rozmowy z manuelą

Forum poświęcone wszelkim innym tematom

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
manuela

Re: rozmowy z manuelą

Post autor: manuela » 29 sie 2012, 13:41

nataliak71 pisze:nie słuchając Nas
a skąd ten wniosek? czy to, że mam inne poglądy znaczy, że nie słucham Waszych?
nataliak71 pisze:zarzucałaś ciągle, że sami jesteśmy sobie winni chorując
zacytuj proszę, bo nie przypominam sobie, żebym używała takiego określenia, wręcz podkreślam że nie ma winnych, sa po prostu przyczyny. ale jesli gdzies tak napisałam, to chcę wiedzieć.
nataliak71 pisze:Jestem pewna, że nie zapoznałaś sie w 100% z żadnym z naszych doświadczeń, które tu wypisujemy.
prawdę mówiąc nie muszę, nie jest mi to do niczego potrzebne, ale powiem, że zapoznałam się z konkretnym przypadkiem i nie znalazłam w nim nic dla mnie nowego, odkrywczego. już mówię, dlaczego jest to zbędne. Wasze choroby nie są w niczym wyjątkowe - są jak inne choroby i mają wspolne z innymi chorobami przyczyny. dlatego nie ma znaczenia wiedza doglębna o wszystkich chorobach. wystarczy znajomość mechanizmów które tworzą choroby, zidentyfikowanie ich w danym przypadku i uwolnienie się od tego. to jest ogromne uproszczenie, bo tak naprawdę jest to ogromny proces, który trwa różnie. tak samo, jak całym procesem jest zachorowanie - to się nie dzieje w jednej chwili, to się toczy jakiś czas, czasem latami.
jesli ktoś ma potrzebę, obarczać mnie na siłę wiedzą o swoich chorobach to niech zastanowi się z jakich intencji to wynika. bo jak mówię - mi to jest niepotrzebne.

Awatar użytkownika
Remedios44
Początkujący ✽✽
Choroba: CU
województwo: lubelskie

Post autor: Remedios44 » 29 sie 2012, 15:26

Mnie się już po głowie snuje piosenka o Manueli... Manuela to takie melodyjne imię, fajnie by się to śpiewało... Ale że pani M. już usunięta, więc to byłaby już chyba zbędna złośliwość.
Nawet gdy życie spycha cię najmocniej w dół, wciąż mierz wysoko. Wspinaj się na drabinę, podskakuj, choćbyś sam sobie wydawał się śmieszny ze swoją chęcią latania. Wszyscy mamy skrzydła, ale by latać, potrzeba wysiłku.

CU od 2002, ileostomia od 2004.

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Post autor: Raysha » 29 sie 2012, 16:25

Łę, znowu nudno będzie :twisted:

Patrycja389
Debiutant ✽
Choroba: CD
województwo: śląskie

Post autor: Patrycja389 » 29 sie 2012, 18:52

Sory, nie mogę się powstrzymać ale mam dobre wytłumaczenie bo nieraz złośliwa przez tego crohna bywam
Jak czytam posty Manueli to mam wrażenie jakby wyszła po latach z Big Brothera
Patrycja

Zablokowany

Wróć do „Off Topic”