czego słuchacie ostatnio część 2

Podzielmy się muzyką, którą najczęściej słuchamy - hity z pierwszych miejsc list przebojów a także utwory przez wiele osób zapomniane a przez nas odkurzane

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: czego słuchacie ostatnio część 2

Post autor: Mol » 12 lut 2007, 23:14

Jaki post pod postem? :razz:

Jesli dajesz dyskografie cala Tool to zapoznaj sie z tworem o nazwie Neurosis, od plyty "Times of Grace" w gore szczegolnie. Meeega klimat. Poszukaj video do calej plyty "The Sun that Never Sets", wizualizacje/klipy do calej plyty. Nic tylko sie zbakac. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Mol » 12 lut 2007, 23:18

Zenobius pisze:Nie lubie videoklipow ;-) bakac sie nie zamierzam. Ale posluchac moge :-)
Hmmm, czy to znaczy, ze lubiac Toola nie przepadasz za ich teledyskami? Bo te akurat maja wypasione!
Obrazek

Awatar użytkownika
Feniks
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CD
województwo: mazowieckie

Post autor: Feniks » 13 lut 2007, 00:17

Mol pisze:Hmmm, czy to znaczy, ze lubiac Toola nie przepadasz za ich teledyskami?
Racja, teledyski Toola to niezły odjazd i super komponują się z muzyką.

Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Mol » 14 lut 2007, 18:04

Pyrexia "Age of the Wicked"
Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 14 lut 2007, 19:09

Zenobius pisze:A teraz.. uslyszalem niedawno Pendulum - Masochist i Coma, teraz poznaje reszte Pendulum - kojarzysz to tom-as ?
właśnie, że kiepsko kojarzę... jedynie co to remix Voodoo People od Prodigy

http://www.youtube.com/watch?v=krhWjIcvrQw

Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Mol » 15 lut 2007, 19:47

Prince "Diamonds and Pearls"

edit : Spawn of Possession "Noctambulant", siedze sobie i czekam na petentow zeby ich .... obsluzyc? :razz:
Obrazek

Awatar użytkownika
wjt2004
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: wjt2004 » 24 lut 2007, 19:19

Ja ostatnio lubie plyte Katie Melua "Piece by Piece" :roll:
Świat zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Problemem jest tylko to, że my nie znamy pytań.

fasolens
Debiutant ✽
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: fasolens » 27 lut 2007, 01:29

ja od paru dni słucham nowej płyty OSTR. bardzo dobra jest...
jednak do moich ulubionych zespołów należą Beastie Boysi, zwłaszcza piosenka Intergalactic, The Roots, Wu-Tang Clan i wszystkie późniejsze albumy jego członków. Na prawdę robią porządną muze. Zwłaszcza The RZA i jego soudtracki z Afro Samuraia i Ghost Doga...po prostu genialne. Do tego muza elektroniczna jak Dj Shadow i chillout zwłaszcza flamenco chillout. to jest piękne
http://www.youtube.com/watch?v=jyz621FAzAU
Live for snowboarding

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 07 mar 2007, 18:55

a takie coś.. o!...

> Ring Of Fire <

Obrazek

Awatar użytkownika
wjt2004
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Music makes me high :D

Post autor: wjt2004 » 14 mar 2007, 00:48

Fasolens: Beastie Boys - Sabotage http://www.youtube.com/watch?v=lzTxuDUfzzM
Mi sie ten kawalek kojarzy najbardziej.
The Roots - jak najbardziej, ostatnio "SEED" (wersja koncertowa z Codym Chestnutem- masakra)
WU - nie wszystko, w sumie to najbardziej Method, ODB (RiP) Ghost, RZA. Ciezki klimat fest, ale wiadomo "it's WU, homie" :wink:
Dodam jeszcze Notorious B.I.G., A Tribe Called Quest, Dr. Dre (oba Chronic'i) i Snoop(Doggy Style i Last Meal - pozniej troche lipa, sprzedal sie jak wiekszosc :wink: ), Afura, Talib Kweli, Mos Def, Mobb Deep, CNN, Cypress Hill, Cormega, DAS EFX, De La Soul, Fugess, Erykah Badu, Funkmaster Flex, Krs One, Gang Starr, Lost Boyz(Mr. Cheeks rules!), Looptroop ( :cenzura: grupa ze Szwecji), Kanye West(jednak cos mozna zrobic w swiecie hip-hopu madrego jeszce), Jay-Z, NAS. Pewnie o czyms zapomnialem :wink:

Ogolnie to jestem wychowany na Kalibrze, Warszawskim Deszczu i Trzycha, Molescie, OMP, Plomieniu 81, i innych polskich zespolach z lat 90-tych :)
Strasznie mi sie nie podoba to co sie teraz dzieje z Hip-Hopem - moiwe o JaRulach, Beyoncach, Mezo, 18 L i innych szajsach :neutral: , ktore przypominaja disco-pop a nie zaden rap. Kazdy dzis chce robic hip-hop - bez sensu :smutny:

Znowu ostatnio slucham sobie Norah Jones (starszych plyt, ta nowa mi jakos nie siedzi).
Oprocz Hip-Hopu :wink: to uwielbiam jeszcze: Boba Marleya, Gentelmana, Grzegorza Turnaua, Allanis Morrrissete Happysad, Jacka Kaczmarskiego, SDM(o tak!), Rolling Stones, The Beatles, muzyke celtycka, Gorillaz, Gnarls'a Barkleya, i pewnie jeszce pare, o ktorych nie pamietam teraz.
Ma ktos jeszce taka rozbierznosc??? :razz:
Świat zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Problemem jest tylko to, że my nie znamy pytań.

fasolens
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: fasolens » 14 mar 2007, 01:44

widzę wjt2004 że wypisałeś wszystko czego słuchasz. ja się skupiłem tylko na moich ulubionych składach. jednak powiem Ci że większość z tego co wypisałeś też bardzo lubię. a looptroop - The Struggle Continues to według mnie jedna z najlepszych hiphopowych płyt jakie kiedykolwiek się pokazały. Po prostu wymiata. Od czasu kiedy ją pierwszy raz usłyszałem ani razu nie pomyślałem że mi się znudziła, co się zdarzało np. z taką płytą jak the chronic dr'a dre
Live for snowboarding

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 14 mar 2007, 10:22

Ja uwielbiam Arethe Franklin,Reya Charlsa,Jamesa Browna......lubie tez posluchac Ani Dabrowskiej,Katie Melua,Sade.........a moim lekiem na cale zlo jest plytka z "Dirty Dancing" ktory uwielbiam,bo jest o moich niespelnionych marzeniach...
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Awatar użytkownika
wjt2004
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: wjt2004 » 14 mar 2007, 12:23

widzę wjt2004 że wypisałeś wszystko czego słuchasz
Nie, wypisalem to co mam wrzucone na liste w winampie teraz, jakbym mial wypisywac "wszystko" czego slucham to ..... :wink:
Co do The Struggle Continues - w pelni sie zgadzam. Jesli chodzi o Chronica 2001 to racja, ale stary "The Chronic" jest nie do "zarzniecia", polecam :)
Slyszales moze solowa plyte Promoe (glowny wokal w Looptroop) "White Man's Burden"??? Szczegolnie kawalek "Headache". Serio wypasik....
http://www.youtube.com/watch?v=i7UmiSl7Rb4

elo na rapie :wink:

ps. ale dupiata zima w tym roku co? Kupilem sobie Drake'i GT z sezonu 05/06 i chcialem je wyprobowac, a tu taka lipa. Ani razu nie bylem na desce:( pierwszy raz od 7 lat:(:(:(
W Alpach tez cieplo...

fasolens
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: fasolens » 14 mar 2007, 20:26

Właśnie dorwałem tą płytę Promoe, naprawdę jest dobra:-)

co do deseczki to nie mogę znieść tego sezonu, nie dość że śniegu nie było to jeszcze deszcz ciągle padał...jednak przez to żeby byłem tylko raz na Kasprowym to fundusze zaoszczędzone pozwolą na wyjazd gdzieś dalej. Bo jak na razie to tylko Polska, Słowacja, Czechy. Teraz się szykuje do wyjazdu z ekipą na Elbrus. To by była bajka:D
Kupilem sobie Drake'i GT z sezonu 05/06
ja też jeżdżę na Drake'ach tyle że f60 i bardzo jestem z nich zadowolony.
Live for snowboarding

Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Mol » 15 mar 2007, 22:42

Cryptopsy "...And then You'll Beg" :twisted:
Obrazek

ODPOWIEDZ