VSL3=Vivomixx

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Kontakt:

Re: VSL3=Vivomixx

Post autor: Cinimini » 17 cze 2014, 21:23

IVO, moja dr taka informacje dostała właśnie od przedstawiciela Pharmabest. Prosił, aby rozpropagowała wśród swoich pacjentów informację o promocji. Nic nie wspominał, że to wyłącznie dla członków J-elity.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽
województwo: śląskie

Post autor: Nibiru » 17 cze 2014, 21:33

Cinimini pisze:IVO, moja dr taka informacje dostała właśnie od przedstawiciela Pharmabest. Prosił, aby rozpropagowała wśród swoich pacjentów informację o promocji. Nic nie wspominał, że to wyłącznie dla członków J-elity.
Na czym polega ta promocja ?
Przykładowo normalnie jedno kosztuję 85,99
Tutaj ktoś pisał ze 1+1 wynosi 99,99 zł czyli praktycznie 2 w cenie jednej
A jak kupię 4 opakowania lub 6 opakowań to jak to będzie ? Oczywiście zakładając teoretycznie że jestem członkiem J-elity i płacę składki.

[ Dodano: 17-06-2014 ]
ulka1986 pisze:Chyba nie mam dobrych wiadomości, nie wiem czy to pi vsl czy zbieg okoliczności ale w nocy miałam niezłą jazdę :smutny:
Otóż zaczął mnie boleć brzuch, jakoś tak dziwnie... W okolicach prawego biodra takie uczucie rozpierania, klucie myślałam że to wyrostek albo jajnik albo wiadomo jelito. Wzięłam nospe po jakimś czasie nastąpiły 3 wyproznienia ale nie biegunki , kupy ukształtowane nie luźne, miękkie . Teraz ciągle odczuwam w tym miejscu dyskomfort, coć zakuje. Dziś nie wypije vsl jak przejdzie to spróbuje za kilka dni, rano pojechałam na krew, ob i crp, wyniki po południu. Dziwne to bo takiego dziwnego bólu chyba jeszcze nie miałam :smutny:
Możliwe, że to zbieg okoliczności. Najlepiej odstaw na tydzień i jak będzie już 100% ok to powtórz kurację.
Kiedyś też myślałem że to po VSL#3 pogorszenie a to prawdopodobnie jakaś żywność tupu rogalik czy drożdżówka z budyniem mi zaszkodziła , bo incydent się nie powtórzył a piję 2 saszetki VSL#3 na noc.
Jak wyniki ?

kalka_96
Znawca ❃❃
województwo: małopolskie

Post autor: kalka_96 » 17 cze 2014, 22:06

a jak smakują te saszetki?
ja osobiście wolę wszystko w tabletkach. mam uraz do syropów, kropelek. wszystkiego, co trzeba rozpuszczać lub jest płynne

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 17 cze 2014, 22:10

Nibiru pisze:Na czym polega ta promocja ?
2 opakowania w cenie 99,99 zł w tym koszty wysyłki. Nie wiem czy można skorzystać z jednego pakietu promocyjnego czy więcej. Najlepiej zapytaj bezpośr. w Pharmabest.
kalka_96 pisze:a jak smakują te saszetki?
Jak tynk ze ściany, miałam nadzieję, że za taką kasę to chociaż jakiś smak przystępny - ale niestety nie :P

Ja wypiłam 10 saszetek, i nie wiem czy w złym momencie zaczęłam (w zaostrzeniu). Po wypiciu miałam wrażenie, że te wszystkie bakterie chcą eksplodować mi w brzuchu, źle się czułam i teraz mam opór, nawet z tą promocją ...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
izo.sim
Doświadczony ❃
Choroba: CD u dziecka
Kontakt:

Post autor: izo.sim » 17 cze 2014, 23:35

Nibiru pisze:A jak kupię 4 opakowania lub 6 opakowań to jak to będzie ?
W promocji można kupić tylko 2 jak na razie, bo Pharmabest do promocji dał 200 zestawów.
https://marcinsim.wordpress.com/

02.05.2011 - 25.01.2012 HUMIRA
REMICADE:
05.06.2012, 19.06.2012, 16.07.2012,
11.09.2012, 6.11.2012, 2.01.2013, 27.02.2013 po kilku minutach odłączony z powodu reakcji alergicznej czyli wykluczenie z programu lekowego

Operacje Marcina:
I. 6.01.2012 uchyłek Meckela
II. 10.02.2012 resekcja ileo-cekalna
III. 27.04.2012 resekcja zespolenia z II operacji i wstępnicy

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie

Post autor: Baby » 18 cze 2014, 00:51

Cinimini, tutaj są szczegóły promocji znajdują sie na http://j-elita.org.pl/?pid=aktualnosci&id=109

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz, czyli zakupić jedno opakowanie a drugie dostaje gratis. Hasło jest teraz generowane indywidualnie więc jak członek J-elity chce skorzystać z promocji powinien napisać maila albo zadzwonić do biura J-elity i wówczas po weryfikacji danych otrzyma wygenerowane indywidualnie dla niego hasło które podaje przy składaniu zamówienia.

Co do wrażenia wzdęcia/eksplozji podobno na początku tak może być dlatego zaleca się wpierw picie po pół saszetki rano i pół wieczorem - każdy inaczej reaguje.

kalka_96, w zasadzie to nie ma smaku, no może troszeczkę jak przypalone drożdże na mleku ale prawie niewyczuwalne z zimną wodą.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
ulka1986
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU

Post autor: ulka1986 » 18 cze 2014, 10:47

Możliwe, że to zbieg okoliczności. Najlepiej odstaw na tydzień i jak będzie już 100% ok to powtórz kurację.
Kiedyś też myślałem że to po VSL#3 pogorszenie a to prawdopodobnie jakaś żywność tupu rogalik czy drożdżówka z budyniem mi zaszkodziła , bo incydent się nie powtórzył a piję 2 saszetki VSL#3 na noc.
Jak wyniki ?[/quote]

Wyniki mam super, nawet wkradajaca się miesiąc temu anemia odeszła w zapomnienie, ob6,crp3, czyli jest bajka :)
Wczoraj do końca dnia nie czułam się dobrze, uczucie że do jelita mam przywiązany kilogramowy odwaznik strasznie mnie draznilo no i śluz się pojawił. A dziś jest lepiej choć jeszcze niewielkie ilości sluzu się pojawiły.
Dziś dam flakom odpocząć, delikatna dietka i wleweczka na noc ( salofalk) a w piątek spróbuje jeszcze raz pół saszetki vsl, jak sytuacja się powtórzy to będę miała 20 saszetek do sprzedania :cool2:
sulfalazin en 2x2tab, ortanol w razie potrzeby,folio,tran,wit b kompleks,pentasa2x1gr(czopki) wymienne na salofalk 4g/60 ml(wlewka na noc)

Bądź takim typem człowieka,że gdy rano wstajesz, twoja stopa dotyka podłogi, diabeł w piekle mówi "O k... wstał"

Awatar użytkownika
Nibiru
Początkujący ✽✽

Post autor: Nibiru » 18 cze 2014, 13:43

ulka1986 pisze:Wczoraj do końca dnia nie czułam się dobrze, uczucie że do jelita mam przywiązany kilogramowy odwaznik strasznie mnie draznilo no i śluz się pojawił. A dziś jest lepiej choć jeszcze niewielkie ilości sluzu się pojawiły.
Może to jakiś twardy stolec, kamień kałowy. Wtedy jelita produkują więcej śluzu żeby pozbyć się zalegającego "dziada". Ja tak czasami mam, tylko lewatywa wtedy mi pomaga szybko wyjść z problemu.
A jak u Ciebie problem z Yersinia ?

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: kasia38 » 18 cze 2014, 13:51

mam już saszetki, ale jutro czyszczę się do kolonoskopii w piątek to chyba nie ma sensu dziś zaczynać tylko już po, tak myślę....
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
iza121
Początkujący ✽✽
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: iza121 » 18 cze 2014, 15:12

Zdecydowanie, szkoda kasy, bo i tak wszystko przecież wydalisz przy czyszczeniu :wink: Zdaj później relacje, jak tam VSL działa :)

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kalatos » 18 cze 2014, 23:54

Jestem po pierwszej dawce, we will see :)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

Awatar użytkownika
Gosieńka
Początkujący ✽✽
województwo: małopolskie

Post autor: Gosieńka » 19 cze 2014, 23:12

I ja zamówiłam VSL#3 :) Mam nadzieję, że i mi pomoże :)

Awatar użytkownika
kalatos
Aktywny ✽✽✽
Kontakt:

Post autor: kalatos » 20 cze 2014, 16:10

Póki co nie widać różnicy, ale w smaku okropne :)
Asamax, Sulfasalazin EN, Azatropine, VSL#3

Lepiej dziesięć razy ciężko chorować niż raz lekko umrzeć...

Fotografia okolicznościowa:
Obrazek.

Awatar użytkownika
kasia38
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: kasia38 » 26 cze 2014, 23:00

dla mnie smak może być, Baby, dobrze to określiła, coś drożdżami zalatuje :)
biorę od niedzieli, czyli 5 dni, do wczoraj nie widziałam zmian, dziś .. nie byłam ani razu w :wc: :)
Seronegatywne zapalenie stawów, Ch L-C , stan po Helikolektomi prawostronnej, Centalna Retinopatia Surowicza, zmiany w kręgosłupie lędźwiowym (naczyniak?), 2 x przebyta zakrzepica, guzki w tarczycy, torbiel endometrialny na jajniku, jersinioza.
Biorę: Azotioprynę 100 mg ,Salofalk 500 mg 3x2, Calperos 1000, Alfadiol, Contrsahist, Alvesco, Alergodil, Magnez

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Choroba: mikroskopowe zap. j.

Post autor: Baby » 26 cze 2014, 23:31

kasia38, na efekt trzeba podobno poczekać 20 dni. Super że postęp jest :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Probiotyki”