magdalene pisze:vian, jak znajdziesz chętnych do merytorycznej dyskusji, to nie widzę przeciwwskazań.
heh....to ci się udało......co to jest merytoryczna dyskusja w temacie narkotyków?
sposoby brania, rodzaje lufek...dać sobie w żyłę, a może machnąć sobie kwasa....amfa a nauka........czy co? :mrgreen: ...pilz......

vian
Początkujący ✽✽
Kontakt:

merytorycznie:))))))))))

Post autor: vian » 21 maja 2009, 08:07

hehe widzisz Exo trochę wysiłku i już kilka sensownych propozycji ;) Ty jesteś Myśmy/Wyśmy a ja?? a tak na marginesie z tego co zauwazylem to jest tu trochę osob, ktore od czasu do czasu bakają. Nie promuję ciężkich drugow!! A zioło jest dla ludzi - tak samo jak piwo czy wódka i nikt nie pisze o piciu denaturatu pod mostem:) Może piszę właśnie z Amsterdamu i nie rozumiem Waszej reakcji??

vian
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: vian » 21 maja 2009, 09:30

oo działa!!

exa
Doświadczony ❃

Post autor: exa » 22 maja 2009, 08:37

vian pisze:Ty jesteś Myśmy/Wyśmy a ja??
święta nie jestem, trochę doświadczeń w tym temacie mi się uzbierało...i już o tym pisałam.......wałkować w koło macieju to samo, w wątku, który niewiele wnosi - uważam za stracony czas.....
chcesz, dyskutuj.....zapewne wiesz co mówisz i ponosisz za swoje słowa odpowiedzialność, tym bardziej, że młodzieży na tym forum niemało.......jak to się mówi - "róbta co chceta" - najbardziej szkodliwe hasło świata....ale mamy wolność słowa....

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
a tu się uśmiałam....miarą postępu i cywilizacji jest palenie trawy i aborcja.....nieźle....
to ja tam mogę być zacofana, mogę być norma społeczną, tudzież moherem i czym tam jeszcze....jakoś nie mam kompleksu pochodzenia.....
a i nie pójdzie....tą drogą....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narkotyki”