Strona 1 z 1

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

: 04 paź 2007, 12:11
autor: aleksandra12
Przybieranie ok, norma. Ale inne objawy nie są dobre, może być się skontaktowała z lekarzem...

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

: 04 paź 2007, 14:43
autor: cordo
elwirka001 pisze:i biegunki <naszcescie bez krwi>...
Jak ja wyszedłem ze szpitala to też przez tydzień utrzymywały mi się biegunki. Ale z czasem przeszło.

Ja jak mam zostrzenie ( I WTEDY TEŻ BIORĘ STERYDY) to strasznie chudnę nawet do 10 kg u mnie. A gdy się tylko choroba wycofuje to zaczynam grubieć.
Nawet śmiesznie to wyglądało, bo tak na prawdę maiałem wtedy niedowagę, a po spuchniętej twarzy wyglądałem jak mały grubasek.

Bo ja też grubnę po Encortonie, bo to u mnie normalka, ale gdy zaczynam stopniowo zmiejszać dawkę to coraz mniej zjadam i powracam do normalnego wyglądu.
Więc myślę, że nie ma się co przejmować nadwagą, bo gdy tylko przestaniesz brać Encorton i zaczniesz trochę się ruszać, czyli ćwiczyć trochę sportu to tłuszczyk sam znieknie. Zobaczysz ! :razz:

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

: 04 paź 2007, 17:28
autor: karolcia123
Elwirka001 mam identyczne objawy jeśli chodzi o przybieranie na wadze, czasami dziwie się jak to jest możliwe, że człowiek pilnujący diety może w tak krótkim czasie przytyć??? ale to napewno sprawka encortonu, mam tylko nadzieję, że jak odstawię encorton to wszystko z wagą wróci do normy

Re: kolejne pytanie o sterydy ...

: 18 paź 2007, 17:42
autor: Behemot(ka)
Biorę budenofalk, też steryd i poprawa wyraźna, a nic mi nie dolega. Więcej mam objawów niepożądanych po antydepresantach :roll: Ogólnie polecam.