seriale

Filmy, seriale, programy - wszelkiego rodzaju i gatunku - lubiane i nie, najchętniej oglądane i godne polecenia oraz te, których oglądanie to strata czasu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leila
Doświadczony ❃
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie

Re: seriale

Post autor: leila » 05 cze 2010, 16:55

klub szalonych dziewic średnio mi sie podoba ,chyba miał byc cos jak seks w wielkim miescie :roll:
zepchnac chorobe na dalszy plan
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fred
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: Fred » 30 sie 2010, 22:38

Pokrótce co uwielbiam oglądać :wink: :

South Park - wyjątkowo "mój" humor :mrgreen: Po prostu uwielbiam i nic na to nie poradzę.

How I Met Your Mother - idealny przerywnik na czas sesji :wink:

That's 70's show - obejrzałem całość i generalnie mam duży sentyment. Po prostu śmieszne!

House MD - pierwszych 5 sezonów obejrzałem w kilka dni, kiedy to choroba( na szczęście zwykła grypa) położyła mnie do łóżka :wink: Ciekawe ale brak pomysłu na dalszy rozwój fabuły jest aż nadto widoczny w 6 sezonie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Carl » 30 sie 2010, 23:54

Fred pisze:Ciekawe ale brak pomysłu na dalszy rozwój fabuły jest aż nadto widoczny w 6 sezonie._
A mi się 6 sezon podoba... szczególnie motywy z psychiatryka. No i powrót pomocników wiele wnosi. Wolę ich od tych "nowych"

A najmniej mi się podobał bodajże sezon 3, z policjantem, polującym na Hausa, męczące to było.

Pzdr.
P
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
Fred
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Fred » 31 sie 2010, 00:01

Carl, masz rację - pierwszy odcinek( czy też dwa odcinki - zależy jak patrzeć) 6 sezonu jest bardzo dobry. Zresztą nie on jedyny. Problem w tym, że kiedy oglądałem kolejne, przy większości nie czułem ekscytacji kolejną zagadką... Jakby cała konwencja - charakter House'a i jego miłosny wątek z Cuddy - mi spowszedniała. Zamierzam naturalnie sięgnąć po 7 serię, jednak nie wyczekuję jej z niecierpliwością :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Carl
Doświadczony ❃
województwo: małopolskie

Post autor: Carl » 31 sie 2010, 00:35

Zenobius pisze:Californication - Frank Moody po prostu rzadzi. Zreszta, generalnie dobry jest z Duchovnego aktor, szkoda, ze sie tyle marnowal w XFiles.
Z tym, się zgodzę, Frank wymiata.

Ja teraz - jak się okazało przez encorton - mam sporo wolnego czasu więc nadrabiam seriale.

Przerobiłem - Fireflay - dla fanów s-f zdecydowanie polecam - genialny i tylko żałować, że tylko jeden sezon.

Potem było Jerycho - uwielbiam klimaty post apokaliptyczne więc mi się bardzo podobało, polecam.

Teraz próbuję Farscape - trochę naiwne,ale dam mu jeszcze szanse, szczególnie, że jest sporo sezonów

Do tego dochodzi Persons Unknown - to oglądam z żoną - świetny pomysł, ale mam wrażenie, że nieco nie wykorzystano potencjału. Dużo fajnych wątków, które nie pociągnięto dalej, ale serial wart obejrzenia.

Point Pleasant - to tylko zacząłem - sprawia wrażenie połączenia Egzorcysty z Beverly Hills - trochę nie w moim stylu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie

No i cały czas jest House, którego dowcip i podejście do życia mnie rozwala, więc pewnie będę oglądać do końca :-)

No i cały czas czeka na mnie stara wersja Robin Hooda - rewelacyjne wspomnienia z dzieciństwa, trochę się boje, że po tylu latach się rozczaruje, ale pewnie kiedyś muszę to skonfrontować ;-)

I jeszcze a'propo Housa...
Fred pisze:pierwszy odcinek( czy też dwa odcinki - zależy jak patrzeć) 6 sezonu jest bardzo dobry.
Wielkie wrażenie zrobiła na mi scena kiedy House przyczynia się do śmierci kolegi z psychiatryka, to było fajane :-)
Fred pisze:Problem w tym, że kiedy oglądałem kolejne, przy większości nie czułem ekscytacji kolejną zagadką
Może to zmęczenie materiałem, po 6 sezonach masz prawo tak reagować :-) Ile można?
Fred pisze: ... i jego miłosny wątek z Cuddy

a ten motyw też mnie męczy, powinni to jakoś fajni zakończyć :-P

pzdr. P
Ostatnio zmieniony 31 sie 2010, 00:43 przez Carl, łącznie zmieniany 1 raz.
Wpi**** budyń jak Miska każe :-P

Awatar użytkownika
Fred
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: Fred » 31 sie 2010, 00:42

Zenobius, widzę, że mamy bardzo podobny gust. Co do How I met Your Mother mam podobne odczucia. 5 sezon nie jest zły ale jakby mniej śmieszny od poprzednich 4. Mimo wszystko wyczekuję 6 :) Californication "odkryłem" dopiero niecały miesiąc temu - musiałem jednak zarzucić oglądanie po 3 odcinkach w związku z nadejściem kampanii wrześniowej znanej też jako "Sesja. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. Pora na doliczone 30 minut i oby bez rzutów karnych" ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandra_
Początkujący ✽✽
Choroba: IBS
województwo: śląskie
Kontakt:

Post autor: Alexandra_ » 11 wrz 2010, 22:51

tola pisze:Wraz z moją drugą połówką zaczęliśmy oglądać "Dexter'a".Wprawdzie ja oglądnęłam dopiero 2 odcinki,ale z czystym sumieniem napiszę,iż całą serię oglądnę bankowo :)

Ooo... widze kogos kto ma dobry gust do seriali ;) Uwielbiam Dextera. Razem z kolezanka robimy sobie calonocne maratony z Dexterem Morganem :) Mam tez ksiazke "Demony dobrego Dextera" moze nie jest najlepsza jaka przeczytalam, ale ladnie dopelnia to co widzimy na ekranie.
Hey, mister. This here is the stairway to heaven. You know that, don't cha?

Awatar użytkownika
magCUmar
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie

Post autor: magCUmar » 12 wrz 2010, 12:23

Fakt książka nie porywa :wink: ale serial jest mega; juz nie mozemy sie doczekac kolejnego sezonu. Nie wiem co mnie bardziej porywa czy sama fabula czy Miami w którym mialam okazaje spedzac wakacje i mnie oczarowalo do kwadratu. Serial tak czy siak jest mega :wink:

Zenobius pobawie sie w korektora :wink: i wspomne tylko ze Pan Mody z Californication to Hank, a nie Frank :wink: ale to tylko tak na marginesie. Obejrzelismy z Mariuszem 2 i pół sezonu bo troche nas znudzilo ze Hank goni wszystko co sie rusza, ma piersi i nie ucieka na drzewo (ze wzgledu na mlodych uzytkownikow nie bede tego bardziej dosadfnie ujmowac :wink:)

Poza tym tez czekamy na kolejny sezon House'a a takze Bones. Emily Deschanel jest wrecz genialna w roli dr Brenan. Nie moge sie doczekac 23 września :roll:

(Mag) :wink:
Od sierpnia 2010 z nieproszonym gościem CU.
Wzrost: 167cm, waga: 50kg, leki: ---.
Wzrost: 178cm, waga: 80kg, leki:Asamax (2x1g).
Stan: remisja(od IX 2010).

pupa22
Początkujący ✽✽
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: pupa22 » 07 gru 2010, 18:59

Smallville:):)
Dragona Ball wszystkie części
The X Files:)
ER
Dr. House
South Park
The Simpsons
I coś jeszcze było ale nie pamiętam...

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
województwo: mazowieckie

Post autor: Ania406 » 23 gru 2010, 17:17

Obejrzałam właśnie po raz pierwszy serial "Dexter" i jestem zniesmaczona.
Jaka obrzydliwa gloryfikacja zabijania, przemocy i psychopatów. Bo niby czym innym jest głowny bohater, jak nie psychopatycznym morderca? Ugh..
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Joanna23
Doświadczony ❃
województwo: śląskie
miasto: bytom

Post autor: Joanna23 » 23 gru 2010, 18:24

Pamiętniki wampirów zaczęłam oglądać jak dla Mnie super jest.
Biorę: Asamax tabl 500mg 2-2-2-2, asamax czopek 0-0-1 ircolon 1-0-1, probiotyk, intesta, nospa. Stan: Zaostrzenie. Waga / Wzrost : 40,5 kg/ 158cm.

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
województwo: mazowieckie

Post autor: Ania406 » 23 gru 2010, 21:15

A czego się spodziewałaś po serialu skoncentrowanym wokół seryjnego mordercy? Dexter i tak jest łagodnym serialem, obejrzyj np. OZ od HBO.
Nie wiedziałam o czym to jest, ale ciąglę słyszłam od znajomych "taki super serial!", to w wolnej chwili włączyłam. Dzięki za następny tytuł, ale daruję sobie. Nie trawię takich "dzieł".
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 26 gru 2010, 16:36

Joanna23 pisze:Pamiętniki wampirów zaczęłam oglądać jak dla Mnie super jest.
Oglądałam cały pierwszy sezon, dlatego, że czytałam książkę, a jak już czytałam pierwszą, to przeczytałam całą serię, a następnie serial. Rewelacja toto nie jest, z książką niewiele ma wspólnego, no ale jeśli ktoś lubi takie klimaty, to jest całkiem spoko :)
A ja i tak najbardziej lubię Knight Ridera :)
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

pupa22
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: pupa22 » 26 gru 2010, 20:43

CatAnn "Pamiętniki wampirów" maja ksiażke? Serial powstał na podstaiwe ksiażki czy książka na podstaiwe serialu? Jaki tytuł?

Awatar użytkownika
CatAnn
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: CatAnn » 26 gru 2010, 21:04

Dokładnie. Seria L.J.Smith. Według mnie są to jedne z gorszych książek L.J., mimo to czyta się w miarę fajnie.
Serial powstał na bazie książek, ale czerpie z nich głównie pomysł i bohaterów. Przygody i inne takie są już fantazją twórców serialu :)
Ulepimy dziś bałwana, Cudusiu...?
Rozpoznanie: czerwiec 2003 - CD. Stan: remisja, anemia, depresja, zab. adaptacyjne. Wzrost, waga: 166 cm, 52 kg. Leczenie: CSK MSW. Leki: adalimumab, mesalazyna, wenlafaksyna, lamotrygina.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i Telewizja”