Praca

czyli smutki i radości posiadaczy CU i CD, wypróbowane sposoby radzenia sobie ze stresem etc.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
toms24
Debiutant ✽
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Praca

Post autor: toms24 » 03 paź 2007, 19:41

wszyscy w pracy wiedza o moim problemie wiedza ze w tamtym roku mialem 2 operacje bardziej chodzi mi o to ze to dla mnie krepujace - przyjmijmy jemy razem obiadzik w jadalni i ja po chwili musze do WC wyjsc ci ktorzy przeszli zabieg usuniecia jelita grubego i mieli czasowa stomie zrozumieja ale nie ma sie co zalamywac nie jest tak zle najgorzej bylo na poczatku
Tomek

Awatar użytkownika
-Ania-
Admin
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: -Ania- » 03 paź 2007, 19:53

tomas24 - proponuję, abyś sie z nami przywitał i napisał parę zdań o sobie. Do tego służy Centrum Powitań.

o pracy było wiele na tym forum, zajrzyj więc tu:
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=421
http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=3085
etc

Twój wątek przeniosłam do forum Nasza psychika i scalam z podobnym.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez -Ania-, łącznie zmieniany 3 razy.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !

Obrazek

Awatar użytkownika
Alishia
Aktywny ✽✽✽
województwo: opolskie
Kontakt:

Post autor: Alishia » 04 paź 2007, 10:21

Hmmm...ja wkońcu nie powiedziałam szefowej o swojej chorobie i dwa miesięcy temu rozstałam się z McD.Szefowa nie podała mi powodu z jakiego mnie zwalnia,ale parę dni przed tym zajściem mieliśmy ocenę pracownika i szefowa mi mówiła,że jest ze mnie zadowolona.Do dziś nie wiem czemu postanowiła ze mnie zrezygnować.Mogę się jedynie domyśleć,że chodziło o L-4,które parę razy przyniosłam-szefowa wiedziała,że mam ojca lekarza i myślała,że mi tatuś wypisze jak mi się nie będzie chciało pracować.Cóż,szkoda,że nawet ze mną o tym nie porozmawiała.Wtedy dowiedziała by się o chorobie i o tym,że te L-4 to nie przez lenistwo,ale właśnie moją chorobę.
Dlatego postanowiłam,że jak będę się gdzieś zatrudniać od razu będę mówić o swojej chorobie.Nie chce tego ukrywać.

milkusia11
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: milkusia11 » 07 paź 2007, 22:44

tez mam ten problem czasamijak wychodze czesto do toalety to w pracy patrza na mnie dziwie moze mysla ze chodze sobie gdzies bo nieche misie pracowac albo latam na ploteczki po innych pokojach..Ja nie zamierzam kazdemu z pracy meldowac ze jestem chora,potem tłumaczyc na czym polega ta choroba itp..Ludzie sa rozni jedna prace jzu straciłam sadze ze przez chorobe bo bali sieze bede zbyt czesto chodzic na L4 tak to bywa czasem warto przemilczec
Milkusia11

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
województwo: łódzkie
Kontakt:

Post autor: Shima » 09 paź 2007, 23:15

[cytat usunięty na prośbę użytkownika]
Masz Żabusiu 100% racji.
Ja musiałam powiedzieć...tym bardziej że miałam zaostrzenie i 10 dni musiałam wytrzymać w pracy zwinieta w kłębek i biegając do toalety co pół godziny...nie dało sie ukryć ..musiałam prosić o przeniesienie na lekką pracę.
Gdybym wcześniej nie opowiedziała o swojej chorobie nie maiłabym szans wtedy na ulgowe potraktowanie.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

ja_karolcia
Debiutant ✽
województwo: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: ja_karolcia » 26 paź 2007, 21:22

witam wszystkich.
podczytywalam was juz ale dopiero dzis sie zarejestrowealam.nie bardzo wiem jak sie poruszac po forum wiec prosze o cierpliwosc
buzka
karolcia

ja_karolcia
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: ja_karolcia » 26 paź 2007, 21:24

zabusiu bardzo chetnie poklikam ale jak cos na to gg bo niew iem czy jutro uda mi sie wejsc na te sama strone....
karolcia

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 27 paź 2007, 08:30

ja_karolcia, nie pisz postu pod postem od tego jest funkcja edytuj w górnym prawym rogu każdego posta :)

ja_karolcia
Debiutant ✽
Kontakt:

Post autor: ja_karolcia » 27 paź 2007, 10:35

wybacz ale ja nie wiem o co chodzi...
karolcia

Awatar użytkownika
sztaba
Aktywny ✽✽✽
Choroba: CU
województwo: pomorskie
miasto: Słupsk
Kontakt:

Post autor: sztaba » 27 paź 2007, 10:42

ja_karolcia pisze:wybacz ale ja nie wiem o co chodzi...
ja_karolcia, chodzi o to, że jak Twój post jest ostatni w danym wątku a jeszcze chcesz coś dopisać, to nie tworzysz nowego posta, tylko edytujesz swój ostatni. A funkcja edytuj jest w prawym górnym rogu w każdym Twoim poście.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Kontakt:

Post autor: Raysha » 27 paź 2007, 11:42

post to jest każdy twój wpis jeśli napiszesz jeden wpis pod drugim to tak nie rób bo od tego jest funkcja edytuj po prawej górnej stronie twojego wpisu <postu>

Resztę wyjasnił sztaba

Angels1979
Początkujący ✽✽
województwo: lubuskie
Kontakt:

Post autor: Angels1979 » 27 paź 2007, 16:03

toms24 pisze:ja czasami sie krepuje kiedy musze w pracy wyjsc do WC jesli to jest pojedyncza wizyta wszystko jest OK
Ja często mam tak samo, czasami nawet jeśli jest to jednorazowe. Ale coż crohnik nie poczeka :lol:

Zablokowany

Wróć do „Nasza Psychika”