Co przeczytaliście ostatnio?

Wiersze, wierszyki, opowiadania, forumowele, twórczość własna i nie tylko

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Co przeczytaliście ostatnio?

Post autor: jaryszek » 27 lip 2007, 10:15

Zgadzam sie z Patryśka, Giertych adry nie jest , wynika to z jego zachowan , np. wyslawianie zagorzalego komunisty Dobraczynskiego mimo ze jego koalicja a wiec wiekszosc w rzadzie sa przeciwnikami komuny na zaboj :P , wprowadzenie mundurkow ktore nic nie poprawiaja oprocz problemow z kasa dla biednych dzieci, wyrzucanie wartosciowych ksiazek a wprowadzanie rowniez wartosciwoych a nie na miejscu ( np. ksiazki Papieza, sorry, a jak ktos jest z innej wiary ? ) i wiele innych. Chodzilo o caloksztal jego postepowania wg mnie :p
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni...

tysia
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
Kontakt:

Post autor: tysia » 27 lip 2007, 10:52

jaryszek pisze:Zgadzam sie z Patryśka, Giertych adry nie jest , wynika to z jego zachowan , np. wyslawianie zagorzalego komunisty Dobraczynskiego mimo ze jego koalicja a wiec wiekszosc w rzadzie sa przeciwnikami komuny na zaboj :P , wprowadzenie mundurkow ktore nic nie poprawiaja oprocz problemow z kasa dla biednych dzieci, wyrzucanie wartosciowych ksiazek a wprowadzanie rowniez wartosciwoych a nie na miejscu ( np. ksiazki Papieza, sorry, a jak ktos jest z innej wiary ? ) i wiele innych. Chodzilo o caloksztal jego postepowania wg mnie :p
Mnie najbardziej wkurzyło to jak w październiku pozmieniał zasady matury :mad:
Jak sobie pomyślę co by było gdyby się za to nie zabarał... to aż mnie krew zalewa. No ale cóż w naszej obecnej sytuacji politycznej ministrem może być człowiek, który kompletnie się do tego nie nadaje....

Wracaąc do poezji i prozy co sądzicie o "Procesie" Kafki? :wink:

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 28 lip 2007, 09:25

Nawet troche przeczytalem , moze byc :razz:
Chroba:CU, Stan:zaostrzenie Leki: Asamax 500mg(3x2), Metypred 32mg, Calperos 1000mg,azathrioprine 50mg(1x2),Waga/Wzrost:50/171 Brak typowej remisji od 4 lat /Jestem pacjentem prof. Paradowskiego we Wrocławiu.

Awatar użytkownika
Kleopatra
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u partnera
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Kleopatra » 28 lip 2007, 19:21

Właśnie czytam 'Fantazje kobiety dojrzałej'
<b>Jestem szczęśliwa</b>
Spełniają się moje marzenia...

<b>Starosta roku!!!</b>
Studentka...pedagogiki o specjalizacji resocjalizacja z profilaktyką społeczną..

Obrazek - Zobacz mnie na GoldenLine

julia
Początkujący ✽✽
Choroba: CU u partnera
województwo: warmińsko-mazurskie

Post autor: julia » 29 lip 2007, 21:34

Każdy ma prawo do własnego zdania. Po co atakować?Uwielbiasz Giertycha, jest twoim idolem, to twoja sprawa. Ja go też nie znoszę. Sam by pewnie nie zdał matury. Na konferencji powiedział: czy zna ktoś autorów ,,Ferdydurki"?Chyba ,,Ferdydurke"powinno być. Widać, że nie czytał książki i mądrością nie grzeszy :evil:
Przez chwilę było dobrze :(

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD

Post autor: Raysha » 30 lip 2007, 07:56

Ekhym...robicie malutki OT :P

Ja ostatnio przeczytałam dwa tomy komiksów megatokyo ^^ ale fajne mają teksty ;] polecam dla komiksiarzy ;]

Awatar użytkownika
jaryszek
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: jaryszek » 30 lip 2007, 11:25

Torvik pisze:
Patryśka pisze:Cytat:
a nasz kochany misnister ścierpieć go nie może :mrgreen:

Bo jest na niego zbyt glupi :P
Patryśka pisze:Torvik nie uwazam ze on jest glupi ze wzgledu na chec wykorzenienia Gombrowicza.
Zauwazasz, ze te dwie wypowiedzi sa sprzeczne?
Patryśka pisze:.Ogolnie ten facet nie grzeszy madroscia zreszta jak caly nasz rzad :)
Prosze o dowody. Bo to, ze nie zgadzam sie z tym rzadem nie oznacza wcale, ze tworzacy go ludzie to idioci.
tysia pisze:Mnie najbardziej wkurzyło to jak w październiku pozmieniał zasady matury :mad:
Tez mnie wkurzylo jak mi zmienili zasady matury dziewiec miesiecy przed tym wydarzeniem.
tysia pisze:Jak sobie pomyślę co by było gdyby się za to nie zabarał... to aż mnie krew zalewa. No ale cóż w naszej obecnej sytuacji politycznej ministrem może być człowiek, który kompletnie się do tego nie nadaje....
A kiedys bylministrem edukacji czlowiek ktory sie do tego nadaje? Nie w tym wieku.
tysia pisze:Wracaąc do poezji i prozy co sądzicie o "Procesie" Kafki? :wink:
Tytul dzialu "Co przeczytaliscie ostatnio". Jesli chcesz sie dowiuedziec co inni forumowicze sadza o tej ksiazce zaloz nowy watek.
(Wiem, ze taka uwaga w poscie, ktory sklada sie tylko i wylacznie z :ot: jest troche nie na miejscu, ale mimo wszystko staram sie utrzymac jakis porzadek).
jaryszek pisze:wyslawianie zagorzalego komunisty Dobraczynskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Dobraczy%C5%84ski Gdzie tu widzisz zagorzalego komuniste?
jaryszek pisze:wprowadzenie mundurkow ktore nic nie poprawiaja oprocz problemow z kasa dla biednych dzieci
A jestes swiadomy jak latwo zauwazyc obca osobe w szkole, w ktorej kazdy jest w mundurku? Taka rzecz poprawia bezpieczenstwo.
jaryszek pisze:wyrzucanie wartosciowych ksiazek
Przeciez nie zakazal nikomu ich czytac.
jaryszek pisze:( np. ksiazki Papieza, sorry, a jak ktos jest z innej wiary ?
Wracajac do Gombrowicza- sorry, ale jak komus sie jego swiatopoglad nie podoba? Poza tym nie czytalem zadnej ksiazki Karola Wojtyly wiec sie nie wypowiadam na ich temat. Podejrzewam, ze sa trudniejsze niz ksiazki Conrada.
Torvik nie chce mi sie odpisywac :razz: Kazdy ma swoje zdanie :) Zreszta o polityce nie mielismy tutaj pisac :mrgreen:

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 30 lip 2007, 12:07

Jaryszek ma racje :wink: Polityke zostawmy politykom w cudzysłowiu :mad: :evil: Hmmm... a co ja przeczytałem ostatnio :oops: a forum :mrgreen: :lol:

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 30 lip 2007, 14:53

Torvik pisze:Zauwazasz, ze te dwie wypowiedzi sa sprzeczne?
Uwazam ze Giertych nie grzeszy inteligencja ze wzgledu na caloksztalt jego dzialan. Nie robi nic pozytecznego i z tego wszystkiego efekty piastowania przez niego urzedu ministra edukacji sa wrecz smieszne :) Powiedzialam ze jest na to za glupi patrzac na niego w ogole ;) Nie stwierdzilam tego tylko na podstawie wyrzucenia tych ksiazek aczkolwiek to tez jest tego dowod.

kasinp
Znawca ❃❃
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: kasinp » 30 lip 2007, 22:35

Bardzo bardzo prosze abyscie wydzielili ten temat o polityce z tematu "co przeczytaliscie ostatnio" bo Giertych z tym nie ma za duzo wspolnego...

Deniro_RS

Post autor: Deniro_RS » 31 lip 2007, 11:23

Torvik pisze:
julia pisze:
Deniro_RS pisze:Polityke zostawmy politykom w cudzysłowiu
Poprawna odmiana to "w cudzyslowie". Wedlug definicji julii jestes :cenzura:. :twisted:
Torvik pisze:
julia pisze: :arrow:

I dlatego nie jestem wierną Julią na balkonie :prosze: i mam politykę w nosie :mrgreen: Wolę konkretne działania które są widoczne a nie tylko w główkach bez realizacji no czasem moze tylko na papierze ale i on wiele przyjmie bo do tego słuzy :razz:

Awatar użytkownika
Patryśka
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Patryśka » 31 lip 2007, 14:06

Ja i tak mysle ze na tamaty polityczne nie warto rozmawiac bo to temat rzeka a zdan jeszcze wiecej..Nie warto sie sprzeczac bo i tak na nasz drogi rzad nie wplyniemy..W kazdym badz razie ja juz sie nie odezwe :P Sorry wujaszku ;P

Olgusia
Początkujący ✽✽
województwo: mazowieckie

Post autor: Olgusia » 31 lip 2007, 15:47

Ja ostatnio przeczytałam "Między Ustami A Brzegiem Pucharu" piękna książka :wink:
Love of beauty is taste. The creation of beauty is art.

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
województwo: śląskie

Post autor: -Ania- » 31 lip 2007, 17:22

widze, że nie tylko ja sie głowiłam nad tym, jak to wszystko wydzielić.
Mam pewien pomysł, ale najpierw obggadam go z Zeno.

ania
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

wittmann
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: wittmann » 03 sie 2007, 14:43

Teraz czytam "FALKLANDY - PORT STANLEY 1982 " Krzysztofa Kubiaka.
Góry nie biorą jeńców.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poezja i Proza”