Głodówka

wszelkiego rodzaju zapytania o diety, nowości dietetyczne, luźne rozmowy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
witkacyy
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Re: Głodówka

Post autor: witkacyy » 28 lis 2008, 19:37

Renata2 pisze:Po co zaraz głodówka :?: By schudnąć trzeba po prostu zmniejszyć porcje jedzonych pokarmów. :!: Zaręczam, że schudniesz. Jeśli o to idzie. Tombak polecza oczyszczające głodówki- 1 dzień w tygodniu, raz do roku tydzień, pijemy tylko soki i wodę (o ile pamiętam). Ale ten autor mówi o oczyszczaniu organizmów :arrow: zdrowych :arrow: . A nie o tak ostrym głodzeniu ludzi mających kłopoty z przewodem pokarmowym :glupek:
Nie chce schudnac poniewaz jestem juz za chudy w tym momencie, z reszta czy strata wagi to jest powod do stosowania glodowki - dla mnie nigdy. Myslalem o glodowce jako oczyszczaniu organizmu to wszystko, nie wiem po co tutaj ta ikonka "glupek".

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie

Re: Głodówka

Post autor: obyty.z.cu » 28 lis 2008, 22:42

do "witkacyy"..jakos niemoge zrozumiec problemu,jestes szczuply,a nawet chudy...co ma wspolnego glodowka z "oczyszczeniem" organizmu ?...chyba sie troche zagmatwales...waga to jedno..toksyny to drugie..o oczyszczenie "duchowe" to jeszcze cos innego...skad wiec Twoje dylematy ?...dla osob chorych na CU jak ja ,lekka nadwaga to "zbawienie" bo ma sie zapas....a poleciec 15 kg w dół w 1,5 miesiaca zaden problem...wiec sie zastanow.... :?: :idea:
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Zablokowany

Wróć do „Dietetyczne Rozmówki”