seriale

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Jac
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: wielkopolskie

Re: seriale

Post autor: Jac » 18 gru 2017, 14:12

Właśnie skończyłem oglądać ostatni sezon One Tree Hill i mogę powiedzieć, że jest to zdecydowanie numer 1 w moim rankingu serialowym. Choć oczywiście ilość przygód i problemów z którymi borykają się bohaterowie serialu, a także mnogość pojawiających się w ciągu wszystkich sezonów przybranych rodziców, biologicznych rodziców, sióstr, dzieci, itp. starczyłaby na kilka pokoleń zwykłych ludzi, to jest to historia, która mogłaby zdarzyć się naprawdę. Życie serialowych postaci wcale nie jest usłane różami. Mają swoje problemy, muszą dokonywać ważnych wyborów, nieraz wybierać między lojalnością a własnymi interesami (z reguły wybierają lojalność). I to właśnie jest dla mnie pięknem tej historii: podkreślanie, że najważniejsza jest rodzina, miłość, przyjaźń.
Gdzieś na początku tego wątku padło pytanie o wczuwanie się i utożsamianie się z postaciami z seriali. Ja widzę w OTH jedną postać podobną do mnie :) Widzę tam również dwie idealne żony :)
Poza OTH wysoko na mojej liście są (kolejność przypadkowa):
Strażnik Teksasu, Drużyna A, Airwolf, Kroniki Sary Connor, Czterdziestolatek, Czterej pancerni i pies, Dempsey i Makepeace, Cudowne lata, Północ-południe

Awatar użytkownika
Noelia
Moderator
Choroba: CU u partnera
województwo: łódzkie

Post autor: Noelia » 29 maja 2018, 11:06

My aktualnie oglądamy The Crossing, czyli Przeprawę.
Serial Sci-Fi, z tego roku (2018), sezon 1 jeszcze się nie skończył.
Póki co jest ok, wciągnął nas, interesująca fabuła.
Teraz jest tyle fenomenalnych seriali na tych wszystkich platformach i serwisach, ten nie wyróżnia się jakoś szczególnie, ale przyjemnie się go ogląda, więc nie przerywamy :D
Ciekawa jestem, jaki będzie finał tej historii.
Doradca CU

Don't fight in the North or the South. Fight every battle, everywhere, always, in your mind. Everyone is your enemy, everyone is your friend. Every possible series of events is happening all at once.
Live that way and nothing will surprise you. Everything that happens will be something that you've seen before.

Diagnoza 13.04.17
REMISJA!
:serce:

BlackRose
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Post autor: BlackRose » 22 cze 2018, 11:08

O muszę znaleźć ten the crossing, gdzie oglądaliście? Ja aktualnie jestem w trakcie Kobiet mafii, teraz lecą , fajny serial a te niektóre sceny haha 😂😂😂

Awatar użytkownika
Anette28
Junior Admin
Kontakt:

Post autor: Anette28 » 03 lip 2018, 23:59

ja to ostatnio z nudów oglądam Cesarzową Ki, całkiem lekki serial
~Nie ma sensu życia tylko życiu trzeba nadać sens~
*Hoe minder mensen weten, hoe beter ze leven*

CD od 2002
Ileostomia 18.11.2012

"Najlepszy gust muzyczny i koloryt w Styczniu"

Awatar użytkownika
mosterdziej
Początkujący ✽✽

Post autor: mosterdziej » 05 lip 2018, 19:51

Dopiero co skończyłem drugą serię Westworld, a ostatnio na tapecie najnowszy sezon The Affair, Killing Eve i od poniedziałku Sharp Objects z Amy Adams. ;)

Ogolnie przez problemy z oczami zrobiły mi się takie zaległości, że hej. Lista się nie kończy. :E

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”