najglupsze sny

Jak nazwa wskazuje zamieszczamy tu kawały, dowcipy, anegdotki i śmieszne histroryjki obrazkowe

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deth
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CD
województwo: pomorskie

Re: najglupsze sny

Post autor: deth » 05 wrz 2011, 09:43

oj Gottii, Gottii - Ciebie to się trzymają tylko głupottii :lol:

ja tu jestem poważnie zatroskany, bo pociagi wróżą duże zmiany w życiu, jakies podróże itd , a ja nie chce sie nigdzie ruszać z mojej kanapy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gottii
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
Kontakt:

Post autor: Gottii » 05 wrz 2011, 15:10

dobra chciałem jakoś pomódz "ale jak nie to nie" , nawet jak będzie cisie śniła kolejka linowa na mnie nie licz, albo hulajnoga tez NIEE!
Traktuj chorobę jako przyjaciela, a będziecie mogli się nawzajem znieść.

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
województwo: śląskie

Post autor: tom-as » 21 wrz 2011, 16:05

pobili mnie jakoś ostatnio. pół dnia chodziłem do tyłu :suchy:

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Cinimini » 26 lut 2012, 09:37

To moja druga noc od podania Remicade i drugi raz śnią mi się jakieś koszmary. Pierwszej nocy przyśniło mi się, że jestem więźniem w obozie w Oświęcimiu i są na mnie prowadzone przerażające badania. Dziś natomiast, śniło mi się, że zaczął rosąć mi garb, taki stożek. Twarz się spłaszczyła, jakbym się w jakiegoś stwora zamieniała.
Kurcze coś te "myszy" weszły mi na psychikę... :neutral:
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

bartox
Początkujący ✽✽
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: bartox » 26 lut 2012, 11:38

a mnie sie snilo że wziąłem slub z sasiadem ; d (to chyba mój najdziwniejszy sen ;d) :razz:
CD od 2006r
0 interwencji chirurgicznych
remisja prawie 3 lata ^.-
leki: Imuran 2x 50mg

Czas nie leczy ran...
On tylko przyzwyczaja nas do bólu...

Śmierć, Miłość i Sraczka przychodzą z nienacka

Awatar użytkownika
toczka
Początkujący ✽✽

Post autor: toczka » 26 lut 2012, 12:21

Mi sie dzisiaj snilo, ze bylam na jakims koncercie. Stalam w pierwszym rzedzie ale jakos nie potrafilam sie dobrze bawic bo mialam ubrane okulary.
Po koncercie, wokalista wola do mnie ze sceny zebym chwile poczekala. On zszedł do mnie i powiedzial ze przez caly koncert on i jego koledzy z zespolu nie mogli sie skupic bo mam tak fajne okulary. I ze mi zaplaca zebym jedzila z nimi po koncaertach i miala na sobie te okulary.... :roll: :neutral:

<wiedzialam, zeby nie jesc cukru na noc>
Na końcu jest zawsze dobrze. A jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to nie jest jeszcze koniec...

Nobody expects the Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿

Post autor: tom-as » 26 lut 2012, 15:48

Zenobius pisze:wszyscy przebrani za superbohaterow
kim byłeś? :D

ostatnio z dziwnych to taki że okno przez które widze tylko drzewo działało jak... przeglądarka. sobie myszką te drzewo przeskrolowałem, że tylko go czubek było widać :E

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
województwo: -- poza Polską --
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 27 lut 2012, 22:25

Zenobius pisze:W hotelu byli jacys naukowcy i okazalo sie, ze te darmowe galaretki i kabanosy, byly roione z kotow wlasnie.
ojj chyba Ci się Kraków rzucił na mózg troszku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dobre :P

Awatar użytkownika
KeyO
Początkujący ✽✽

Post autor: KeyO » 27 lut 2012, 23:04

Ja pewnej nocy brałam udział w wojennej łapance i to nie po tej łapiącej stronie oczywiście...
Nie macie pojęcia jaka zmęczona się ocknęłam z tego koszmaru.
Boże spraw abym stała się człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies...

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽
województwo: lubelskie

Post autor: Remedios44 » 08 sty 2013, 16:26

Mi się dzisiaj śniło, że w głównym wydaniu Wiadomości TVP1 był długi materiał o NZJ. Niestety nie pamiętam całości, zapamiętałam tylko że jako "ciekawostkę" podali teorię jakichś Chińczyków, według której wzrost zachorowalności na NZJ jest spowodowany wprowadzeniem do użytku zbyt wąskich wieszaków na ubrania. Człowiek, patrząc na ściskające się na wieszaku jego ubranie, dzięki aktywności neuronów lustrzanych, czuje jakby to on sam był ściskany, zaczyna nieświadomie naprężać mięśnie i wciągać brzuch. Jeżeli takie napięcie mięśni utrzymuje się długi czas (bo codziennie patrzymy na te nasze ściśnięte ubrania), to powoduje zaburzenia pracy przewodu pokarmowego. Później na forum śmialiśmy się razem z tej teorii. Sen był tak jakoś realistyczny, że jak potem na jawie włączyłam komputer, to zaczęłam szukać na forum wątku, w którym o tym rozmawialiśmy... jak nie znalazłam, to stwierdziłam, że to chyba jednak był sen :lol: :lol: :lol:
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

CU od 2002, ileostomia od 2004.

Awatar użytkownika
malapkasia
Znawca ❃❃

Post autor: malapkasia » 10 sty 2013, 18:58

a mi się dziś śniło, że miałam głuche telefony w obcym mieszkaniu - może moim, a później chodziłam z nożem po mieszkaniu i kogoś ze znajomych z nim przywitałam :| ale nie wiem kogo :| ale obudziłam się cała mokra w nocy :/
"Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć"
imuran, entocort 3mg, novothyral

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Kontakt:

Post autor: Natuśka » 10 sty 2013, 19:33

Moja kuzynka ostatnio mówiła, że śnił jej się jej własny poród i bardzo bała się krwotoku. Na sali był obecny jej mąż, ja oraz... Palikot :E

Najpierw prosiła męża, żeby coś zrobił, żeby wykonali cesarkę, potem mnie, a na końcu Palikota. Szkoda, że nie pamięta jaką on pełnił funkcję :p
Ja wnioskuję, że był lekarzem, ale dlaczego właśnie Palikot? :neutral:
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Kontakt:

Post autor: Lemoni » 11 sty 2013, 00:47

Remedios, dobree :D! Jak na sen to nieźle się wszystko trzyma kupy ;)

Natuśka, leżę i leję :D skąd Palikot :lol:

A mnie się śniło, że urządziłam imprezę urodzinową (dużą, nie wiem kogo zapraszałam :wink: ). Poszłam z kolegą po jednego gościa i po powrocie okazało się, że dzieci (skąd jakieś dzieci?) zniszczyły mi moje ukochane meble. Było mi bardzo przykro ale wstydziłam się upomnieć ich rodziców i prosić o ciężką kasę. Szczególnie, że jednym ze sprawców :wink: był syn martity :mrgreen: .
O co chodzi :mrgreen: ?

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽

Post autor: Remedios44 » 11 sty 2013, 11:40

Natuśka pisze:Moja kuzynka ostatnio mówiła, że śnił jej się jej własny poród i bardzo bała się krwotoku. Na sali był obecny jej mąż, ja oraz... Palikot :E

Najpierw prosiła męża, żeby coś zrobił, żeby wykonali cesarkę, potem mnie, a na końcu Palikota. Szkoda, że nie pamięta jaką on pełnił funkcję :p
Ja wnioskuję, że był lekarzem, ale dlaczego właśnie Palikot? :neutral:
Wpisałam w google "Palikot poród" i wyskoczył mi taki wpis na jego blogu: http://palikot.blog.onet.pl/2012/12/04/polski-rap/ Jednak sen twojej kuzynki wcale tak absurdalnym nie był ;)
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

CU od 2002, ileostomia od 2004.

Awatar użytkownika
maggie0278
Mistrzunio ❃❃❃
Choroba: CU u rodzica
województwo: wielkopolskie
Kontakt:

Post autor: maggie0278 » 16 kwie 2013, 17:41

Śniło mi się dzisiaj w nocy, że ....
są takie długie, poustawiane stoły jak we filmie Harry Potter w ich słynnej jadalni.

Ale te stoły były ustawione w plenerze i była noc i paliły się dwa duże ogniska i noc była bardzo ciepła...

I siedziałam przy jednym z takich stołów a obok mnie...Ron. Tak!

Rudy, brzydki Ron Weasley :razz: i się do mnie zaczął dostawiać, i tak się przybliża...a ja się oddalam i mu tłumaczę, że bardzo go lubię, no ale tylko lubię (albo aż tyle :roll: )
I tak się odsuwałam, aż spadłam z tej drewnianej ławy :lol:

I się kurcze od razu obudziłam :roll:

Ostatnio zauważyłam, że bardzo często, bazą do moich snów jest to co ostatnio oglądałam.
Na przykład jakiś czas temu widziałam urywek "Perfekcyjnej Pani Domu" no i w nocy śniło mi się jakieś mieszkanie, melina dosłownie z brudnymi łóżkami, ohydnymi pościelami - takie szare, poplamione....bleee....
A ja po coś tam przyszłam.
Aktualnie : Pentasa 1x2gr, Imuran obniżono do 50mg z uwagi na podwyższony poziom thioguaniny, Biopron 9 2x1, Omega-3, Calperos+Vit.D3
Czopki Salofalk, wlewy z Pentasy, wlewy z Corhydronu, Budenofalk Foam, Cyklosporyna -leki, które w ogóle nie pomogły :(
Włączono Infliksymab, który nie zaindukował remisji :(
Humira od września 2012r do maja 2013. REMISJA!
dodatkowo Astma Oskrzelowa (Alvesco, Zafiron, Ventolin)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na Wesoło”