10 miesięcy po...

O tych, co ją mają i o tym jak ją pielęgnować – rady, pytania i odpowiedzi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Caroline
Debiutant ✽
Posty: 10
Rejestracja: 13 lip 2015, 17:06
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

10 miesięcy po...

Post autor: Caroline » 24 kwie 2016, 20:12

Dzień dobry!
Piszę ten cholerny post już po raz "setny", gdyż za każdym razem w magiczny sposób się usuwał. Mam nadzieję, że teraz to nie nastąpi, bo przed chwilą byłam skłonna wywalić laptopa przez okno.
Przede wszystkim potrzebuję pomocy/rady, ponieważ jestem po 10-ciu miesiącach od zamknięcia stomii i odtworzeniu ciągłości jelita cienkiego bez j-poucha i powiem, że to najgorszy okres w moim życiu. 10 miesięcy po, nie mam w ogóle w nocy czucia, że potrzebuję iść do toalety, w efekcie dwa razy w nocy muszę iść pod prysznic, przebrać pościel, czego efektem jest wybudzenie ze snu i efekt jest taki, że mój codzienny sen wynosi jakieś 4 godziny. Jestem zmordowana i dodatkowo szkoła, która w niczym nie pomaga. Marzę o wakacjach, ale jak pomyślę, że mają być przesrane to mi się odechciewa. Jak bardzo jestem pozytywną osobą, to gdy tylko nastaje noc, mam ochotę "rzucić się" z trzeciego piętra. Póki co powstrzymuje mnie przed tym społeczność Twittera i cudowne # przez, które niesamowicie poprawiam sobie humor i wszystkie złe myśli zanikają. Nie mniej jednak to już 10 miesięcy, a jedyne o czym marzę to, aby powróciło czucie w nocy, a co za tym idzie, brak ranek, które sprawiają potworny ból. Jak nie urok to sraczka. Dosłownie....
Profesor stwierdził, że skierowanie do proktologa nie jest potrzebne.
Jeśli ktoś spotkał się również z takim problemem i udało mu się go pozbyć i żyć na tej planecie jak przystało na ludzi, a nie martwić się, że mogą popuścić, to bardzo proszę o rady, sposoby, cokolwiek co mi może pomóc. Zrobię wszystko, żeby tego dziadostwa się pozbyć.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie informacje. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stomia i J-pouch”