Na wesoło 3

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mol
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Na wesoło 3

Post autor: Mol » 31 lip 2008, 15:55

Najnowsza reklama Guinessa. Malolaty nie zagladac.

http://pl.youtube.com/watch?v=AFzCkgFZx3A

Jesli za ciezkie to usuncie. :razz: :mrgreen:
Obrazek

bari11
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: bari11 » 02 sie 2008, 10:13

nie wiem czy bylo trochu sie usmialem :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=L8jPV56L ... re=related

rajan
Aktywny ✽✽✽
województwo: -- poza Polską --

Post autor: rajan » 05 sie 2008, 20:03

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: misiek1 » 08 sie 2008, 19:07

Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Awatar użytkownika
ewkunia
Doświadczony ❃
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: pomorskie

Post autor: ewkunia » 08 sie 2008, 21:17

"Gówno Egzorcysta
- piekąca, żółtobrązowa ciecz wystrzeliwuje z dupy, opryskując całą muszlę (patrz też: Gówno Płynne) " - mój hit;p

popłakałam się ze śmiechu;p
Ewkunia; biorę: nic; brałam :Asamax Imuran, Pentasę, Metronizadol, Encorton, Salofalk, Jucolon, wlewki z hydrokortyzonem,..., and many more ;p ważę 60kg/169cm, mam notorycznie stany podgorączkowe;/ Moje jelita źle znoszą mesalazynę.

Awatar użytkownika
CAMPARI34
Aktywny ✽✽✽

Post autor: CAMPARI34 » 09 sie 2008, 10:44

CO MAJĄ WSPÓLNEGO MIŁOŚC I SRACZKA?????OBIE PRZYCHODZĄ Z NIENACKA
:D

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 10 sie 2008, 14:09

"Rodzice powinni zasłużyć sobie na szacunek"
Nie no to jest mocne ! :lol:
"..niektórzy rodzice zasługują na szacunek, ale większośc nie..." :lol: ległam przy tym ! XD :lol:
"...pożądanie to to co dzieję sie w głowie, wiec nie powinni zabraniać fantazjowania o swojej żonie, bo co ma facet robić, gdy skrobie marchewkę ?!" XDDDD :lol: *leży pod biurkiem i się turla* :lol: nie mogę ! XD
"...pożądanie rzeczy bliźniego, napędza gospodarkę !" XDDDDDD :lol: :lol: o jejku, zaraz pupuszczę w gacie XDDD ! :lol:

Ten gostek naprawdę mówi do rzeczy ! Nie no respect :lol:
do momentu 02:02 ten tekst co tam opowiada to był on w Zeitgeście [ten filmik na video google] Czyzby tam był ten sam gostek ? O.o
Ale to wszystko jak mówił to ja sikałam normalnie po nogach XDDD :lol: Dobry gość na prawde :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃
województwo: mazowieckie

Post autor: Ania406 » 10 sie 2008, 22:46

http://pl.youtube.com/watch?v=NqD171d0VBc

tylko po angielsku, ale dla tych co znaja - freaking brilliant :D
Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Agikkus
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Agikkus » 14 sie 2008, 01:06

magdalene, szacun za to! Giants carrying bicycles is the best of the bests! Love it!

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 03 wrz 2008, 23:44

Care for life and physical health, with due regard for the needs of others and the common good, is concomitant with respect for human dignity.

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 09 wrz 2008, 21:23

Pecet dla Seniora

Pewien niemiecki producent komputerów chce w tym roku zawojować rynek modelem przeznaczonym dla starszej klienteli. Jego "PC dla seniorów" ma następujące właściwości:

2. Monitor to solidna 42-ka w wersjach od - 6 do +6 dioptrii.
3. W już zaistalowanej wersji popularnej gry "Polowanie na kaczki" ptaszyska można też karmić.

4. Gra Minesweeper dostępna jest w dwóch wersjach: "Stalingrad" i "Normandia".

5. Głośniki są już fabrycznie ustawione na maksymalny poziom.

6. Na wszystkie komponenty firma daje dożywotnią gwarancję.

7. Stroną startową po wejściu do internetu jest w zależnoœci od kraju www.radiomaryja.pl lub www.oma-sex.de

8. Myszka ma wmontowany stabilizator, który łagodzi niedogodności związane z chorobą Parkinsona.

9. Jeśli we włączonym komputerze przez 15 minut nie dochodzi do kontaktu z klawiaturą, automatycznie powiadamiane jest pogotowie ratunkowe.

10. Spłata komputera w ratach jest niestety wykluczona.

Leki: Sulfasalazyna 2/2/2 Effectin 0/0/1 Depakina 1/0/1 + Kwas foliowy

Stan: Remisja kliniczna i endoskopowa

Nie jestem leniwa, po prostu mam wadliwy system dystrybucji energii.

http://www.venganza.org/

Awatar użytkownika
Ania406
Doświadczony ❃

Post autor: Ania406 » 10 wrz 2008, 17:38

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]

:mrgreen:
hahahhahahahhahahahhaha

jak jeszcze bylam w liceum to powiedzielismy kolezance na zajeciach z informatyki,ze jak odsunie taki maly kawaleczek plastiku w dyskietce, to zobaczy zapisane na niej pliki. dluuugo patrzyla :P

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 10 wrz 2008, 18:26

Rozmówki Onetowe :)

Dziś łóżkowe teksty, kultowy Wiedźmin na C-64, trochę o programie Od przedszkola do Opola oraz o pewnym chińczyku...

- Najgorszy tekst w łóżku? Miejmy to już za sobą. Wasze propozycje?

- Dobrze ci było? - to mnie doprowadza do szału!

- Mogę puścić bąka?

- Myślę że powinniśmy od siebie odpocząć.

- Kochanie mogę tylko odpisać na sms-a?

- Cześć Jarosław Kaczyński jestem.

- Łał, oto wytwór wielogodzinnych przemyśleń.

- Kochanie, to nie jest tak jak myślisz.

- Weźmiesz go do buzi?

- Jesteś juz w środku? Albo: Zacząłeś? Albo: Kończ szybko bo mi się spieszy.

- Ona skakała wyżej, jak kozica górska.

- Tooo jak masz na imię?

- Moja była robiła to inaczej/lepiej.

- Kochanie zimno Ci?

- Znowu go nie umyłeś!

- Nie mogę dalej, przestałaś mnie podniecać.

- Moj 22 letni chłopak ostatnio mi zakomunikował, że nie chce, bo "zjechał sobie na ręcznym".

- Spać mi się chce, jutro, nie dzisiaj, śpij, co robisz?

- Kto cię tego uczył?

- ... i już?

- Zacząłeś? Aaa już skończyłeś!

- Iza. Iza. Iza! - Gosia jestem.

- Iza. Iza. Iza! - Przemek jestem.

- Ten biedak po prostu się jąka w stresie. On chce powiedzieć: "I zaraz walnę klocka!"

- Chyba już czas sufit pomalować. Jak sądzisz?

- Po was dwóch jestem już padnięty.

- Masz wydać ze stówki?

- Już? A mieliśmy się przecież kochać.

- Ściągaj majtki! Będziemy się całować.

- Chyba trzeba dzieciom kurtki kupić na zimę.

- Ona: Dobra, kończymy. Ja: Ale ja jeszcze nie skończyłem. Ona: Ale ja jestem naga!

* * * * * * *

- Moja żona. Ona jest przecudowna. Ona jest jak bułeczka maślana. Ma 36 lat, wymiary 168/96/70/94. Jest boska. Ma śliczny tyłeczek i biust. Po prostu paluszki lizać, a urodziła mi 2 dzieci. Pozdrawiam cię Kasieńko.

- Wszyscy na osiedlu o tym wiedzą stary.

* * * * * * *

- Mam C-64 i użytkuję go z powodzeniem do dziś. Jednak nie mogę w nim zainstalować Wiedźmina. Ktoś pomoże?

- A ja mam Atari - zainstalowałem Wiedźmina, wszystko działa.

- Potwierdzam. Na moim Atari 65XE podkręconym do 75 Wiedźmin płynie na max detalach.

- Też płynę. Właśnie z podjary zlałem się w gacie.

- A u mnie chodzi na kalkulatorze Casio. A jak podłączam do TV to nawet mam kolor. Tylko to sterowanie klawiaturą.

- Twórcy >Wiedźmina< skonfigurowali go optymalnie do pracy na moim dziecku - wymiatającym ZX-81!

- No to musisz mieć wersję z pamięcią rozszerzoną do 2kB, bo na 1kB nie chodzi.

- Wiedźmin na Commodore 64 jest na 327 kasetach niskoszumowych e-90. Wgrywa się 1,5 roku ale za to jaka radocha z grania! W międzyczasie zasilaczem można ogrzać dom do 250 m2. Tylko należy uważać by nie pojawił się komunikat LOAD ERROR, no ale od czego są wsuwki do włosów.

- Jacy lamerzy są na tym forum, to po prostu tragedia. Wiedźmin jest na PCta Barany! Comodore to juz totalny przeżytek, grali w niego nasi rodzice. Skąd ty się urwałeś człowieku. Idź do sklepu to Ci wszystko wytłumaczą, teraz są PCety - możesz sobie skompletować dowolną kartę graficzną (najlepszy jest Radeon), muzyczną, wybrać odpowiedni procesor (najlepiej Intela).

- A Ty obejrzyj siebie jakiś dobry kabaret to może upgrajdujesz sobie poczucie humoru!

- Udowodniłeś jedno. Brak inteligencji Idź do sklepu jakiegoś może Ci procesor na szybszy wymienia Pececie jeden.

- Lepiej niech sobie mózg sformatuje później reset biosu wtedy powinien załapać

- Ej! Ty noobie! Poczytaj trochę o wymaganiach dla Wiedźmina! Poszukaj choćby w google. Na komodore na pewno ci nie pójdzie!

- No co ty nie powiesz?

- A u mnie wszystko śmiga na fuul, właśnie czekam aż mi się drugi poziom wgra, juz trzeci dzień dyskietki przekładam aż mnie ręce bolą, ale warto.

* * * * * * *

- Kto w ogóle wymyślił cos takiego jak "Od przedszkola do Opola"? Niedługo to niemowlęta będą śpiewać!

- I nienarodzone dzieci...

- I plemniki

- I rodzice planujący bobasa

* * * * * * *

Pewien Chińczyk, który przysiągł, że nie jest dłużnikiem sąsiada, został trafiony piorunem zaledwie minutę po tym, jak w swojej uroczystej przysiędze powołał się na Boga.

- Dlaczego minutę później a nie od razu?

- Chińczyk gadał w kantońskim dialekcie, a piorun musiał sobie przetłumaczyć na swoje.

- Lag?

- 300m/s rozchodzi się dźwięk w powietrzu. Po 60s pokonał dystans 18km. Pewnie na tej wysokości mieszka Bóg.

- A ty jak chcesz zrobić kupę to robisz od razu jak pomyślisz, czy musisz się najpierw około minuty naprężyć?

- Minutę później ponieważ Bóg ustawiał amperaż proporcjonalnie do zadłużenia chińczyka.

- Szybciej się nie da. Piorun trzeba odbezpieczyć, wprowadzić hasło. Gdyby było bez hasła, to każdy głupek z Nieba mógłby rzucać piorunami.

- Musiał sprawdzić bazę danych dłużników.

- A chciałbyś sam tak szybko podejmować ważne decyzje?

* * * * * * *

GTA uratowało życie amerykańskiej rodzinie

- Grałem kiedyś w super Mario Bros na pegasusie i dowiedziałem się z gry, że gdy się zje grzyba to jest niezła faza. No i spróbowałem grzybów a dokładnie zjadłem ich 50. Przez parę godzin świat był taki jak w Mario. I to wszystko dzięki grze.

I na koniec - co by było gdyby feministki produkowały lalki Barbie :)

Obrazek

Natalka
Weteran ✿
województwo: lubelskie
Kontakt:

Post autor: Natalka » 10 wrz 2008, 22:19

Wiedźmin mnie rozwalił :smiech: szczególnie to mi się spodobało
- Wiedźmin na Commodore 64 jest na 327 kasetach niskoszumowych e-90. Wgrywa się 1,5 roku ale za to jaka radocha z grania! W międzyczasie zasilaczem można ogrzać dom do 250 m2. Tylko należy uważać by nie pojawił się komunikat LOAD ERROR, no ale od czego są wsuwki do włosów.
dostałam głupawki i popłakałam się ze śmiechu. Ale już doszłam do siebie :mrgreen:
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Awatar użytkownika
Behemot(ka)
Początkujący ✽✽
Kontakt:

Post autor: Behemot(ka) » 10 wrz 2008, 22:32

LOL :lol:

Obrazek

:evil2: :evil2: :evil2:

Feminizm (inaczej: "choroba wściekłych bab") – doktryna filozoficzna powstała w momencie wynalezienia makaronu. Podstawowym założeniem doktryny jest zapewnienie wszystkim dostępu do bamboszy z gumową podeszwą antypoślizgową co ma zabezpieczyć przed niezamierzonym wpadnięciem w durszlak podczas odcedzania makaronu. Przeciwnicy doktryny podkreślają fakt, że nikt nie donosił o przypadkach niezamierzonego kontaktu przedniej części twarzy z gorącym makaronem spowodowanym utratą kontroli trakcji kończyn dolnych na skutek poślizgu podczas odcedzania wyżej wymienianego produktu spożywczego. Jednak nie sposób nie zgodzić się z tezą, że takie wypadki mogą być tuszowane przez ludzi nieprzychylnych doktrynie. Cechą charakterystyczną feminizmu jest fakt, że jego krzewiciele (czyt. krzewicielki) są w wieku rębnym lub ten wiek przekraczają.

Aksjomaty feminizmu
Przeistoczony energetyzm feminizmu resublimuje mistyczno-kreacyjne struktualizmy egzystencjalne.
Ortodoksyjna prowieniecja durszlaka jest antagonistyczna wobec progresywności bambosza.
Matryiarchat albo śmierć
Wyszedłam
Kopernik była kobietą!
Einstein też była kobietą!
Maria Skłodowska-Curie też była kobietą!
Ty też jesteś kobietą!

Lemat normatywny
Zbiory "norma" i "feministka" są rozłączne. Ich iloczyn jest zbiorem pustym.

Feministka – człowiek płci żeńskiej (czy raczej: płeć żeńska człowieka), który walczy o prawa osób (i innych istot) płci innej niż męska. Bywa że feministka walczy o... nieprzestrzeganie praw niektórych innych ludzi. Głównym celem feministek jest zniszczenie świata. Feministki gryzą! Pragną równouprawnienia polegającego na dyskryminacji reszty społeczeństwa.

Obecnie głównym celem typowej feministki jest znalezienie sobie faceta. Ale jak można znaleźć faceta skoro się waży tonę i ma wąsy? Dlatego też jedynym sposobem walki z niemiłosierdziem tego świata jest przyłączenie się do jakiejś szowinistycznej organizacji feministek, która pragnie wybicia wszystkich mężczyzn na świecie, a przynajmniej zrobienia z nich niewolników. Większosć feministek ma męża, chłopaka, kochanka, syna, wnuka, ojca, szefa, listonosza, psa, kota, papuga, rybka, mleczarza, sąsiada i kolegę. Nienawidzą mężczyzn. Słowo "feminizm" pochodzi niby od słowa kobieta, ale to paradoks, bo feministki dążą do zaburzenia identyfikacji płciowej innych kobiet, poprzez upodobnienie ich do mężczyzn. A nawet, jeżeli tego nie robią, to oznacza, że głoszona przez nie ideologia nie trzyma się kupy.

Feministki są w lepszej sytuacji niż większość kobiet, gdyż nawet jako zaniedbane i brzydkie mogą twierdzić, że faceta nie mają, bo same tego nie chcą ze względów ideologicznych.

I jeszcze...Najbardziej ohydne ciasto na świecie :)

Obrazek [/u][/i]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”