Strona 1 z 1

Pomóżmy Dorocie w walce z nowotworem!

: 27 lut 2018, 22:20
autor: Baby
Rozpoznanie: rak jelita grubego/rak jajnika
Cel Zbiórki: Badanie genetyczne za pomocą technologii sekwencjonowania genów

Dorota to osoba pełna ciepła, humoru i miłości do świata. Niestety długoletnia walka z nowotworem i towarzyszącym mu bólem odbiera jej siły. To wspaniały człowiek, cudowna osoba, która mimo własnych problemów zdrowotnych z którymi zmaga się od 17 lat, pomaga innym. Walczy o prawa pacjentów, działa aktywnie w stowarzyszeniu Pol-ilko, Koalicji na rzecz walki z bólem "Wygrajmy z Bólem", wspiera wiele inicjatyw mających na celu pomoc innym. Teraz sama potrzebuje pomocy.

Nowotwór powrócił po raz kolejny, jednak tym razem nie wiadomo czy to rak jelita czy jajnika. Materiał tkankowy pobrany podczas operacji nie pozwolił odpowiedzieć na to pytanie. Uzyskano go zbyt mało, aby patomorfolog mógł określić biologię nowotworu. Jest to jednak możliwe poprzez wykonanie badania genetycznego za pomocą najnowszych technologii sekwencjonowania genów, które jest drogie i nierefundowane w Polsce. Wynik badania odpowie jednoznacznie, jaka mutacja jest odpowiedzialna za nowotwór, jaki to jest rak, jakimi terapiami można go leczyć.

Proszę dokonajcie wpłaty - każda kwota jest ważna! Pomóżcie w sfinansowaniu badania genetycznego za pomocą technologii sekwencjonowania genów, które pozwoli na podjęcie celowanej terapii i bardziej skuteczną walkę z chorobą. Przekazując darowiznę zwiększamy szanse na lepszy los!. Wszystkim którzy dołożą swoją cegiełkę z góry dziękuje! 🍀

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem strony: https://www.onkofundusz.pl/campaigns/sf ... nia-genow/

Re: Pomóżmy Dorocie w walce z nowotworem!

: 02 mar 2018, 00:03
autor: Anette28
Bardzo proszę Was o wsparcie.