Strona 1 z 1

Proponuje ankiete co jemy CU.

: 16 kwie 2011, 18:55
autor: Gottii
Może ta ankieta pomoże w doborze repertuaru stołowego z jak najmniejszym współczynnikiem wpadki i zezłoszczenia jelit. Stan zaostrzenie.
Pomysł pilotażowy nie wiem czy istnieje możliwość dopisywania w czasie późniejszym kolejnych pozycji. Jeśli nie jest to przydatne proszę o skasowanie, sugestie co do modyfikacji, rozbudowy, przebudowy itp itd.

Aha ankieta jest tylko forma informacji i prawdopodobieństwa, nie jest gotowym rozwiązaniem na uniknięcie bólu, i innych niedogodności zwiaznych z jedzeniem. Ma na celu jedynie ukazanie poziomu ilu z nas co je i mu nie szkodzi.
Za przyszłe komplikacje z góry przepraszam.

Re: Proponuje ankiete co jemy CU.

: 16 kwie 2011, 22:39
autor: Gottii
mogłem dodać do ankiety nowa pozycje ale juz nie mogę tylko mogę wyedytowac posta, ktoś się na tym zna ? W/g mnie pomysł całkiem całkiem ale tylko pod warunkiem możliwości dodawania nowych pozycji do ankiety.

Re: Proponuje ankiete co jemy CU.

: 17 kwie 2011, 09:00
autor: Gottii
a czy może można dołączyć do forum, tematu zewnętrzną ankietę? ale tu trzeba by było programistę który by to napisał, do tego już mam pomysł jak rozbudować by była bardziej przydatna. Jest ktoś uzdolniony w tym temacie? Jeśli nie poszukam wśród swoich co wy na to?

Re: Proponuje ankiete co jemy CU.

: 17 kwie 2011, 14:14
autor: Gottii
chodzi o to by ankieta miała tytuł np. "co jemy w zaostrzeniu CU" musi mieć kilka pozycji produkty ktore jemy, osoby zainteresowane winny módz dodawac pod kontrolą pozycje, pozycja winna miec 2 skale kolor zielony i np czerwony by bylo widac ilu procentom produkt/danie szkodzi ilu nie. Powiem tak mi jako nowemu brakuje takich danych tym bardziej iz lekarz powiedzial nie pij mleka, nie jedz smazonego oraz nie pij alkocholu reszte próbuj, a jak wiecie jest to dość trudne i bolesne :)

Re: Proponuje ankiete co jemy CU.

: 18 kwie 2011, 08:51
autor: Gottii
Zdecydowałem (po szukaniu odpowiedniej ankiety w sieci) że skontaktuje się z osobą i poproszę o jej napisanie, proszę o cierpliwość, relacje z prac w miarę będę przedstawiał na bieżąco.

[ Dodano: 21-04-2011 ]
Poszedł projekt ankiety - czekam na odpowiedz od programisty :)