Strona 1 z 1

Rejestracja do badania klinicznego Pancreapp

: 02 maja 2015, 12:01
autor: Pancreapp
Właśnie ruszyliśmy z rejestracją online! Rejestrować można się tutaj:

https://konsta.com.pl/pancreapp-rek/

Czym jest Pancreapp?
PancreApp to innowacyjne, przyjazne użytkownikowi oprogramowanie, które pozwoli Panu/i nie tylko odkryć siebie, ale przede wszystkim samodzielnie określać indywidualne cechy choroby. Dzięki PancreApp będzie Pan/i mógł/a zauważyć, jak spożywane posiłki wpływają na Pana/i samopoczucie i nasilenie objawów choroby.

Aplikacja PancreApp to elektroniczny dzienniczek dietetyczny, który wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki i nauki. Używa się go tak samo jak tradycyjnego dzienniczka dietetycznego – do programu należy wpisywać swoją dietę. Jest to dużo łatwiejsze niż w tradycyjnych dzienniczkach dietetycznych, ponieważ produkt może Pan/i wybrać z wcześniej przygotowanej listy. Po włączeniu programu jest do Pan/i dyspozycji aż 2148 już wprowadzonych przez nas produktów i potraw, dostępnych na polskim rynku.

Badanie polega na testowaniu innowacyjnego oprogramowania „PancreApp” przez 3 tygodnie. Głównym zadaniem oprogramowania jest indywidualizacja zaleceń żywieniowych oparta tylko i wyłącznie o Państwa osobiste doświadczenia w przebiegu choroby. Całe badanie jest objęte finansowaniem w ramach programu „Generacja Przyszłości” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP.

Re: Rejestracja do badania klinicznego Pancreapp

: 04 maja 2015, 22:16
autor: izo.sim
Mam pytania:

1. Czy mogę się zapisać do programu będąc matką chorej, niepełnosprawnej osoby?
2. Czy w programie są produkty bezglutenowe?