zwiazek ze zdrowa osoba

problemy, sukcesy, radość

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcin820201
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: zwiazek ze zdrowa osoba

Post autor: marcin820201 » 10 wrz 2012, 22:37

Ja mam takie pytanko. Spotykam sie z dziewczyna o 8 lat mlodsza (tak sie zdarzylo). Jestem chory ona zdrowa. Moim zdaniem szanse na to ze wyjdzie cos z tego sa marne: bo 1)roznica wieku 2) roznica sytuacji zyciowej (choroba). W dodatku ona ostatnio powiedziala ze 'sama nie wie czego chce'. I tu pytan moze powstac wiele. Natomiast zasadnicze pytanie brzmi: jak zdrowa kobieta moze chciec sie spotykac z chorym przewlekle mezczyzna i ewentualnie zakladac z nim w przyszlosci rodzine? Bo moim zdaniem jest to niemozliwe.
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
województwo: pomorskie

Post autor: deth » 10 wrz 2012, 22:47

marcin820201 pisze:W dodatku ona ostatnio powiedziala ze 'sama nie wie czego chce'.
tak się mówi, gdy chce się oszczędzić komuś goryczy prawdy. Te słowa ja bym czytał jako: "sory, nie chcę Cię" mogę się też mylić, bo możliwe, ze ona nie wie czego chce. Tak czy siak, by ocalić godność, badź dać czas jej na namyślenie się "czego chce" - dobrze byłoby się wycofać.

Swoją drogą, to gdy się kocha, to właśnie wtedy najbardziej człowiek wie, czego w życiu chce. Wszystko staje się jasne

Unknown
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: łódzkie

Post autor: Unknown » 10 wrz 2012, 23:08

Corleone pisze:Możliwe ale bardzo rzadkie. Jak się zakocha to może chcieć z nim zakładać rodzinę chyba, że ktoś przez chorobę nie ma nic tak jak np ja no to wtedy dupa zbita
Corleone, to ile Ty masz lat, żeby tak kategorycznie twierdzić: Nie mam nic? Nawet jeśli jest, jak piszesz, to pewnie masz przynajmniej potencjał, żeby to zmienić, w końcu całe życie przed Tobą :) Oczywiście moje rozumienie nic nie odnosi się do niczego materialnego! (A poza tym, nie od dziś wiadomo, że miłość jest ślepa - i to również w tym pozytywnym sensie.) :D
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 10 wrz 2012, 23:28

marcin820201 pisze:W dodatku ona ostatnio powiedziala ze 'sama nie wie czego chce'
tak jeszcze zaczaiłem :|

3 opcja - ona chce, żebyś się bardziej postarał i bardziej powałczył o nią :E

powodzenia :lol:

sasia
Początkujący ✽✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: sasia » 10 wrz 2012, 23:33

deth pisze: 3 opcja - ona chce, żebyś się bardziej postarał i bardziej powałczył o nią :E
widzę, że deth się tutaj dobrze orientuje w złożonej kobiecej naturze :P

marcin820201, myślę, że musisz przede wszystkim pomyśleć co Ty czujesz i czy chcesz walczyć o nią i związek. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Choroba? cóż, ja bym była w stanie pokochać chorego faceta (nawet będąc zdrowa), myślę, że jest jeszcze parę takich dziewczyn na tym świecie ;) ale nie będę Cię przekonywać, żebyś w to uwierzył, bo sama mam problemy z tym, że ktoś by mógł mnie zaakceptować w 100 % ;)

Corleone, życie pisze różne scenariusze ! :) Głowa do góry i nie poddawaj się, jeszcze się los do Ciebie uśmiechnie :)
Never a failure, always a lesson.

Unknown
Początkujący ✽✽

Post autor: Unknown » 10 wrz 2012, 23:54

deth pisze:3 opcja - ona chce, żebyś się bardziej postarał i bardziej powałczył o nią

A podobno to kobiety dużo za dużo rozkminiają o swoich miłosnych rozterkach? :D Ale tak, przynajmniej widać, że Wam zależy :) I w sumie fajne to.

poprawiłam cytowanie
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2012, 06:44 przez Unknown, łącznie zmieniany 1 raz.
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 11 wrz 2012, 00:13

tzn ze "my" za dużo ? :|

policzyłęm wszystkie wyrazy w tym wątku. Męskie i żeńskie. stosunek wychodzi jakieś 7 do 93 - oćzywiście przewaga żeńskich
sasia pisze:widzę, że deth się tutaj dobrze orientuje w złożonej kobiecej naturze
opuszczam też deskę sedesową :sweet:

sasia
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: sasia » 11 wrz 2012, 00:14

deth pisze: opuszczam też deskę sedesową :sweet:
co za reklama :D
Never a failure, always a lesson.

Unknown
Początkujący ✽✽

Post autor: Unknown » 11 wrz 2012, 00:21

deth pisze:tzn ze "my" za dużo ?
Nie mówię, że za dużo, ale że to jednak kobiety mają większą skłonność do analizowania, co niektórych panów odstrasza. I nawet nic w tym dziwnego, tylko że warto mieć na uwadze, że myślenie dotyczy przecież osób dla nas ważnych. Tak ja to widzę.
How does it feel
To be on your own
With no direction home
Like a complete unknown
Like a rolling stone?

marcin820201
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: marcin820201 » 11 wrz 2012, 10:47

WrednaTubisia pisze:Co do dziewczyny, tez mi się wydaje, że ona czuje się nie doceniona, że brak jej np. jakiś wypadów etc.
mozliwe ale ludzie chorzy na nzj tzn. my maja mniejsze ze tak powiem mozliwosci rozrywki i zycia towarzyskiego (picie alkoholu, branie lekow 3x dziennie np. potrzeba dostepu do toalety etc.) Jak bylem z nia na spacerze a bylo to po naszym 'rozstaniu' (mi puscily nerwy i napisalem ze 'koniec tego') (za malo spotkan, wyjazdy jej na dzialke z rodzina, brak czasu w tygodniu by sie spotkac- ja pracuje na rano ona na wieczor) to jak ja odprowadzalem pod drzwi to widac bylo po niej ze nie chce isc. A pozatym to sama spotyka sie z kolegami a jak ja raz sie spotkalem z kolezanka to byla zla. Gdy spytalem ile razy sie spotkalem ja a ile ona to zamilkla. Wez tu zrozum kobiete w tych kwestiach. Przepraszam Panie.
Salofalk 3x1g, Multivitamina High Potency, Witamina D3 7000IU, Omega 3 - 3 g, LDN 4.5 mg, lipolic acid 600 mg, probiotyk. momentami melatonina 1-5 mg.

Jednej rzeczy nauczyłem się w moim długim życiu: że cała nasza nauka w konfrontacji z rzeczywistością wydaje się prymitywna i dziecinna - a jednak jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy. (Albert Einstein)

Z czasem zrozumiesz, że 3 rzeczy się liczą: zdrowie, miłość i.... (Obyty z CU)

Awatar użytkownika
noodle
Aktywny ✽✽✽
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: małopolskie

Post autor: noodle » 11 wrz 2012, 11:23

To i ja się wypowiem. Uważam, że związek ze zdrową osobą jest możliwy. Wiele razy w ciągu naszego ponad pięcioletniego związku była sytuacja, kiedy moje jelita przeszkodziły nam w jakimś wyjściu wspólnym itede. Wiele razy jest tak, że jesteśmy w restauracji/sklepie/kinie i nagle bolą mnie jelita albo muszę :wc: i On to rozumie. Choroba to nie nasze widzi mi się, a po prostu przymus, psikus ze strony naszego zdrowia. Jak ktoś jest z kimś szczęśliwy, jest w związku to i gotowy jest na wiele poświęceń, a choroba nie powinna stanowić żadnej przeszkody.

Brak możliwości picia alkoholu - i co z tego? Czy każdy musi pić? Wspólne wyjście ze znajomymi na jakąkolwiek imprezę nie musi być związane z piciem. Inni piją? To co. Ty też możesz się napić, ale kalkulujesz, że piwo/drink itede. spowoduje poważne konsekwencje, więc po co? Ktoś tego nie akceptuje? To w dup.ci mieć takich znajomych.

Częste branie leków? W czym to przeszkadza. Bierzesz leki ze sobą i możesz je wziąć w każdym dowolnym momencie.

Jak się chce, to się wszystko będzie akceptowało i nic nie będzie stanowiło żadnej przeszkody. Takie moje zdanie :)
Zapraszam na http://bezglutenowy.blog.pl

Dieta bezglutenowa od 1.11.2012 roku. Atrofia nerwu wzrokowego. PCOS. Glucophage xr 1500. W razie silnych skurczy Spasmolina.

Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃

Post autor: deth » 11 wrz 2012, 11:27

Unknown pisze:
deth pisze:tzn ze "my" za dużo ?
Nie mówię, że za dużo, ale że to jednak kobiety mają większą skłonność do analizowania, co niektórych panów odstrasza. I nawet nic w tym dziwnego, tylko że warto mieć na uwadze, że myślenie dotyczy przecież osób dla nas ważnych. Tak ja to widzę.
w sumie dobrze by było, by analizująca kobieta, trafiła na analizującego mężczyznę - będą mieli sobie dużo do powiedzenia i będą miło spędzać czas :)

i dowrotnie, "powierzchowne", nie zagłębiające się osoby w meandry ludzkiej duszy, biorące sprawy takimi jakie - też będą miały radość związku :)

któe podejście lepsze - duża dyskusja, każdy jest jaki jest, ale oby trafił swój na swego :)

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃

Post autor: nataliak71 » 11 wrz 2012, 14:13

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf

musiałam :szczesliwy: tak a propos kobiet i ich rozumowania.
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:

Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
województwo: wielkopolskie

Post autor: obyty.z.cu » 13 wrz 2012, 10:48

marcin820201 pisze:Wez tu zrozum kobiete w tych kwestiach. Przepraszam Panie.
tego się nie da zrozumieć, więc więcej luzu :wink:

Kiedyś mądry nauczyciel i powiedział:
jak nie masz nic do powiedzenia to milcz,ludzie pomyślą że jesteś mądrym człowiekiem .
I to się sprawdza.
Po co analizować coś,czego i tak nie zrozumiesz .
Jeśli zaś zapytasz wprost,usłyszysz,ze jesteś mało domyślny,niedelikatny itd...,
no ale wtedy możesz przynajmniej powiedzieć,że się starasz :razz:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃

Post autor: nataliak71 » 13 wrz 2012, 13:40

obyty.z.cu pisze:Jeśli zaś zapytasz wprost,usłyszysz,ze jesteś mało domyślny,niedelikatny itd...,
nie zgodzę się, bo jak ktoś mądry kiedyś powiedział " kto pyta nie błądzi" i jeszcze zależy o co zapytasz wprost i jak to zrobisz :lol: :lol: :lol:

WrednaTubisia, no przecież :evil2:
„Kobiety i koty zawsze robią, co chcą, więc mężczyźni i psy niech się z tym pogodzą”

"każdą istotę, którą bierzemy w ramiona, możemy utulić lub udusić. to boska chwila decyzji." :hyhy:

Salofalk 2x2x2 Imuran 1x50mg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Związki”