mam juz dosc diety szpitalnej

wszelkiego rodzaju zapytania o diety, nowości dietetyczne, luźne rozmowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Davidoo
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

mam juz dosc diety szpitalnej

Post autor: Davidoo » 09 cze 2007, 16:06

witajcie! mam problem nie smakuja mi juz te wszystkie gotowane rzeczy chcialbym zjesc cos normalnego. najgorsze ze zaczol sie grillowy sezon grilowy a ja nie moge mojej ukochanej kielbasy i karkowki (ze o zimnym piwie i drineczkach juz nie wspomne) .szukam caly czas jakis dodatkowych przepisow np. na ciasto nalesnikowe bez mleka bo nie moge (wg. lekarzy jeszcze go jesc) moze ciasto takie zdo rollerow nie wiem jak macie jakies przepisy z checia pokombinuje.najgorsze jest to ze niedawno opuscilem szpital i trzymam sie diety ustalonej czyli generalnie szpitalnej. aha mam jeszcze pytanko co z majonezem i ketchupem jecie czy nie jecie ???
Ostatnio zmieniony 09 cze 2007, 16:32 przez Davidoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Misia

Re: mam juz dosc diety szpitalnej

Post autor: Misia » 09 cze 2007, 16:21

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 09 cze 2007, 16:22 przez Misia, łącznie zmieniany 1 raz.

Aniijjaa
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: opolskie

Post autor: Aniijjaa » 09 cze 2007, 16:21

Dieta jest dla każdego inna :roll: musisz pomalutku dostosować się do jedzenia zwłaszcza, że jesteś po szpitalu.
To była sałatka kukurydza, czosnek, żółty ser i majonez i :wc: nigdy więcej :razz:
Raczej staram unikać się majonezu, ketchupu, musztardy i niezdrowego jedzenia :razz:
Z glilowaniem mam spokój, chyba wątroba albo nie wiem co :?: nie mogę znieść tego zapachu. Kiedyś bardzo lubiłam.

Musisz odczekać swoje, przyjdzie dzień i będziesz jadł też inne smakołyki :roll:
Aniijjaa

ESka

Post autor: ESka » 09 cze 2007, 17:02

Z rzeczy grillowanych nie szkodzi mi pierś z kurczaka, białe kiełbaski drobiowe i parówki z tym, że nie używam przypraw do grilla

Misia

Post autor: Misia » 09 cze 2007, 18:14

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

zuo
Początkujący ✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: zuo » 09 cze 2007, 23:39

piers z kurczaka do piekarnika w folii i sprawdzac czesto i jak jest soczysta jeszcze wyjac, troche soli.. swietne i takie mozna, zeby sie nie przypalilo trzeba uwazac i nie zesuszylo bo soczyste jest o wiele bardziej smaczniejsze i pewnie bardziej lekkostrawne

Zablokowany

Wróć do „Dietetyczne Rozmówki”